Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja się wyrwałam na targ i wydałam 50 zł na same warzywa i owoce :P miałam specjalny wózeczek, żebym nie musiała tego wszystkiego nieść, na pewno bym nie dała rady :P no ale jak oprzeć się malinom, jagodom, czereśniom, śliwkom, nektarynkom oraz fasolce szparagowej, młodym ziemniaczkom, kalafiorkowi, brokułom i innym wesołym, bo świeżym warzywkom 😁 w tygodniu nie ma gdzie tego kupić, a jak jest, to nieładne :P


Hym chyba też skoczymy na targ.... po malinki 😜 jagódki .... 😜

przypomniała mi się piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=jKVYgZD77qA&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
aaa zamierzchła przeszłość, która niedługo powróci w innej postaci 😁 "a nasze czarne serca biją nam radośnie bum tarara... " 😁 hahahha


no to fakt już niedługo zaponisz o swojej ulubionej kapeli, zespole etc... będą królować jagódki 😁 i inne dziecięce hity z satelity 😁

Ulubioną telewizję zamienisz na kanał mini mini po jakimś czasie nawet pokochasz rybkę która śpi po zakończeniu emisji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj też z mężusiem poszłam na trag i wydałam podobną sumę 😉. Chyba nigdy nie jadłam owoców tyle co teraz, a po drodze w piekarni wciągnęłam jeszcze pączka.
Mój mąż się śmiał, że wybrałam z jabłkiem bo był największy, a nie dlatego, że miałam ochotę akurat na tego.

Ja na swoją pierwszą rocznicę zaprosiłam rodziców i najbliższych przyjaciół na kolacje. Kolejne obchodzimy bez żadnych ceregieli. Sami robimy sobie kolację lub idziemy gdzieś na miasto. Jakaś mała przyjemność.

Ja mam w domku posprzątane. Mój mąż odkąd jestem w ciąży nie pozwala mi dotykać odkurzacza i mopa. Tak samo z prasowaniem. Gotuję oczywiście ja i pewnie to się nigdy nie zmieni. Jest kochany i powiem, że przed naszą ciąża kłóciliśmy się często, teraz nastał jakiś taki spokój i oboje stwierdziliśmy, że nie warto się sprzeczać o pierdoły. Nasze kłótnie były zawsze tak z błahych powodów, że aż wstyd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w TV na mini mini rybka śpi w pewnym monencie, ale na kompie wcale, gdybym córce pozwoliła to na stronie mini mini siedzialaby non stop a tak ma powiedziane, że tylko w weekend, a nie powiedziane, ze max godzinę.
Dzisiaj od rana słyszę: Mamo a mogę rybkę mini mini i chyba właśnie jej pozwolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mnie zaraziłyscie tymi owocami z targowiska!
Mam nadzieję że jutro znajdę jeszcze jakieś malinki na krzaczku u rodziców.
Drożdżówkę tez bym zjadła a najchetniej czekoladową muffinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witam Kochane 🙂
Muszę Wam się pochwalić 😁 wczoraj zawiozłam moją bratową na porodówkę o 21 a o 23:55 przyszedł na świat mój Maleńki bratanek Szymon 3700 g i 56 cm 🙂
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

super! szybko się uwinęła! gratulacje dla niej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed 21 pierwszą poleciała jej lekko krew i delikatnie zabolał ją brzuch. Naprawdę bez skurczy nic zupełnie. Dopiero na porodówce się zaczęło 😁 Ale powiedziała, że chce urodzić 8 to położna masz 15 minut. Na koniec mówi do niej, że jak chce jeszcze dziś urodzić to musi ją naciąć, a ona do niej to dopiero mi Pani o tym mówi trzeba było prędzej ciąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to "chce urodzić 8"? to jakas kolejka była? 🙂 a juz wiem o datę jej chodziło 🙂
Jestem pod wrażeniem. Łatwo szybko i sprawnie poszło.
Który to tydzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Cześć 🙂

(...) I pytania ile jem bo pewnie siedzę i zajadam się pączkami czy fast foodami bo grubi ludzie tak mają. Potem przyszło stwierdzenie, że ja ze swoją masą nigdy w ciążę nie powinnam zajść. Bo grubi dzieci nie mają i nie powinni mieć 😮 To ja mam pytanie a co z ludźmi którzy są więksi... ? Trochę przykro mi sie zrobiło. Bo jakoś strasznie gruba nie jestem a tu takie kazanie. Usłyszałam jeszcze że przemieszczanie się pomiędzy pokojami jest pewnie dla mnie problemem... i że sie męcze wtedy 😮 W sumie to nie wiedziałam o tym... Kondycję miałam zawsze dobrą i od sportu czy fitnessu nigdy nie stroniłam - mam też dużą mase mięśniową. teraz no wejście na któreś tam piętro jest męczące ale do jasnej ciasnej jestem w ciąży a to chyba normalne w tym stanie! 😮


