Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Witam nowe przyszłe mamuśki 🙂
Lala bardzo mi przykro z powodu straty pracy Twojego męża ale jestem pewna, że wszystko dobrze się skończy- wierzę w powiedzenie \"każda zmiana wychodzi na dobre\".
Dodam, że fryzurka bardzo fajna i wyglądasz super 🙂
Ja dziś odebrałam zdjęcia z sesji ciążowej i chcę się jednym pochwalić (tym najmniej rozbieranym.....reszta nie nadaje się do pokazania na forum 😁) ale nie wiem czy uda mi się wkleić tu to zdjęcie....pokombinuję a jeśli mi się nie uda to proszę o pomoc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem szczerze , że jest mi o tyle łatwiej bo wiem że mamy wszystko dla dziecka. Cieszę się bardzo, że nie zostawiłam zakupów na koniec ciąży.. Jedynie wózek nam został, ale wózek kupują nam dziadki ''po połowie'' bo chcieli prezenty robić, ale że my już wszystko mamy to wymyślili takie cuś.
Póki co to im nie mówimy o tej sprawie. Niech się nie martwią jeszcze oni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuszki ...

Agisal - sliczne zdjecie, a nogi... tylko pozazdroscic 🙂

Lala - na pewno sie Wam wszystko ulozy, musicie sie wspierac- tak jak mowisz, a Jemu bedzie latwiej.. trzymamy kciuki za szybkie znalezienie nowej pracy 🙂 (oczywiscie lepszej i lepiej platnej 🙂)

Marinel - swietnie, ze mala taka duza 😮 i najwazniejsze, ze zdrowa 🙂

a ja ogladam teraz noc w muzeum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judzia wymiary mojej gondoli to 75 X 35 i myślę, że nie jest za mała,z tego co zauważyłam to teraz większość gondoli ma taki rozmiar, a Twoja jest jeszcze większa, więc myślę, że wystarczy na zimę!

Agisal fotka cudna, no no! Odważne te nasze mamuśki na sesjach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz dzięki za komplementy....nie tylko w brzuszku mi przybyło (niestety) jak już pisałam wcześniej jestem 13 kg na plusie....te zdjęcie wykonane było 3 tygodnie temu więc wtedy jakieś 10 kg na plusie.
Co do sesji to jestem bardzo zadowolona- będzie pamiątka 🙂 zawsze marzyła mi się taka sesja....akty....i w większości to są akty....tylko 2 zdjęcia są w ubraniu.....jedno z nich mam w formacie 30 x 40 i już jest w antyramie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie zanotowałam nazwę....jak będą problemy z kolką będziemy prosić kuzyna z Niemiec aby nam zakupił....mam jednak cichą nadzieję, że może nie będą potrzebne...oby....nie wiem jak zniosę płacz dziecka a słyszałam, iż przy kolkach to jest KRZYK a nie płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomogły na jakiś czas później już jego organizm się do nich przyzwyczaił i nic nie pomagały. Ale my zakupiliśmy 4 opakowania tych kropli nie są drogie, Kupiliśmy je w aptece w Niemczech dla pewności. Po nich Małemu nie tylko przeszło ale też się uspokoił. Nie żeby jakieś psychotropy. Osobiście polecam i jeśli moje Maleństwo będzie miało kolki to pierwsze co podam to będą te kropelki. Oraz tabletki, które bierze Szymek zwane proszek troisty stara sprawdzona metoda. Dwa dni i nie to samo dziecko. Do tego Mały jest karmiony sztucznie i polecam mleko Bebilon pepti 1- na kolki dla alergików itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...