Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lala - moja Kochana, doskonale rozumiem, co przeżywasz! ale pamiętam też, że nie do końca byłaś zadowolona, że po godzinach do męża były telefony i nie miałaś go dla siebie! dlatego wierzę, że ta zmiana, to tylko na lepsze!

mój mąż w trochę ponad miesiąc załapał nową pracę, Twojemu pewnie uda się jeszcze szybciej! 🙂
trzymaj się Kochana! nie jest też aż tak tragicznie, bo i Ty masz przecież przedłużoną umowę na stałe, więc na pewno będzie dobrze!!! 🙂

Marinel - super, że córeczka rośnie! 🙂

Agisal - podpisuję się pod wszelakimi komplementami w Twoją stronę! też zwróciłam uwagę na nogi, no i fakt, że ubrałaś szpilki - szacuneczek 🙂 ja bym się pewnie w żadne nie zmieściła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tych kropelek nie ma w aptekach internetowych, bo tam czasami zdarzają się jakieś produkty z Niemiec, ja kupowałam sobie tak fenistil na opryszczkę w Polsce niedostępny. Poszukam i dam Wam znać.

Ja się już żegnam. Życzę brzuszkom spokojnej nocy, bez głupich snów bo mi ostatnio non stop towarzyszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A tych kropelek nie ma w aptekach internetowych, bo tam czasami zdarzają się jakieś produkty z Niemiec, ja kupowałam sobie tak fenistil na opryszczkę w Polsce niedostępny. Poszukam i dam Wam znać.

Ja się już żegnam. Życzę brzuszkom spokojnej nocy, bez głupich snów bo mi ostatnio non stop towarzyszą.


Wiesz co jest duzo ogłoszeń prywatnych o sprzedaży cena około 45 zł... Ja wole pojechać do Czech - mamy bliziutko. Jak nie byłam w ciązy to przynajmniej raz w miesiącu byliśmy w Czechach na zakupach poniewaz uwielbiam czeskie jedzenie i inne 😉 (piwko też ale te regionalne prosto z browaru). Widziałam jakie sa ceny w czeskich aptekach internetowych i za polskie oferty dziękuję 🙂 🙂 🙂

Jeszcze raz Skarby moje dobranoc 😘 😘 😘

p.s. Madzia już wiem ! Zapomniałam napisać że cieszę się że Ci przeszło 🙂 🙂 🙂

Widzisz Madzia znalazłaś ofertę zbliżona do ceny czeskiej... 🙂 🙂 🙂

Ale i tak tam męża wyślę no ta studencka po ciąży na pewno się przyda mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala na pewno wszystko sie ułozy Mój mąz 1 pazdziernika rozwiazał umowę o prace i otworzył własną działalność a ja mam umowe do dnia porodu Mam nadzieje ze ryzyko sie opłaci Wierze ze tak bedzie i staram nie zamartwiac tym Zobaczysz ze tez cos wymyslicie Trzymaj sie cieplutko i nie denerwuj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY do Czech mamy tylko 1h drogi, a mój mąż ma Klientów pod samą granicą więc dla nas to nie problem. Tak jak pisałam robimy tam zakupy 🙂 🙂 🙂 Po za tym muszę kupić inne leki w tamtejszej aptece i moje herbatki pickwick Których też w Polszy nie ma !

Link przyda sie dziewczynkom które mają dalej niż my 🙂 🙂 🙂

jeszcze raz dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia napisał(a):
ja sie zdrzemnelam he peswnie teraz w nocy nie bede mogla spac.. ale wcale nie pomogle dalej sie czuje senna ..
ale bede korzystac poki moge A CO !!!!!!!!!!

ja akzalam mezowi ser bial kupic i bede robic leniwe gosi znowu 🙂 🙂 🙂 🙂 mam nadzieje ze nie zapomni kupic bo juz sie tak nastwilam ze mogloby byc zle hehe:]

Ja już dwa razy zrobiłam leniwe gosi - boooskie! I to jest wreszcie przełom u mnie, w końcu znalazłam odpowiednią do jedzenia postac białego sera!
Ania, polecałam dzisiaj na bezsenność herbatkę bobo vita: melisa, rumianek i lipa. Smaczna i skuteczna, nawet mój małzonek stroniący od ziół i leków wieczorem chetnie wypoija filoizankę przed snem. działa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukunari napisał(a):
Bulhakowa - masz termin na 18 jak ja 🙂 ciekawe ktora z nas sie pierwsza rozpakuje???

dziewczyny czego wam jeszcze brakuje do kompletnej wyprawki??
mi zostalo zamowienie wozka i kupienie Oilatum to chyba tyle ale musze jeszcze raz looknac na liste...