Nie było mnie od trzech dni, bo się przeprowadzamy, dzisiaj wpadłam tylko na kilka minut, nie mam czasu nadrabiać czytania, ale Twój post mnie zszokował i muszę szybko odpisać.
W takiej sytuacji należy się bronić, nie pozwalać sobie na takie traktowanie. Chamskie zachowanie tego eskulapa jest niedopuszczalne (chyba nie trzeba pisać, że jest wbrew etyce) zwłaszcza, że jesteś pacjentką w ciąży. Masz prawo do złożenia w skargi w izbie lekarskiej. Szczerze powiem, że ja najpierw zrobiłabym awanturę takiemu chamowi (chamce) a potem wniosłabym skargę. Zawodu jej (jemu) nie wybierałaś, jeśli się męczy niech zmieni profesję. Nos do góry, pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!!!

Cherry - normalnie nie wierze w to co opisalas!! Zeby w taki sposob cie lekarz potraktowal to szok 🤨 Moim zdaniem bardzo nieszczesliwa kobieta, udreczajaca siebie i innych... Jak ona smie cos takiego mowic!! Co ma wielkosc ciala do posiadania dzieci?? nie rozumiem?!!! czy grubsi rodzice to znaczy gorsi?? Nie wydaje mi sie zeby to mialo jakikolwiek wplyw na zdrowie i wychowanie przyszlego dziecka i ona jako lekarz pokazala jaka jest glupia a do tego bezczelnie chamska!! Nie moge uwierzyc, ze ktokolwiek jest na tyle nietaktowny aby poruszyc kwestie grubosci u ciezarnej w taki sposob! Poza tym bez przesady - wszystkie widzialysmy twoje zdjecia i wygladasz kwitnaco jak kazda kobieta w ciazy... Bez wzgledu na to czy sie przytyje 11 czy 30 kg najwazniejsze jest malenstwo i kobieta w takim stanie jakim jest ciaza wyglada zawsze fajnie! I powiem ci, ze nie spotkalam sie nigdy z czyms takim zeby ktos twiedzil inaczej... Dlatego nie moge uwierzyc.... 😲 No coz, idiotow nie sieja sami sie rodza 😉 Mam nadzije, ze to cie nie zdolowalo na tyle, zebys nie pokazala nam nastepnej serii rosnoacych brzuchatych fotek!! 🙂
Buzka dla ciebie ;*

A my dzis z Mia wybralysmy sie do mojej przyjaciolki zobaczyc jej 3 tyg synusia Aleksandra 🙂
Slodziak jest - taka kruszynka - ja juz nie pamietam jak Mia byla taka - to smieszne ale na prawde nie pamietam jak 1,5 roku temu byla takim szkrabkiem. Malo tego jakos tak nie umialam go nawet trzymac jakby to robila pierwszy raz hehehe Dziewczeta juz niedlugo bedziemy same miec takie kruszaki w domkach - cmokac i przytulac... zegar tik-tik- tik boooommm i na swiecie pojawi sie ktos kto wywroci wszystko do gory nogami i wniesie duzo szczescia i radosci do domku 🙂

dobrej nocki niech wam sie snia wasze aniolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ella1 na pewno jest wszystko w porządku tylko może leniuszek się zrobił. z Majeczki... hehehe 🙂

Kukunari - szczerze mówiąc trochę pomarudziłam w piątek mężowi że jestem taka gruba że nie wiem czy dojdę do toalety bo się zmęczę i żeby nie patrzył się tak na mój gruby tyłek... To ten się polewał ze mnie tylko. Bardziej chyba się przejmowałam straconym lusterkiem w aucie 😁

U nas dziś od rana pogoda deszczowa - burza przeszła, ale to fajnie bo wczoraj powietrze było nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie piękna pogoda od rana. Az mi się zachciało nas morze jechać ale cóż w tym roku sobie darujemy.

ella1 też mi sie wydaje że Majka może mieć leniuchowy dzień.

Niebawem wyjeżdżamy do rodziców i o dziwo zmieściłam się jeszcze w swoją sukienkę letnią, tylko z przodu mam taką piłeczkę 🙂 Ciekawa jestem jak rodzinka zareaguje bo mnie nie widzieli ponad 3 miesiące 🙂 Ciekawe co będą mówić "czy wyglądam na chłopca czy na dzieczynkę" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...