Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka brzuszki 😉 🙂 🙂

My już po wizycie a wiec tak......
Wyniki oki tylko w moczu małe ilości bakterii ale położna kazała sie tym nie martwic dopoki nie bedzie bólu przy siusianiu. Serduszko bije elegandzko dzis bylo 150 uderzeń na minute 🙂 🙂 🙂 🙂.
Nie mialam usg ale spodziewałam sie tego.
Mała ułożona główką do dołu, wiec juz raczej pozycji nie zmieni. 😆 😆 😆 😆
A co do moich bóli wieczornych to położna mowila ze dzidzius napiera głowka i z kazdym dniem schodzi nizej przygotowujac sie do porodu. A taki nacisk jest duzym obciazeniem dla mięśni i dlatego po całym dniu bolą 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉. Mowila ze ciaza donoszona to skonczony 37 tydzien, ale np dzisiaj w nocy jedna babka urodziła synka dokladnie w 35+4 i wazyl 3000gram i mial 49 cm i dostal 10 pkt i w ogole nie musial lezec w inkubatorze odrazu dorwal sie do cyca 🤪 🤪 🤪. Takze w razie czego jakby zaczęło sie wczesniej to juz sie tak nie martwię 😉 😉 😉 😉 😉 😉. Dostałam juz numer na porodówkę w razie jakby sie coś zaczeło dziać. Nastepna wizyta dopiero za 2 tygodnie wiec zobaczymy!!!!!!!!!

Kukunari dobrze ze u Was wszytsko okey!!!! Przywołałysmy Cię wczoraj 😉 😉 😉 Duzo zdrówka dla WAS 🙂
Lenymamo dziekuje za mile slowa 😘 😘 😘 😘.
czy moglabys dodac jeszcze raz zdjecie lenki i pokoiku bo ja nie moge zobaczyc 😞 😞 😞 😞 😞

Zaniu my jestesmy na nk.pl nasz profil to Ela Paweł Jakub Turkiewicz 🙂 🙂 🙂

Dzisiaj u nas obiad z głowy pierogów ciąg dalszy...... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam,
ella1 super wiesci!
Mam pytanko, czy kupujecie rożki z usztywnieniem czy bez? Nie wiem czy ten z usztywnieniem nie będzie za twardy jesli się nie da się wyciągnąc kokosu? Z drugiej strony lepiej podtrzymuje główkę kiedy to maluszek jest jeszcze malutki. Ale w tym bez usztywnienia można położyc maluszka na boczku i moze pełnić funkcję kocyka... Poradzcie coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Witam,
ella1 super wiesci!
Mam pytanko, czy kupujecie rożki z usztywnieniem czy bez? Nie wiem czy ten z usztywnieniem nie będzie za twardy jesli się nie da się wyciągnąc kokosu? Z drugiej strony lepiej podtrzymuje główkę kiedy to maluszek jest jeszcze malutki. Ale w tym bez usztywnienia można położyc maluszka na boczku i moze pełnić funkcję kocyka... Poradzcie coś 😞

ja kupiłam bez usztywnienia. I tak podtrzymujesz główkę, więc uznałam, że weźmiemy zwykły. Bardzo szybko rożek będzie służył jako kołderka, podkładka na leżaczek, podkładka pod pupkę na dywan, a na końcu będzie służył jako zabawka dla misia 🙂
Ela! Jak dobrze, że wszystko ok! Już spakowana? A ten maluszek, który się urodził, to całkiem duży, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Witam,
ella1 super wiesci!
Mam pytanko, czy kupujecie rożki z usztywnieniem czy bez? Nie wiem czy ten z usztywnieniem nie będzie za twardy jesli się nie da się wyciągnąc kokosu? Z drugiej strony lepiej podtrzymuje główkę kiedy to maluszek jest jeszcze malutki. Ale w tym bez usztywnienia można położyc maluszka na boczku i moze pełnić funkcję kocyka... Poradzcie coś 😞


Marinel ja mam rozek nieusztywniony i bardzo jestem zadowolona. Tak jak napisalas najpierw słuzył jako rozek czasem jako kolderka a później rozkladlam go na podlodze i dzidizus trenował lezenie na brzuszku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂. Ale moze teraz wypowie sie jakas mamuska ktora miala usztywniany i wtedy sobie porownasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wybrac między tymi dwoma
http://allegro.pl/rozek-becik-serce-milpol-i1826204185.html łososiowe serce
lub
http://allegro.pl/rozek-z-usztywnieniem-falbana-i-kokarda-milpol-i1826204191.html
też łososiowy bo będzie łososiowa pościel z sercem.

Widze że póki co wygrywa łososiowe serce 🙂

Kupilismy wczoraj przewijak i materac w sklepie, a dziś chce zamówić pościel i ten rożek oraz łóżeczko. Mąż zdecydował że będzie z szufladą 🙂 Jak policzyłam to spanko mojej Emilki będzie kosztowało 700zł. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel ja tez mam bez usztywnienia.

Dzwoniłąm dziś do tego producenta pościeli - i ta falbana maskująca o której wczoraj pisałam jest dookoła 🙂 więc dzis zamawiam. Do tego dowiedziałam się że firma uszyje np. taki przybornik na łóżko w cenie 24 zł (muszę przemyśleć) lub inne elementy w kolorze zamówionej pościelki po uprzednim wysłaniu maila zapytaniem... 🙂 🙂 🙂

Dodzwoniłam sie również do serwisu maxi -cosi i ten futerał frotte zakłada się na oryginalną tapicerkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie zpaominałam sie pochwalic- u nas teraz promocja i rozdają za darmo kosze na pampersy i dzisiaj byłam odebrac nasz .
Oto taki:
http://www.babyclub.pl/product-pol-3324-Angelcare-Captiva-Pojemnik-na-zuzyte-pieluszki-wklad.html
Juz jest złożony woreczki w srodku i czeka 😁 😁 😁 😁 😁 😁.

Gosiuq- torba jeszcze nie spakowana ale po weekendzie mam zamiar juz sie wziąć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.
A dzidzius urodzil sie duzy praktycznie miesiac przed---- a czasem dzieci donoszone maja taka samą wage.
Ach to nigdy nie wiadomo.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Choć Maja lepiej niech sobie posiedzi jeszcze w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!

ella - dobrze, że wszystko u Was okej! i jaki bajer ten kosz! bo aromaty czasem są nie do zniesienia :P

lenymamo - humor już trochę lepszy? jaki uroczy pokój! i córcia piękna!

madzia_m3 - kuruj się czym się da - jest taki syrop - Prenalen chyba - dostępny bez recepty - w składzie maliny i czosnek i coś tam jeszcze, mnie pomógł; super z tą wizytą się udało! 🙂

Cherry - to mięso to może syndrom wicia gniazda? 😁

Marinel - czy z usztywnieniem nie jest tak, że zawsze można je wyjąć? i używać rożka bez usztywnienia? moja sąsiadka pożyczała dla mojej siostry i ten wkład był demontowalny!

kukunari - dobrze, że do nas naskrobałaś, a jeszcze lepiej że u Ciebie okej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ktg robi się od 36 tygodnia, wcześniej tylko jeśli lekarz ma jakieś podejrzenia. Ja zostałam podłączona ponieważ Pani doktór stwierdziła po badaniu, że macica w jakiś sposób reaguje skurczowo, zresztą ja się wtedy kiepsko czułam. Teraz wiem, że trzeba się oszczędzać, bo czuję się pod tym względem lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...