Braki:
wózek, materacyk,
podkłady,
podpaski poporodowe,
majtki siatkowe,
majtki jednorazowe,
kocyk/ becik,
kapcie (nie mogę kupić mojego przeklętrego rozmiaru 41/42 - pójde ze starymi klapkami domowymi jakby co, przynajmniej są skórzane),
nosidełko-fotelik samochodowy.
Jutro wybieramy się na zakupy - m,że lista choć trochę się skurczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal - ale z ciebie sexi mamuska - moglabys w ciazy chodzic cale zycie tak pieknie wygladasz!!!
Ja mialam tez robiona sesje ale watpie, zeby ktores sie nadawalo do pokazania publicznie - pewnie musza uzyc photoshopa i to dosc ostro dlatego na foty nadal czekam :P

Dobranoc mamuski i wasze brzuszki - spijcie spokojnie -
znow gasze swaitlo?! na forum i zabieram sie za gorrrrrrre prasowania feeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala89 napisał(a):
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Musi być dobrze..
Firma przynosi małe zyski. 😮 mąż w tamtym miesiącu załatwił przetarg na 500 000 zł! i cieszyliśmy się bo z tego powinna być premia 2 500zł więc plany były na leżaczek bujaczek i inne taie duperelki.. Oboje z mężem doskonale wiemy że wszystko sie posypało przez to że w firmie jest więcej rodziny niż obcych .. Ostatnio miesiąc temu przyjeli nowego, mąż myslał że to jakiś nieznajomy a tu prosze jakiś kuzyn - oczywiście to też wyszło później. 🤔

Nie będę pytać męża i płakać jak sobie teraz poradzimy, widze że jest załamany,a nie chce go dołować jeszcze bardziej. Najważniejsze że z naszą córeczką jest wszystko ok i że jesteśmy razem. Przyżekaliśmy sobie że będziemy się wspierać i na dobre i na złe. Mam tylko nadzieje że wszystko się ułoży zanim zaczniemy rodzić.

A no i jak mąż pytał o premie to szefowa mu powiedziała że da mu 1000zł. Przy takim zysku jaki zarobił dla firmy?! masakra 😮 Ciekawe komu da tą kase.. No i dodała jeszcze że jest bardzo mądry itd, że warto żeby założył własną firme.
Więc jak mi o tym powiedział to mu wytłumaczyłam, że żeby własną firme założyć to trzeba mieć na to oszczędności, a to nie pora ryzykować żeby coś wyszło albo nie wyszło.

Nie będe się denerwować, bo pewnie Mai to nienajlepiej zrobi.. Ale przykro mi jest.


Lala, bardzo mocno trzymam kciuki , sama mam taką sobie sytyację, zarabia obecnie tyloko mąż i nie zawsze ma zlecenia. Ja prowadzę własną firemkę (samozatrudnienie), ale od kilku m-cy nic nie robię bo nie mam siły, tylko płacę cholerne podatki. Dlatego przeprowadzamy się z fajnego wynajmowanego mieszkania do własnej klitki. Też taka mała trauma, ale POSTANOWIŁAM PRZYJĄC TO JAKO STAN PRZEMIJAJĄCY I TEŻ WIERZĘ, ŻE ODBIJEMY SIĘ 🙂. Jak to mówią: "Pan Bóg dał dzieci to i da na dzieci". U nas po okropnym lecie jesień już zapracowana. Zobaczysz, w takiej sytuacji mąż pozbiera się szybciej bo ma MEGA MOTYWACJĘ!
Nie denerwujcie się, wszystko się ułoży, na pewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jest 5:20 nad ranem i właśnie dopadła mnie bezsenność 😞 A i oczywiście mały głodomorek też się obudził , więc właśnie pochłonęłam banana, a zaraz wciągnę jeszcze wafelka grześka...aj nigdy nie podjadałam w nocy, a teraz coraz częściej mi się to zdarza...mój organizm chyba trenuje nocne wstawanie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzucholki 😉

