Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam do Was pytanie, bo od kilku dni odczuwam straszne bóle w prawym boku, bóle czasem są tak silne, że budzę sie w nocy i nie mogę spać...dzwoniłam do szpitala położniczego, ale zbyli mnie mówiąc żebym wzięła paracetamol! Na szczęście jadę do Polski za półtora tyg i już sie umówiłam na badanie ginekologa, martwię sie , bo do tego mi doszły takie wodniste upławy...ale mam nadzieję, że to nie wody..bo az tak strasznie duzo tego nie ma.Jestem tu troszkę pozostawiona sama sobie i wzbudza moje obawy, a wizyta z położną dopiero 2 sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,

Ja właśnie przeszłam przez jakiś straszny skurcz jelit. Miałam problemy z wypróżnianiem od kilku dni. Dla małego to też było jakieś kiepskie uczucie bo strasznie kopał. To już trzeci raz w ciąży.

Mam nadzieję że już nie wróci. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czy znacie już płeć swoich maleństw? Mi na usg połówkowym powiedzieli, że będzie chłopczyk1 Mój narzeczony, aż sie popłakał...mam nadzieję, że nie pomylili się co do płci, za 2 tyg będę mieć usg 3D więc mam nadzieję, ze dzidzia i tym razem pokaże co tam ma i lekarz tylko potwierdzi, ze to chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 🙂
Yenifer witaj w naszych kregach 😁 😆 😁 😆 😁
Zania trzymamy mooooooocno kcuiki 🙂 🙂 DAJ znac jak Ci poszlo 😉 😉 😉 😉 😉 😉
aJa wlasnie w pracy siedze i zjadam orzechy laskowe mniaaaam moje ulubione 🙂

Milego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Dzisiaj mój bratanek spędzi pierwszą noc w swoim domku 🙂 Ale się cieszę, chyba bedę Go cały dzień tulić. Jest taki boski 🙂
Wiecie co? Odkąd jestem w ciąży mam wielkie szczęście 🙂
Jak pisałam u nas na wsi są organizowane różne festyny i losowaniu na loteri wygrałam mnóstwo pluszaków 🙂
Ale ii wygrałam nagrodę główną w losowaniu końcowym 😁 😁
SAMOCHÓD 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam lekkie upławy raczej mleczne-lekarz uspokoił mnie na wizycie, że tak jest bardzo często. Przezroczyste to faktycznie mogą być wody, ale wtedy opalizują i mają specyficzny zapach. Nie umiem Ci podpowiedzieć czy to groźne czy tak może być.... Najlepiej jak spytasz ginekologa.
Czy nick masz z literatury Sapkowskiego? bo baaaardzo znajomy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nick mam taki od zawsze i to wszędzie gdzie sie loguje, nie z literatury Sapkowskiego, po prostu od tak 🙂 Chetnie bym poszła do ginekologa, ale tutaj w UK nie badają ginekologicznie, a wizyte w Polsce mam za 2 tyg i poetm tu z położną dopiero 2 sierpnia, do tego czasu chyba zwariuje. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu, to powiedziała, że jak będzie mi się ciągle coś saczyć to wtedy mnie skieruje do szpitala, a ja akurat miałam tak, że jak czasem coś pociekło, czasem nie...na weekend sie uspokoiło...ale od dziś znowu...opieka tutaj jest po prostu rewelacyjna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/samochod-na-akumulator-konkretny-pilot-auto-pasy-i1690129199.html

to jest moja zdobycz lecz koloru żółtego 😁 😁 Synuś się cieszy 😁 Bo kopie jak szalony:P

yenefer07 Wszystko zależy od ilości tych upławów. Ja też mam różnie raz wodniste raz bardziej lepkie ale się nie martwię bo gin powiedział, że to nic groźnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Yenefer!!! Ja pisze z IE i wyobraz sobie, ze u mnie opieka nad ciezarna nie wyglada lepiej, we wtorek mam miec pierwsze USG!! Dlatego ja chodze prywtnie jak mam jakies watpliwosci i to do polskiego ginekologa, ktory bada mnie normalnie ginekologicznie w razie potrzeby i wykonuje USG
Ostatnio mnie sie przytrafila infekcja - moj lekarz przepisal mi jedna globulk i przeszlo , zaloze sie ze w szpitalu kazaliby mi czekac az samo przejdzie 🤢 Dlaego jak mam watpliwosci to nie zawracam sobie glowy aby skontaktowac sie ze szpitalem tylko ide prywatnie... A bole po bokach brzuszka moga powodowac nasze slodkie, wierace sie skarby - mnei wczoraj tez tak zalklulo... Ale jesli sie to powtarza czesto to lepiej skonsultowac z profesjonalista. Zycze zdrowka i powodzonka.

paula_jot - szczesciaro!!! Musisz moze puscic Lotto 🤪
U nas teraz jest do wygrania 185 milionow euro - dacie wiary ile to pieniedzy - chyba moznaby zwariowac przy tkaiej wygranej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):


paula_jot - szczesciaro!!! Musisz moze puscic Lotto 🤪
U nas teraz jest do wygrania 185 milionow euro - dacie wiary ile to pieniedzy - chyba moznaby zwariowac przy tkaiej wygranej...


kupowanie wyprawki dla malucha byłoby tylko przyjemnością :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek 1300 zł, to bardzo tanio (cena zależy tez od podwozia), biorę ostatni 😁, chciałam w czarnym kolorze i taki został 😁

Dziewczyny myślałyscie już o karuzelach dla maluszków.

Mi się do końca te plastikowe Fishera-Pricea nie podobają. Co polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 - my mamy taka i nie jest cala plastikowa, wisza na niej pluszaki, ma fajne melodie, odglosy natury i bicie serducha w swoich dzwiekach, do tego projektor z obrazkami...
http://allegro.pl/karuzelka-z-biciem-serca-pilot-fisher-price-i1685486584.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...