Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dokładnie!

Ja dziś mam taki rostrzał że jakbym jechała rodzić w tej chwili to niewiem gdzie bym pojechala i za co bym płacila (w sensie czy opłacałabym poród rodzinny czy nie)
szczerze mowiac nie mam na tyle kasy by załozyc z gory i czekac
chyba ze mna rodzaca w aucie bedziemy szukac bankomatu!

😁 😁 😁 😁 😁

w tym miesiacu wydalismy juz tylee na rzeczy dla Malego ze po prostu nie mam....

dzis mam takie skroty myslowe ze szok chyba nikt mnie nie zrozumie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To jest prześliczny kombinezon! Napaliłam sie na niego bardzo, ale zanim zaprowadziłam męża do sklepu (przeciez powinien miec złudzenie że tez decyduje 😉), wstawili jeszcze jeden, bardzo podobny, tylko ma szare kropeczki na tym białym i kaczuszkę z misiem zamiast misia. No i miałam dylemat. Wybrałm w końcu ten z kropkami bo mi się kojarzył z padjacymi płatkmi śniegu. Oba są cudne! Jaki rozmiar kupili dziadkowie? ja poszalałm bo 74, ale zanim wyjdę z Błażejkiem na spacer to on sporo urośnie (mówili nam że po miesiącu od powrotu do domu), a zapowiada się na wysokiego chłopca (po mamusi 178 i tatusiu 182) 🙂. A i wydaje mi się, ż mothercare zaniża rozmiarówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenymamo 🙂 dziękuję za zrozumienie i za wsparcie. Oczywiście nie staram się panikować, tylko chciałabym, aby lekarz zlecił mi częstsze albo usg, albo ktg, coś co uspokoi albo upewni ze coś jest jednak nie tak i trzeba działać. Wiem, że np. w przypadku nadmiaru wod płodowych istnieje groźba wczesnego porodu i zapobiega się temu robiąc takie małe punkcje. W ten poniedziałek mam wizytę u ordynatora szpitala, gdzie chciałabym rodzić. Wypytam go o wszystko, może coś podpowie, a zaraz potem biegnę na to drogie usg, bo nigdy nie jest za drogo, żeby ratować swoje dziecko. Trudno, fryzjer poczeka.
Gratuluję Ci dobrych wyników 🙂 🙂 🙂 I życzę jak najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry! ja zrozumiałam, widać o tej porze nadajemy na tych samych falach.
Dobranoc! 🙂 🙂 🙂

Aha, dzięuje jednej z nas za życzenia kolorowych snów. Własnie miałam w nocy kilka pełnometrazowych snów w kolorze i o 11;30 obudziłam siue wyczerpana z bólem głowy. Ale wszystkie były przyjemne, tylko strasznie wyczerpały zasoby 😁 😁 😁
Pa-pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane,

Po kolei :

Gamesz rozmiar kombinezonu 3-6 months, bo tam nie ma centymetrów. Panie w sklepie uważają,że jest do 72 cm. Wczoraj zdecydowałam się też na sweter w takim większym rozmiarze. Może będzie za duży teraz, ale chcę żeby mały pochodził w nim przez cały sezon.

Marinel moja pani Doktór co do szyjki powiedziała, że mam dużo wypoczywać, ale leżeć non stop nie kazała. Powiedziała, że dwa tygodnie jeszcze spokojnie wytrzyma. Potem mogę rodzić 😉. Jeśli chodzi o to jak rozumiem wypoczynek, to czasem ruszę się gdzieś do sklepu, na ławeczkę posiedzieć, na dworze i tak już zimno.

Oki kończę bo jedziemy dzisiaj za miasto mamy uroczystość rodzinną 😉. Dobrze się czuję więc nie ma co siedzieć w domku, to pewnie taki ostatni wypad przed narodzinami 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cisza jeszcze...
Ja na usg byłam w piątek czyli w 36tyg 6dniu a ug usg jest to 25tydz1dzień mała się cofnęła troszkę już się tak nie śpieszy czyli czasem mogę przenosić... Eh chyba lepiej urodzić szybciej niż później czekać jak na zbawienie ale niestety nie mamy na to wpływu....
Na polu strasznie zimno... Brrrr... Ale "chłop" do szkoły poszedł także można iść dalej spać... Miłego dnia... :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 🙂
chyba wiekszość dosypia 😜 bo cichutko na forum...

a ja za prasowanie nie mam jak się wziąć bo mi sie nie chce ☺️ tak po prostu 😁
jutro ktg, wtorek wizyta i badanie 🤢 🤢 🤢 uff... na szczescie koniec już bliski 😆

życze miłego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie pomyślałam o Was Judzia i Gosia, że moja koleżanka mając tyle samo na liczniku cieszyła się już zdrowym maluszkiem. Tego wam też życzę, bo już jest bezpiecznie 😘

Lecę bo mąż krzyczy, że trzeba wychodzić, a ja znów przed komputerem siedzę 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂
A ja wczoraj zgłosiłam się do szpitala, zrobili mi cały komplet badań, potwierdzili, że mały jest duży i doszli do wniosku, że jeszcze tydzień mam pochodzić, bo może mi same wody odejdą i wtedy szybko na cc tym bardziej, że rozwarcie jest, szyjka skrócona itd., a może jakimś cudem uda mi się urodzić sn 🙂))