My juz tez na nogach- o dziwo wyyyspani!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃
Ale u nas dzis zimno tylko 4 st na dworze!!!!!!!
My Juz dawno po sniadanku- kuba sie bawi , mąż spi a ja juz na brzuszku 😜 😜 😜 😜

Dzisiaj wybieram się do kolezanki w dowiedzinki- takze caly dzień poza domem!!!!!
Trzeba sie nie dlugo zacząć szykować 🙂 🙂 🙂 🙂

Zapomniałam wczoraj dodać, że:
Agisal- fotka Extra!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki,

my już wstaliśmy. My tzn. ja 2w1 🙂 🙂 🙂 a mężuń jeszcze śpi 🙂 🙂 🙂

zjedliśmy mega duże śniadanie - kanapka +plasterek szynki. I teraz czekaj dwie godziny człowieku aby zjeść więcej bo w innym przypadku nie przejdzie przez glukometr!

ehhhh

plany jak zwykle: gotowanie, sprzątanie etc.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Lala, trzymam kciuki za szybkie znalezienie pracy! Twój mąż ma ogromne szczęście, że ma Ciebie. Z takim wsparciem, to na pewno wszystko się ułoży! 🙂

Agisal, i ja się dołączam do grona zachwyconych Twoim zdjęciem 🙂 Mi się marzyła trochę też taka sesja, ale może chociaż nieprofesjonalnie kilka zdjątek uda się zrobić, dopóki jeszcze jakieś kształty udało mi się zachować...

Co do nocnego podjadania, to... niestety, ja też ostatnio budzę się głodna w nocy... Próbuję sobie wmówić, że jak poleżę to zasnę i głód prześpię do rana, ale... nie za bardzo mi się to udaje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Za oknem ponuro, a ja mam świetny humor. Dzisiaj muszę poukładać wszystkie rzeczy Maleństwa do szafki narazie mam tylko jedną półkę ale za to w poniedziałek resztę pochowam do komody, którą zamierzam kupić.
Lala wierzę, że uda się Twojemu mężowi znaleźć pracę i to taką, w której będą Go doceniać. Wiem sama po sobie. We wrześniu skończył mi się staż. Nic mi się po tym nie należy. Mój T;* w ciągu miesiąca znalazł pracę chociaż nie było łatwo. Więc i na pewno Twój mąż też znajdzie. Uszy do góry 😘!
Teraz lecimy sprzątać!

Aha i mam pytanie, która z Was zbiera nr telefonu w razie jakby coś prędzej się rozwinęło? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuszki,
ja nie mogłam usnąc do 1 bo mąż oglądał telewizję ale później już jakoś poszło. W ogóle po wizycie i takich wieściach od lekarza zamierzam dzisiaj uprać resztę ciuszków i pościel, kocyki i kolorowe pieluszki, bo kupiłam wczoraj proszek Lovela do kolorów żeby nie prać w Dzidziusiu (dzięki Cherry za wiesci że niszczy kolory).

Wszystkim dziękuję za miłe słowa dotyczące Emilki. Mój Aniołek taki duży a cały czas myślałam, że ma może 2kg bo brzuszek dość mały no i u mnie 6,5kg na plusie, więc jak policzyć Emilkę, łożysko, wody płodowe, ciężar macicy i ciężar dodatkowej objętości krwi to tych kilogramów chyba zabraknie. A tu taka niespodzianka. Lekarz powiedział że jak ja ważyłam 4kg to może to mieć podłoże genetyczne. Dobrze że kupowałam ciuszki od rozmiaru 62. Teraz się zastanawiam czy kupowac pampersy te 2-5kg czy lepiej te 3-6kg?

Jak sobie pomyślę że po 1 listopada mogę urodzić to ogarnia mnie radość i panika na zmianę 🙂 Aż kapcie wczoraj kupiłam.

Paula_jot wymieniałyśmy się numerami tak różnie między sobą. Jesli chcesz wyślij mi swój numer na brzuszkową skrzynkę a ja wyślę Ci mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...