Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/dscf1126f.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7957/dscf1126f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

w wolniejszym czasie robiłam coś takiego, mam nadzieję, że uda mi się dokończyć, zanim dzidzia się urodzi i będę mogła tym udekorować jakiś kocyk albo coś w tym stylu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shelby - podziwiam ja nie cierpie miec do czynieni z igla i nitka 😜 choc ostatnio korci mnie zeby sobie maszyne do szycia sprawic (chyba po to zeby sobie stala) 😜

u nas bez zmian - znowu pada 🤢 jakie atrakcje zapewnic dziecku w tkai dzien?? wczoraj bylysmy w centrum zabaw dzis poszlybysmy na basen gdyby nie ta moja infekcja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby chyba jesteśmy pokrewnymi duszami 😁 bo ja również wyszywam na kanwie hafty krzyżykowe ale głównie obrazy. Wyszyłam już drewniany domek w ośnieżoną noc który wisi u moich rodziców i kosz z owocami (niestety jeszcze nie oprawiony). No a teraz zaczęłam dzikie zwierzęta- mamę lwicę z maleństwem ale to już do naszego pokoju. Szczerze trzeba mieć do tego cierpliwość ale ja to uwielbiam! Odłożyłam wyszywanie na czas pisania pracy mgr i nauki- bo to jest wciągające zajęcie, ale po obronie będę kontynuować.

Marinel ja po prostu uwielbiam lody gałkowe na Starowiślnej- warto stać w tych kolejkach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
shelby - podziwiam ja nie cierpie miec do czynieni z igla i nitka 😜 choc ostatnio korci mnie zeby sobie maszyne do szycia sprawic (chyba po to zeby sobie stala) 😜

u nas bez zmian - znowu pada 🤢 jakie atrakcje zapewnic dziecku w tkai dzien?? wczoraj bylysmy w centrum zabaw dzis poszlybysmy na basen gdyby nie ta moja infekcja...


w czasie deszczu dzieci się nudzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Shelby chyba jesteśmy pokrewnymi duszami 😁 bo ja również wyszywam na kanwie hafty krzyżykowe ale głównie obrazy. Wyszyłam już drewniany domek w ośnieżoną noc który wisi u moich rodziców i kosz z owocami (niestety jeszcze nie oprawiony). No a teraz zaczęłam dzikie zwierzęta- mamę lwicę z maleństwem ale to już do naszego pokoju. Szczerze trzeba mieć do tego cierpliwość ale ja to uwielbiam! Odłożyłam wyszywanie na czas pisania pracy mgr i nauki- bo to jest wciągające zajęcie, ale po obronie będę kontynuować.

Marinel ja po prostu uwielbiam lody gałkowe na Starowiślnej- warto stać w tych kolejkach 😁 😁


chciałabym wreszcie mieć czas, by usiąść i po prostu pokrzyżykować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podziwiam dziewczyny. To chyba trzeba mieć nieziemską cierpliwość ! Ja się do prac ręcznych nie nadaję, poza gotowaniem 😉. Jeśli chodzi o igłę i nitkę to jestem totalne beztalencie. Moja mama zawsze mi pomagała w podstawówce. Moje dzieci będą musiały też chyba z babcią siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! U mie po bardzo słonecznym poranku teraz leje - nowy kwiatek w ogródku podleje mi się bardzo mocno 🙂. Akurat chwila luzu - starsza w przedszkolu, mlodsza u babci (za scianą), a ja czekam aż zapiekanaka będzie gotowa. Ja chcę już jeść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, coś mnie strasznie zabolało w okolicach lewego jajnika - mocny kłujący ból, który trwał może 3 minuty, może krócej, ale tak silny, że aż mi się słabo zrobiło... teraz czuję tylko dyskomfort w tym miejscu, czy to jest powód do niepokoju? czy któraś z Was miała coś podobnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shelby - moze maly slodziak wsadzil ci tam, ktoras z konczyn... 🙂 ach te bole w ciazy... Mnie czasem tez cos zaboli, zakluje, ciagnie ale czesto ignoruje - takie sa uroki ciazy 😉
obserwuj czy nie plamisz... a jak sie bol powtorzy to sie skonsultuj z lekarzem...
moim zdaniem to dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby współczuje 😞
Mnie dotychczas nic aż tak nie bolało, ale może to dlatego że mam mniejszy brzuszek od Ciebie i dopiero niedawno zaczęłam odczuwać ruchy, więc moja dzidzia pewnie się jeszcze nie rozkręciła. Ale Kukunari wie co mówi, jest w tych sprawach doświadczona więc na pewno to twój bobas się rozbrykał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby oczywiście że, jest to możliwe, ja np. notorycznie obrywam w pęcherz i to podobno nie nogami a łapkami, na usg było widać.

Wczoraj też dostałam takiego kopniaka, że wrzasnęłam na całe mieszkanie, się tak przestraszyłam.

Będziemy coraz bardziej odczuwać takie bóle.

Pamiętaj póki nie ma plamienia, all jest OK Chyba że są to skurcze, które się powtarzają regularnie wtedy trzeba się martwić.


Głowa do góry !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...