Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

Niebawem wyjeżdżamy do rodziców i o dziwo zmieściłam się jeszcze w swoją sukienkę letnią, tylko z przodu mam taką piłeczkę 🙂 Ciekawa jestem jak rodzinka zareaguje bo mnie nie widzieli ponad 3 miesiące 🙂 Ciekawe co będą mówić "czy wyglądam na chłopca czy na dzieczynkę" 🙂



no te teksty sa extra 🙂 😁. Ja teraz w czerwcu jak bylam u rodzinki to wszyscy mowili ze na chlopca wygladam- a ma byc Majeczka 🙂 Takze to sie okaze 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no ja też w to nie wierzę. Moja siostra mi kiedyś napisała że ma przeczucie że to będzie dziewczynka to zapytałam czy wróży z fusów? 🙂
Koleżanka chciała mieć chłopca i miała przeczucia że będzie chłopiec a jest w 22 tyg ciązy i dwóch lekarzy powiedziało że dziewczynka.
Ja czekam cierpliwie do 20 lipca. W 22 tyg to juz chyba mogę mieć pewność jeśli jakąs pleć wskaże lekarz? Czy to jeszcze i tak nic pewnego? Bo nie wiem czy się nastawiać 😁 marzy mi się kupowanie wyprawki i urządzanie pokoiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 - nie martw sie slabymi ruchami bo powodow moze byc kilka - dzidzia sie tak przekrecila, ze nie sa tak wyrazne jej kopniaki, ma slabsze dni w koncu to juz maly czlowieczek a i my miewamy leniuchowe dni spowodowane np. pogoda... Zjedz batonik lub lyknij coca-coli polez spokojnie i zobaczysz ze corcia zareaguje na taki zastrzyk energii 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dziś dzień leniuszkowania... hehehe

Rosołek ugotowałam 😜 Drugie danie też przygotowałam... 😜 Więc zaraz obiadek 😜

Wieczorkiem może przejdziemy się na oławski rynek bo dziś występuje Grzegorz Halama 🙂

Wczoraj nic tam ciekawego się nie działo oprócz możliwości podziwiania tutejszych podpitych bohaterów miejskich którzy przeistaczali się w królów disco polo 😁

Okularki przyciemniane, rozpięta koszula i no rozumiecie ten dyg taneczny w rytm " jeśeś szalona" 😁 etc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Wczoraj nic tam ciekawego się nie działo oprócz możliwości podziwiania tutejszych podpitych bohaterów miejskich którzy przeistaczali się w królów disco polo 😁
Okularki przyciemniane, rozpięta koszula i no rozumiecie ten dyg taneczny w rytm " jeśeś szalona" 😁 etc 😁

Lubię Twoje poczucie humoru 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Babki 🙂

U nas cały dzionek chmury, ale jest ciepło.

Tylko chyba znowu zmiana pogody się szykuje, albo burza będzie bo mi głowa pęka. Wypiłam kawę i co z tego ciśnienie 90 na 50.

Ja dzisiaj byłam na obiadku we włoskiej restauracji z rodzinką. Pychota, było tyle wspaniałości, że nie wiedziałam co wybrać. Zachłanność kobiet w ciąży... czasem jestem jak worek bez dna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
ella1 - nie martw sie slabymi ruchami bo powodow moze byc kilka - dzidzia sie tak przekrecila, ze nie sa tak wyrazne jej kopniaki, ma slabsze dni w koncu to juz maly czlowieczek a i my miewamy leniuchowe dni spowodowane np. pogoda... Zjedz batonik lub lyknij coca-coli polez spokojnie i zobaczysz ze corcia zareaguje na taki zastrzyk energii 😉



Kukunari podzialalo zrobilam tak jak napisalas i polozylam sie a po chwili Maja zaczela szalec 🙂 🙂
Takze teraz jak jakies watpliwosci czekoladka i na kanapę 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
kukunari napisał(a):
ella1 - nie martw sie slabymi ruchami bo powodow moze byc kilka - dzidzia sie tak przekrecila, ze nie sa tak wyrazne jej kopniaki, ma slabsze dni w koncu to juz maly czlowieczek a i my miewamy leniuchowe dni spowodowane np. pogoda... Zjedz batonik lub lyknij coca-coli polez spokojnie i zobaczysz ze corcia zareaguje na taki zastrzyk energii 😉



Kukunari podzialalo zrobilam tak jak napisalas i polozylam sie a po chwili Maja zaczela szalec 🙂 🙂
Takze teraz jak jakies watpliwosci czekoladka i na kanapę 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Moje również szaleje po słodyczach... niestety musze unikać... Biorę żelazo na tą moją anemię i dostałam takich problemów z wypróżnianiem że czuję się jak słoń 🙂 albo i nie jak.... w Boże Narodzenie...wypełniona trawiącym się papu... 🤔 Śliwki suszone poszły w ruch - mam nadzieję że doczekam się skutków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Dziewczyny jak sobie radzicie z silnymi bólami głowy. Ja mam dzisiaj chyba najgorszy dzień jeśli chodzi o migrenę w ciąży.


Madziu ja miewam czasami bóle głowy i nie sa one bardzo silne. Ale moze zimne oklady pomogyby Ci albo dobrze wywietrz pokój połóż sie na łóżku zamknij oczy i moze taki relaks Ci pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki! Jestem dziś pierwsza ale to pewnie dlatego że nie mogę spać, stresuję się strasznie bo dziś mam obronę o 11.40. Trzymajcie za mnie mocno kciuki, może to coś pomoże 😁
Ale się boję, aż mnie brzuszek rozbolał 😞 To do usłyszenia później :* pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,

Wspominałyście o wydzielinie z piersi, która się już poprawia, czy jest ona koloru przezroczystego?

Mój nastrój OK. Połamana po nocy i jakaś śpiąca mimo 9h snu, zamiast wypoczęta.

Zdecydowaliśmy się na wózek i dzisiaj chyba pojedziemy kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Jestem czytelniczką forum od poczatku ciąży, ale dziś postanowiłam do Was dołączyć. Termin narodzin mojego synka przypada na 17 listopad 2011. Obecnie mieszkam w UK, ale w przyszłym roku zamierzamy wrócić do kraju. Dzidziuś daje o sobie znać juz od 18 tygodnia, a ja choć pełna obaw, o zdrowie mojego maleństawa, jestem tak szczęśliwa jak nigdy przedtem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...