Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja przyjaciólka ostatnio jest lustro albo sie kolezankom dzieci urodzily ui maja zawrot glowy a jedna mam taka ktora chetnie y co chwile do mnie przychodzila ale to co sie z nia stalo to koszmar nie dosc ze mam 4 letnia corke przy ktorej klnie jak szewc najpierw ja bije a za chwile przeprasza dziecko jest wogole niewychowane to jeszcze twierdzi ze edzie mi pomagac bo ja soie rady nie dam wiec bez przesady i eneralnie uikam kontaktu z nia o juz nie moge patzrec istna patologia przykro tak mowic o znajomych ale jak widze jak ona traktujr to dziecko to az sie we mnie gotuje


a doktorek dzwonil i mowil ze jak nie urodze to w przyszly piatek rano od rano na ujastek (szpital) i mnie pociacha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 to teraz sie modle zeby nuc sie nie dzialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieeeeń Doberek!!!!!!!! 🙂

dziewczyny dzisiaj spałam jak dziecko zero dolegliwości- wyspałam sie BOOOOSKO!!!!! 🙃 🙃
Gdyby nie zmiana pozycji w ogole nie czułam sie jak w ciąży.. 😮 😮
No i co wy na to powiecie- zamiast coś sie dziać to wszystko mija!!!!!!!!!!!! 😞.

czym bliżej tym ja lepiej sie czuje- czy to normlane!!! MASAKRA!!!!

Dzisiaj jak zwykle pierwsze słowa jakie padły rano to:
"Misiu ja juz nigdy chyba nie urodzę"- mój to juz nic nawet nie odpowiada 😁

Ale dzisiaj na sniadanko wmłóciłam kiebaskę smażoną- dawno takiej nie jadłam... 😜
A teraz piję eliksir z liści.......... 😁 😁 😁 😁 😁
A propos snów to mi sie dzisiaj sniło ze karmilam swojego 4-letniego Kubusia piersia na przystanku autobusowym 😁 😁 😁 😁. SZOK!!!!!

Jedyne co mniewkurza to fakt iz jestem strsznie rozdrazniona 😠 😠. Wszystko mnie denerwuje; nawet szklanka po coli, ktora sama wczoraj zostawiłam na stole!!!!!!!!! 😠 😠 😠. Poszłabym sie gdzies wyżyc...... 😁 😁 😁
Aaaaaa i tego tortu wisniowego od heery bym zjadła!!!!
Cheery 100 lat dla Twojej Babci!!!!!
A propos urodzin babci to zaraz Wam cos wkleje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq napisał(a):
a ja się wycwaniłam i oglądam przepis na życie w necie-bez reklam 😁 😁 😁


a gdzie, a gdzie? bo ja oglądałam wszystko na vod, ale teraz tam nic nie ma!!

też tam oglądałam, a teraz tu http://www.tvn.pl/ i oglądaj online w tvnplayer 🙂 🙂 🙂
przepis na życie z nastepnego wtorku juz jest 🙂 oprzesz się?? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki!
Ja jestem zasmarkana.. do tego ból głowy jak przy gorączce, ale gorączki nie mam. Dobrze, że dziś idziemy do lekarza bo masakra. Rano zrobiłam sobie syrop z cebuli z miodem, a właściwie się robi jeszcze. Na obiad robie jarzynową zupe, porcja witamin się przyda.. chociaż te warzywa też ''tyle'' w sobie tych witamin mają , że szkoda gadać - wszystko modyfikowane i tyle.
Wiecie w nocy miałam takie delikatne skurcze.. ale takie dość przyjemne - tzn nie bolały ale tak bardziej łaskotały. A rano jak wstałam to zauważyłam że brzuch mi się obniżył sporo. Na tyle sporo że sama to zauważyłam. Czyżby to oznaczało że finisz tuż tuż? Zostało 28 dni.. ahh
Mam tylko nadzieje, że przeziębienie szybko przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Wszystkim! U mnie nocka super, spałam od 22 do 9 rano, z trzema spacerkami do toalety...aż miło 🙂 Za oknem leje i ciemno, ale na tyle ciepło, że jeszcze nie grzejemy w domu i pewnie do porodu nie będziemy!
Głowa nadal boli, pulsuje mi cały cały czas w jednym miejscu, co troszkę mnie martwi, ale ogólnie nie najgorzej, za to...strasznie mnie boli kość łonowa...jejku jak wstaje z łóżka, to czasem aż jęknę z bólu , bo tak mnie za boli... 😮

