Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paula ale ty jesteś 35 t i to dobrze że brzuszek powoli nisko schodzi...

Ja dopiero 34 t kończę...

Moja koleżanka urodziła i na fb zdjęcia umieściła........... pytam sie gdzie rodziła a ona pisze żebym znieczulenie załatwiała!

masakra....

Córunie ma śliczną....

Chyba widzicie te fotki na fb? Najbardziej szokuje mnie ta fotka gdzie małą dopiero co wyciągneli.... 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Paula ale ty jesteś 35 t i to dobrze że brzuszek powoli nisko schodzi...

Ja dopiero 34 t kończę...

Moja koleżanka urodziła i na fb zdjęcia umieściła........... pytam sie gdzie rodziła a ona pisze żebym znieczulenie załatwiała!

masakra....

Córunie ma śliczną....

Chyba widzicie te fotki na fb? Najbardziej szokuje mnie ta fotka gdzie małą dopiero co wyciągneli.... 😲 😲 😲


nie Cherry ja nie widze tych fotek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnes mi codziennie leci krew z nosa.Może nie ciurkiem, ale leci.Tylko że ja mam małą anemię, wyniki coraz słabsze, po porodzie jak dodatkowo strace troche krwi, pewnie wogole bede słabsza.. Bierzecie witaminy?Ja biore falvit mama, ale lekarka zapisała mi dodatkowo zelazo.Nie wykupie.. Mam takie zaparcia, ze potrafie płakać na kibelku, a dodatkowe zelazo jeszcze to spoteguje.Pozostaje mi zbilansowana dieta.
Dziewczyny jak tak patrze na Was, tzn czytam;p coraz bardziej uswiadamiam sobie ze to juz niedługo!!i zaczynam sie bac porodu:/ Jak na WC beczałam, że mi tyłek za przeproszeniem rozerwie to co dopiero przy porodzie:P 😉 Spakowałam torbe do szpitala, poprałam ciuszki..Jeszcze musze wyparzyć smoczki i butelke 🙂 A Wy juz przygotowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮 😮 Troszke przerazaja mnie takie fotki

Jejku jaka duza dziewczynka- jak twoja kolezanka ja urodzila???!!!! A wiesz jakie miala wymiary???!!! a pisala cos wiecej o znieczuleniu???!!! Tak ja bolao ze jej podali czy od poczatku miala ustalone ze dostanie?!??!!!

Dziewczyny zaczyna mnie ogarniac strach......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
😮 😮 😮 Troszke przerazaja mnie takie fotki

Jejku jaka duza dziewczynka- jak twoja kolezanka ja urodzila???!!!! A wiesz jakie miala wymiary???!!! a pisala cos wiecej o znieczuleniu???!!! Tak ja bolao ze jej podali czy od poczatku miala ustalone ze dostanie?!??!!!

Dziewczyny zaczynamnei ogarniac strach......


Ona nie miała znieczulenia - napisała tylko:
8 godzin męczarni 🙂 Poród to najgorsze doswiadczenie w moim życiu! No ale warto było ........ mam swoją niunie 🙂)))

Dodała także że jeśli mam możliwość to żebym rodziła na brochowie bo tam są za darmo znieczulenia!

Co do wymiarów to sie podpytam 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju! jak weszłam i mignęło mi zdjęcie, to myślałam, że to naszej Ani ... Ale by było, co?
mój brzuch wysoko na razie, chociaż wydzieliny też mam dużo i nawet w nocy jak się przebudzam, to myśl nachodzi, że to może wody się sączą? i nieustannie jak robię siq, to patrzę jaki kolor na papierze zostaje... to już obsesja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
jeju! jak weszłam i mignęło mi zdjęcie, to myślałam, że to naszej Ani ... Ale by było, co?
mój brzuch wysoko na razie, chociaż wydzieliny też mam dużo i nawet w nocy jak się przebudzam, to myśl nachodzi, że to może wody się sączą? i nieustannie jak robię siq, to patrzę jaki kolor na papierze zostaje... to już obsesja?


ja tez tak mam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A! no i jeszcze newsy po zebraniu! były badane nasze dzieciaki i mój jest w grupie wysoko zaadoptowanej do warunków szkolnych 🙂 znaczy dobrze się stało, że się znalazł w szkole, bo to był jego czas i miejsce 🙂 i takich sześciolatków to było tam 7 (a jest 8 w całej klasie), więc jest się z czego cieszyć. Zresztą Pani mówiła, że te młodsze dzieciaki są naprawdę sprytne i szybko się uczą i 7-latki mogą je podpatrywać 🙂 I niech ktoś mi powie, że się nie powinno wysyłać 6-latków do szkoły! wiadomo, że to też kwestia indywidualna, ale nie trzeba chyba tak ogólnopolsko panikować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...