Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać ciążę z zaskoczenia.... I powiem szczerze boję się bardzo ale wiem że dać muszę radę. Najgorsze jest to że jak widzę nawet w TV noworodka to zaczynam płakać.... Matko ile uczuć się we mnie wtedy gromadzi... Także sobie poryczałam ehhh..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej zrobilam ta zapiekanke makaronowa z szynka i serem co rekalamuja musze wam powiedziec ze jest przepyszna.. Nie zdarza mi sie robic takich obiadów takzwanych "gotowców" aLe to mnie strasznie korciło jutro chyba te leniwe zrobie bo juz tez troche za mna chodza.. tesknilam za taka jesienna pgoda ale jak sie okazalo ze nogi mi w adidasy nie wejda bo spuchly i nie mam zadnej kurtki.. to juz nie jest tak wesoło musze na jakies zakupy sie wybrac jak najszybciej. kupilam sobie taka pilke jak w szkole rodzenia jest do cwiczen i siedze na niej jak ogladam tv albo na komputerze naprawde polecam. bardzo fajna sprawa:]:] no to sie troszke rozpisalam ...;p;p 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia ja jutro w planach mam robić gołąbki tylko nei wiem jak mu pójdzie operowanie 4-kologramową kapustą, żeby jej nie dźwigać 🙂 To taka forma odetchnięcia po napisaniu części teoretycznej pracy 🙂
Tez muszę chyba pomysleć o takiej piłce bo mnie kość ogonowa boli od siedzenia 🙂 a poza tym nie masuję krocza i nie ćwiczę mięsci krocza więc cięcie mnie czeka jak nic 😞 A gdzie kupiłaś taką piłkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
tesknilam za taka jesienna pgoda ale jak sie okazalo ze nogi mi w adidasy nie wejda bo spuchly i nie mam zadnej kurtki.. to juz nie jest tak wesoło musze na jakies zakupy sie wybrac jak najszybciej.


ach tak, ja też mam problem z kurtką 😉 widziałam fajne, superowe poncho w new yorkerze - mąż mówi, żeby kupić.. ale jednak wydatek dodatkowy, przy naszej sytuacji nie jest chyba wskazany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
Dziewczynki piękne brzuszki!
Ja czuje że pękne zaraz.. zrobiłam na obiad zupe jarzynową i się chyba nią przejadłam!
Cherry, ja codzienne oglądam te ciąże z zaskoczenia. Ale wole oglądać licealne ciąże (na mtv polska o 14.00) dlatego że tam jest pokazany prawdziwy brzuszek, prawdziwe dziewczyny nie aktorki.. i prawdziwy poród! jak go znosza ile trwa itd. I na tym programie zdarza się że łezka mi się zakręci.


Coraz częśćiej się zastanawiam jak będzie wyglądał nasz poród.. kiedy się zacznie, czy mąż będzie w domu.. Kiedy i gdzie odejdą mi wody 😮 i jestem tym bardzo podniecona! Oj pewnie będzie bolało 🤨 ale mimo to nie umiem się doczekać tej chwili 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczynki,
ostatnio nie mialam sily ani zbytnio ochoty pisac na brzuszku, ale zawsze was podczytywalam wiec jestem wsumie na bierzaco.. ciesze sie ze u was i waszych maluszkow wszystko wporzadku,
u mnie raczej rowniez ok. pozdrawiam was wszystkie serdecznie!

madziu a ty koniecznie chcialas nowy fotelik czy moze zastanawialas sie nad uzywanym bo jak cos to tutaj facet sprzedaje czarny uzywany
http://allegro.pl/czarny-fotelik-samochodowy-maxi-cosi-cabriofix-i1809944368.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was...
Ja ostatnio kupiłam taki cieplutki polar i mam nadzieje że w nim obchodzę do porodu...
Moja garderoba też bardzo skromna... Mam niby spodnie ciążowe a tym pasem ale i tak mnie cisną i na lekcji ciężko wysiedzieć... Dziś w szkole to się męczyłam strasznie... Nie byłam pewna czy uda mi się wytrwać do końca bo robiło mi się co chwile słabo i nie dobrze i strasznie mnie bolała głowa i nadal boli... 😞 Ale jakoś wytrzymałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od wczoraj jestem u mamy i wieczorkiem przeglądałam jej szafę żeby wybrać sobie coś na zimniejsze miesiące czyli październik i listopad. Zresztą już na wrzesień nic nie mam bo w moje kurtki się nie zapinam. Znalazłam kurtkę skórzaną i mamcia mi ją pożyczy. I jeszcze jeden polar więc myślę że jakoś obchodzę te ostatnie miesiące. Może nie wyglądam w tym zbyt urodziwie no ale nie chcę wydawać pieniądze na płaszcz czy kurtkę a jednak w czymś trzeba chodzić 😜
A spodnie dostałam od koleżanki takie jeansowe z pasem, i jedne mam swoje do których jeszcze wchodzę.
Lala jestem pełna podziwu, że ty się jeszcze zapinasz w swoje spodnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po ćwiczeniach, było ok. W sumie w porównaniu z koleżankami nie mam takiej złej kondycji 😉.
Ćwiczyłyśmy, uczyłyśmy się oddychać.
Kręcić Babki bioderkami dużo, kręcić nimi ósemki. Kupić sobie piłkę i też siedzieć na niej, kręcić bioderkami, skakać. Wiele ćwiczeń wspomaga kroczę, ale tak trudno opisywać.

Dziękuję za używany link do fotelika z allegro, ale nasłuchałam się takich rzeczy o używanych, że chcemy nowy. Duży wydatek, ale zakładamy, że posłuży potem drugiemu maluchowi, a potem mojemu bratu.

Mam cały dzień zgagę zwariować można!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do kurtki, to ja przytyłam tyle, że u mnie wszystko jest za małe. A co do za ponczo z new yorkera i ile kosztuje ?

A jeszcze z dobrych wiadomości, babcia dzwoniła, że kupiła swojemu wnukowi kombinezon zimowy 🙂, więc ja już nie muszę się martwić. Jeszcze się nie narodził a dziadkowie już szaleją w sklepach jak tylko mogą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh ja na tej diecie poznaję coraz to nowsze smaki i powiem szczerze całkiem bobraśne 😜

Dziś na obiad zrobiłam takie kuleczki coś ala pulpety tylko że wkroiłam do nich paprykę i przyprawiłam również papryką ostra i słodką i odrobiną pieprzu i soli.... ugotowałam w bulionie a potem.... na oliwie podsmażyłam 3 ząbki czosnku na oliwie dodałam paprykę zieloną i czerwona oraz pietruchę i koper , koncentrat, doprawiłam do smaku i tak powstał sosik. To wszystko zjadłam z ryżem brązowym. Cukier niespełna godzinę po posiłku miałam na poziomie 102! Jestem dumna z nowego dania i takie pyszne było 🤪 🤪 🤪

Tak sobie poczytałam o Waszych problemach z garderobą i poszłam zmierzyć swój....nio i chyba tylko dlatego że jak go kupowałam to wiedziałam że jestem w ciąży kupiłam większy i o kroju rozszerzanym ku dołowi i musze powiedzieć że się w niego mieszczę 🙂 🙂 🙂

Aha mąż robi stuku puku i mebelki skręca 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...