Aniu fajnie, że dałaś znać co u Ciebie, ale szkoda, że nadal nie ma postępu w sprawie porodu 😞

A te reklamy an TVN są straszne popieram...aż zniechęcają człowieka, żeby czekać do końca filmu czy programu 😠

Dzisiaj planuję porządki w kuchni, więc zmykam i życzę Wam miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Hejka brzuszki!
Ja jestem zasmarkana.. do tego ból głowy jak przy gorączce, ale gorączki nie mam. Dobrze, że dziś idziemy do lekarza bo masakra. Rano zrobiłam sobie syrop z cebuli z miodem, a właściwie się robi jeszcze. Na obiad robie jarzynową zupe, porcja witamin się przyda.. chociaż te warzywa też ''tyle'' w sobie tych witamin mają , że szkoda gadać - wszystko modyfikowane i tyle.
Wiecie w nocy miałam takie delikatne skurcze.. ale takie dość przyjemne - tzn nie bolały ale tak bardziej łaskotały. A rano jak wstałam to zauważyłam że brzuch mi się obniżył sporo. Na tyle sporo że sama to zauważyłam. Czyżby to oznaczało że finisz tuż tuż? Zostało 28 dni.. ahh
Mam tylko nadzieje, że przeziębienie szybko przejdzie.


Lala u mnie to samo. Tez zauważyłam że brzuch mam tak nisko !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
Gosia mój mąż mówi 🙂, że kierunkowskazy mam włączone, non stop się z tego śmieje.

ufff, już myślałam, że jestem kosmitką 🙂 🙂 🙂


Kosmitką, chyba nie, bo mi się nie śniłaś dzisiaj 😉.

A jak Wam mówiłam tydzień temu, że poszedł mi w dół to co niektóre zastanawiały się jak to możliwe 😉.

O patrzcie co znalzłam narzekałyscie na bóle pleców, to znalazłam tą technikę masażu co pokazywała nam położna, mąż mi robi i pomaga.

http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Masaz-w-trakcie-porodu.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja bratowa - pielęgniarka - ostatnio postanowiła sobie poudzielać nam dobrych rad w związku z porodem i czasem po porodzie, m.in. padło stwierdzenie, że mąż przed porodem i karmieniem może pomóc żonie się przygotować do procesu, odpowiednio zajmując się jej sutkami, bo niektóre panie mają wklęsłe, albo takie nieprzygotowane

na co mój mąż bez oporów jej odpowiedział, że ja to nie mam tego problemu!

więc Gosiu, coś w tym jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, czucie mam zawsze... spytaj w czwartek lekarza, dlaczego tak masz 🙂
A mnie brzuch chyba niewiele opadł, ale na tyle, że swobodniej mi się siedzi i oddycha. Jak było z Maćkiem, to nie pamiętam za bardzo 🙂

Lecę do szkoły, moje brzuszki i .... na spacer of course ! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Gosia, czucie mam zawsze... spytaj w czwartek lekarza, dlaczego tak masz 🙂
A mnie brzuch chyba niewiele opadł, ale na tyle, że swobodniej mi się siedzi i oddycha. Jak było z Maćkiem, to nie pamiętam za bardzo 🙂

Lecę do szkoły, moje brzuszki i .... na spacer of course ! 🙃 🙃 🙃


pierwsza sportsmenka listopadówek! 😁 miłego dnia Gosiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...