Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJKA 🙂 🙂
WITAMY NOWE BEJBIKI NA ŚWIECIE!!!!!!!!

YENEFER., GOSIA734, KRUSYNA GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CUUUDNE BĄBELKI TYLKO SCHRUPAĆ!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny a u nas wczoraj kolka w nocy- matko kochana jak Maja sie darła 😮 😮 ale suszarka pomogła...... . 🤪 🤪.
wprowadziłam wczoraj do swojej diety jabłko i maskara!!!!!! Normalnie teraz boje sie nowych rzeczy próbować.... !!!!!
Nad ranem jak sie przebudziła na jedzonko to dałam jej NAN1 a mleko, które odciagnełam wylałam bo bałam sie ze moze jeszcze jakies pozostałosci po tym jabłku zostały!!!!!!!.

dziewczyny a co u Madzi coś sie ruszyło??? No i co u Lenymamy idzie na cesarkę jutro czy jej przełożyli????!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj z mężem byłam godzinke na spacerku, ale było tak zimno że myślałam że mózg mi zamarznie(ojj wiem , większej straty brak) Potem byli u nas teście na kawie i szwagierka. Teraz posprzątałam, poodkurzałam i podłogi nawet pomyłam. Jestem też już po ciepłej kąpieli, ale pewnie Maja i tak nie wyjdzie 🙂
Napiłabym się czegoś dobrego.. jakiś dobry napój za mną chodzi.. hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny myślałam, że padnę dzisiaj u lekarza. Podczas zapisów na wizytę dowiedziałam się, że moja irańska ginekolog zrezygnowała z pracy!! To się może przytrafić tylko mnie. Zapisałam się do innej lekarz tym razem Irakijki, i jak weszłam do jej gabinetu oniemiałam, bo była zakutana od stóp do głów, zostawiła sobie tylko szparkę na oczy, jak ona mi tę cesarkę zrobi słowo daję nie wiem, czy będzie w fartuchu chociaż??? Nie mam już siły tego wszystkiego przerabiać. Termin potwierdzony -15 listopada, na godz 7 rano. Pola waży już 3520 i we wtorek powinnam Ją tulić.
Ellunia co z fotką Majusi? Zmienia się? Pochwal się swoją Królewną:-)
Paula podziwiam Cię, że nadążasz, bo zaczął się urodzaj:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Dziewczyny myślałam, że padnę dzisiaj u lekarza. Podczas zapisów na wizytę dowiedziałam się, że moja irańska ginekolog zrezygnowała z pracy!! To się może przytrafić tylko mnie. Zapisałam się do innej lekarz tym razem Irakijki, i jak weszłam do jej gabinetu oniemiałam, bo była zakutana od stóp do głów, zostawiła sobie tylko szparkę na oczy, jak ona mi tę cesarkę zrobi słowo daję nie wiem, czy będzie w fartuchu chociaż??? Nie mam już siły tego wszystkiego przerabiać. Termin potwierdzony -15 listopada, na godz 7 rano. Pola waży już 3520 i we wtorek powinnam Ją tulić.
Ellunia co z fotką Majusi? Zmienia się? Pochwal się swoją Królewną:-)
Paula podziwiam Cię, że nadążasz, bo zaczął się urodzaj:-)


o rety! ale pech no ale moze nie bedzie tak zle... pewnie jestes przyzwyczajona do takich ubran choc moze nie na porodowce 😉 Trzymam kciuki aby wszystko poszlo sprawnie i szybko. Jednak bedzie Pola - super!!! 🙂
Ja bym tez chciala 15.11 -w urodzinki tesciowki ale by sie ucieszyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojeju Aniu to jakaś masakra!

Ale co tam głowa do góry będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 Gosia się o Ciebie dziś wypytywała! Bardzo 3ma kciuki 🙂 🙂 🙂

Gosia gratuluje wszystkim mamuśką i trzyma kciuki za wszystkie 2w1 🙂 🙂 🙂

Spadło jej już 17 cm w brzuniu i mówi, że Pamela z niej.... czyli cycochy krainą mlekiem i miodem płynącą 😁 😁 😁

Maciek tesni bardzo za Mamą, ale braciszek się mu podoba 🙂 🙂 🙂 Prawdopodobnie jutro wychodza do domciu więc w miarę możliwości napisze co i jak....

