Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciekawe jak tam lala89 na wczasach 😁 😁? Wiecie tak pomyslałam, że jak będzie bliżej rozwiązania to musimy się wymienić nr tel. żeby jedna mogła drugą powiadomić, a ta na forum 😁 🙂 bo nie zawsze jest dostep do internetu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 🙂
Aagata GRATULUJEMY CÓRECZKI!!!!!!!!!!!!!!!! A macie imie juz wybrane???????

A my jeszcze w łóżku lezymy. Wlasnie wciagnelam kanapki z nutella i Maja szaleje w brzuszku.
Dzisiaj ma woooolne 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i zabieram sie za sprzatanie domu 🙂 a dzis na obiad nalesniki z serem 😜 a wy jakie plany na dzisiaj???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki 🙂 jesteśmy totalnie zaskoczeni bo oboje obstawialiśmy chłopca 😁 ale baardzo się cieszymy 🙂 tylko problem z imieniem nie mamy pomysłu :/ tzn. milion pomysłów ale wszystkie jakieś takie 🙂 teraz chodzi za mną Lilianna ale Mąż nie jest przekonany 🙂 więc dalej zostajemy przy Martynce 🙂 a na razie jest Balbinka 🙂

o tak będziemy musiały się numerami wymienić 🙂 bo nas ciekawość zje od środka jak którejś nie będzie na forum 😁

a rogaliczka też bym zjadła 🙂 hmmm mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, w niedzielę byłam u babci i coś rozmawiałyśmy i mówię, że płeć nie jest taka istotna, ważne żeby było zdrowe, a babcia przytakuje, mówi, że oczywiście
a potem przy obiedzie nachyla się do mnie i mówi: wyglądasz mi na chłopca ;D
hahahahha! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak! mnie się też ostatnio podoba Martynka 🙂 tylko... ciekawe co na to mąż 🙂 no i nie wiem jeszcze, kto we mnie mieszka 🙂 ale kumamy się ze szkrabem nieźle, bo jak zaczynam śpiewać (nawet jak stoję i coś robię), to daje znaki 🙂 a może to znaki, żebym przestała? hihihi Z Maćkiem w brzuszku tak też się komunikowałam i wyskoczył! więc może będzie dom samców? podejrzymy za 9 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
wiecie co, w niedzielę byłam u babci i coś rozmawiałyśmy i mówię, że płeć nie jest taka istotna, ważne żeby było zdrowe, a babcia przytakuje, mówi, że oczywiście
a potem przy obiedzie nachyla się do mnie i mówi: wyglądasz mi na chłopca ;D
hahahahha! 🤪

heheh jak ja lubię takie teksty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
wiecie co, w niedzielę byłam u babci i coś rozmawiałyśmy i mówię, że płeć nie jest taka istotna, ważne żeby było zdrowe, a babcia przytakuje, mówi, że oczywiście
a potem przy obiedzie nachyla się do mnie i mówi: wyglądasz mi na chłopca ;D
hahahahha! 🤪

heheh jak ja lubię takie teksty!


Ja tez 😁 😁 😁
Dobra ja lece sprzatac 🙂
see you later aligator 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje brzucholki 🙂
Wczoraj nie napisałam już bo jak wróciłam z Krakowa byłam padnięta, głowa mnie strasznie bolała więc się położyłam i zrobiłam sobie małą drzemkę 🙂
Dziękuję wam za słowa otuchy- obroniłam się na 5 🤪
Ale najlepsze jest to że wyjechałam sobie samochodem 2,5 godziny przed obroną żeby z godzinkę być wcześniej na uczelni. Miałam po drodze zgarnąć tylko mojego dobrego kumpla ze studiów, który zechciał zastąpić mojego męża (nie dostał wolnego żeby ze mną jechać 😞) i mi towarzyszyć w tak szczególnym dniu...
Dojechałam sobie spokojnie do Krakowa, ale pod jego blokiem autko mi zastrajkowało i nie odpaliło. Zaświeciła się taka kontrolka z samochodzikiem i kluczykiem i za chiny nie dało się odpalić. Kiedyś już się nam tak stało ale kontrolka pomigała chwilkę i zgasła od razu, a teraz 40 minut próbowaliśmy i nie znikała. Dopiero mój kolega zadzwonił po tatę który był na działce- oczywiście jak na złość odebrał po 15 min bo był pod folią i zbierał ogórki 🤨 Tata przyjechał szybko do domu i pojechaliśmy autem kolegi... puenta jest taka że wleciałam na uczelnie 10 minut przed obroną!!
Więc nie stresowałam się nią wogóle tylko tym czy zdążę!! Ważne, że wszystko się udało ale to co przeżywałam w moim seaciku nie mogąc odpalić jest nie do opisania. Biedna moja dzidzia, ona też to musiała przeżywać. No a teraz dziewczynki 4 miesiące leniuchowania 🤪
Mąż przyjechał z pracy i przywiózł mi szampana Piccolo i ciasteczka.. Tak świętowaliśmy tytuł magistra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wrocilam do domku po bardzo dlugim weekendzie u rodzinki nadrobilam wkoncu to co pisalyscie niestety u nas nocka niezbyt przespana... pietro wyzej straszna awantura rodzinna od 1 w nocy :/ wkoncu moj maz zadzwonil po policje bo doszlo do rekoczynow.. 😞 ,
bylam u lekarza, z maluszkiem wszystko ok mialam usg polowkowe i na 80 % chlopak..
zania gratuluje tytulu !! 🙂
paula jot mi lekarz powiedzial ze teraz na opryszczke jedynie nacieranie czosnkiem
Aaagata wiem ze jest piekny! 😎 rowniez wiem ze trudno tam jest sie dostac mam nadzieje ze nie mialas zbytnio problemow, i oczywiscie gratuluje coreczki !
oraz witam nowa forumowiczke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po poludniu smigam na piersze przyslugujace USG w szpitalu 🙂 Ciekawe ile sie naczekam, chyba zabiore ze soba ksiazke 🙂 a wlasnie czytam Kinga "Pod Kopula" wiec kolejka moze byc dluga bo ksiazka mega gruba 😉
cmokasy zycze udanego dnia mamasy i bobasy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow wlasnie doczytalam, ze grono brzuchatych magistrow nam sie powieksza 🤪
zania - gratki!!!
No to jak to jest w tej tabelce??? wiecej dziewczynek czy chlopcow nam sie urodzi??? 😉
Ja choc wiedziec nie chce to mam przeczucie, ze bedzie dziewuszka- pytac sie nie bede ale moze podejrze co te moje malenstwo ma miedzy nogami na dzisiejszym USG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...