Śmiać mi się strasznie chciało, bo mój małżonek usłyszał, jak dziewczyna (tydzień po terminie), która wcześniej zobaczyła mnie jak byłam podpięta pod ktg, opowiadała swojemu mężowi, że widziała dziewczynę z wieeelkim brzuchem i ciekawe ile ona - czyli ja - jest po terminie :P
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dzień dobry!

dziś rano mgła za oknem, nic nie było widać, ale teraz piękne słońce!

bobas mnie tak rano kopnął, że aż podskoczyłam na łóżku!
życzę Wam wszystkim miłego wypoczynku!
ja jutro mam wizytę u okulisty, tym razem ze skierowaniem, więc może wreszcie się dowiem, co i jak!
całą ciążę czekam na decyzję, a oni sobie takie ze mnie jaja robią 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki 🙂

u mnie nocka taka sobie 3 razy wstawalam na siusiu... 😮 dla mnie to dziwne, ale chyba czas sie do tego przyzwyczajac...

wczorajszy dzien- tragedia - posprzatalam caly dom i chyba sie przepracowalam lub przedzwignelam, bo tak mnie brzuch strasznie bolal, ze myslalam, ze do szpitala bede jechala, wiec brata poprosilam, zeby trzezwy byl przez caly wieczor 🙂 ale jakos przeszlo... na szczescie 🙂 dzisiaj lekko tylko pobolewa, ale jest juz duzo lepiej 🙂
no i dzisiaj tez caly dzien chyba w lozku, choc musze pojechac na zakupy dla siebie i maluszka... wiec moze dzisiaj popoludniu... zobacze jak sie bede czula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂

my wstaliśmy już dawno ale pochłonęły nas inne prace domowe - w sumie to obijanie sie od ścian i kąpiel bo wsystko inne zrobił wczoraj mój kochany mąż! Nawet kibelek tak slicznie posprzątał że byłam w szoku! Za ten wysiłek zamówiłam mu giga pizze, ale sie cieszył 😮

Idę zaraz nastawić rosołek bo inaczej zrobi sie dopiero na wieczór hihihi 😁 😁 😁

Potem myslę, że zrobimy sobie popołudnie filmowe bo ściągnęłam parę naprawdę dobrych filmów które zawsze chciałam obejrzeć! Tylko niech mąż sobie jeszcze pogra.... W piątek z okazji zbliżających się urodzin dostał ode mnie grę na PS3 i teraz się nią zachwyca... Jednym słowem Resident Evil króluje!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oh z tymi grami na ps3 🙂
Ja w zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam mojemu mężczyźnie ps3 i fife 11 i niedawno usłyszałam "kochanie to nie tak żebyś myślała że ja chce coś od ciebie czy coś ale wyszła już fifa 12 "
Więc już wiem co kupić hehe ;D duże dzieci ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry :-) witam piękne panie :-)
W Wawie słonecznie ale chłodno.
Nie mam ochoty dziś wychodzić z domu... i nie poszłam z mężem do Kościoła ;-)

Dziś za długo nie posiedzę na forum ale życzę wszystkim miłego odpoczynku z mężami :-) - jak i ja będę odpoczywać i miło spędzać czas... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinek napisał(a):
oh z tymi grami na ps3 🙂
Ja w zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam mojemu mężczyźnie ps3 i fife 11 i niedawno usłyszałam "kochanie to nie tak żebyś myślała że ja chce coś od ciebie czy coś ale wyszła już fifa 12 "
Więc już wiem co kupić hehe ;D duże dzieci ;p


Dokładnie!

Mój coś wspomina o tym że przydałaby mu się taka nakładka na mova w kształcie pistoletu ale jak dla mnie to nie jest zbyt dobry pomysł ....
..... chociaż niby od broni stronię a wkrótce na ścianie w salonie ma zawisnąć wielkie zdjęcie z Pulp Fiction ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinek napisał(a):
oh z tymi grami na ps3 🙂
Ja w zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam mojemu mężczyźnie ps3 i fife 11 i niedawno usłyszałam "kochanie to nie tak żebyś myślała że ja chce coś od ciebie czy coś ale wyszła już fifa 12 "
Więc już wiem co kupić hehe ;D duże dzieci ;p


Hehehe mój mąż mi dziś powiedział, że podobają mu się nowe perfumy i podał dokładną nazwę - powinnam już zbierać kasę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My od rana już siedzimy przy Szymonku bo jego mama ciamajda spadła wczoraj z wanny 🙂 nie wiem jak ale spadła i zbiła sobie lewą rękę 🙂 Dobrze, że Mały jest Kochany to Ciotka nie mam z nim problemu. Przy okazji najlepsza szkoła pielęgnacji 😁 😁

Teraz Mały śpi więc mogę trochę lekcji odrobić, tak więc siedzimy teraz w prawie karnym i administracyjnym 🤢
Buziaki dla wszystkich Maluszków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
karolinek napisał(a):
oh z tymi grami na ps3 🙂
Ja w zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam mojemu mężczyźnie ps3 i fife 11 i niedawno usłyszałam "kochanie to nie tak żebyś myślała że ja chce coś od ciebie czy coś ale wyszła już fifa 12 "
Więc już wiem co kupić hehe ;D duże dzieci ;p


Hehehe mój mąż mi dziś powiedział, że podobają mu się nowe perfumy i podał dokładną nazwę - powinnam już zbierać kasę?


Myslę że tak...

Niestety w druga stronę jest gorzej....

Kochanie co chciałabyś dostać na imieniny? To wybierz sobie, najlepiej zamów a ja zapłacę.... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...