Dziwna sprawa z Madzią zaś.... Pisałam do niej około 13.00 i do tej pory mi nie odpowiedziała... więc chyba coś się tam dzieje! Mam taką nadzieję 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mówię Wam, nawet mój mąż ocean spokoju się wnerwił, szkoda słów i nerwów, tylko jak się tu nie wkurzać.. Muszę to przeżyć. Jestem przyzwyczajona do tego, że one się tak ubierają, ale lekarz ginekolog??? !!! Co za kraj...
Cherry kochana, pozdrów Gosię, czyta w moich myślach, bo ja też miałam Cię pytać jak się mają i kiedy wychodzą:-)
No i dziewczynki jeszcze chwilkę i wszystko będziemy rozpakowane. Kukunari obliczyłaś sama sobie na 16, przecież zawsze może zdarzyć się obsuwka o 1 dzień i Tia (albo brat Mii) wyskoczy 15 :-) Życzę Ci tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Ojeju Aniu to jakaś masakra!

Ale co tam głowa do góry będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 Gosia się o Ciebie dziś wypytywała! Bardzo 3ma kciuki 🙂 🙂 🙂

Gosia gratuluje wszystkim mamuśką i trzyma kciuki za wszystkie 2w1 🙂 🙂 🙂

Spadło jej już 17 cm w brzuniu i mówi, że Pamela z niej.... czyli cycochy krainą mlekiem i miodem płynącą 😁 😁 😁

Maciek tesni bardzo za Mamą, ale braciszek się mu podoba 🙂 🙂 🙂 Prawdopodobnie jutro wychodza do domciu więc w miarę możliwości napisze co i jak....

Dziwna sprawa z Madzią zaś.... Pisałam do niej około 13.00 i do tej pory mi nie odpowiedziała... więc chyba coś się tam dzieje! Mam taką nadzieję 🤪 🤪 🤪



Właśnie, dziwne... A może napisałaś tego SMSa w chwili no wiesz.... Jak czujesz? Może Madzia też jest już Mamą. Oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
lenymama - wiesz te obliczenia to sie nijak maja do rzeczywistosci... dzidzia wyjdzie jak bedzie jej sie chcialo 😉 zaden matematyk tego obliczyc nie zdola 😉

Ja mam przeczucia, ze Madzia juz jest szczesliwa mamusia 🙂


Oj Kukunari wiadomo, ale zawsze można pozaklinać rzeczywistość 😉
Co do Madzi, to też tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie też mam takie myśli że już jest z Kubusiem.... ale wiecie co a co tam wysłałam do niej ponownie smska ! Zobaczymy jak rowinie się sytuacja i czy odpisze!

Aniu oczywiście pozdrowiłam Gosię!

AHa ja mam dziś jakieś bóle którre są średnie ale dziwne jest to że chce mi się przy nich drzeć 😮 😮 😮 😮 😮 tak nabrać powietrza i drzeć... Wydaje mi się jednak że to przepowiadające hahaha.... jutro na 9.40 mam ostatnie usg 🤪 🤪 🤪 może w końcu się dowiem ile te moje Maleństwo szacunkowo waży bo ostatnia taka informacja była w 31 tygodniu.... więc doczekać się nie mogę....

Dziś rozkoszuję się nowym smakiem - gorzką czekoladą z chilli - pychotka 😜 😜 😜

ANIU TRZYMAM ZA CIEBIE BARDZO KCIUKI!!!

p.s. pisz do Gosi koniecznie jak będziesz już tuliła Polę! Bo my będziemy tu padać z ciekawości!!!
A wiesz co między Wami to jakaś nić porozumienia faktycznie jest 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
kukunari napisał(a):
lenymama - wiesz te obliczenia to sie nijak maja do rzeczywistosci... dzidzia wyjdzie jak bedzie jej sie chcialo 😉 zaden matematyk tego obliczyc nie zdola 😉

Ja mam przeczucia, ze Madzia juz jest szczesliwa mamusia 🙂


Oj Kukunari wiadomo, ale zawsze można pozaklinać rzeczywistość 😉
Co do Madzi, to też tak myślę 🙂


wierz mi, ze probowalam na wszelkie sposoby ale uparciuszka mam w brzuszku i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...