Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też chcę taki tort 😜

Ja mam zamiar (tylko jeszcze nie wiem, czy mi się chce) przez ten rok, kiedy będę w domu z Maluszkiem siedzieć, zrobić studia pedagogiczne (większą część, bo to chyba 3 semestry) i być może w szkole się zatrudnić. Przy małym dziecku to praca idealna, tylko teraz podobno problem z etatami. Ale zawsze to jakaś dodatkowa możliwość podjęcia pracy. A jak się wkurzę, to wyjadę gdzieś za granicę, bo już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiamy.

Szkoła rodzenia od 30 tygodnia to chyba nie jest za późno... raczej powinno się zdążyć ze wszystkimi spotkaniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pracuję w szkole wyższej jako nauczyciel. Praca idealna przy dziecku, ale potrafi być bardzo stresująca. Naprawdę studenci potrafią robić różne rzeczy. Pewnie zależy to od usposobienia osoby. Ja teraz w ciąży to dosłownie czasami potrafiłam wybuchnąć jak wulkan bo już emocjonalnie nie wytrzymywałam, co nie zdarzało mi się wcześniej.

Ale to marne zarobki przypominam i sporo pracy w domu.

A tort bym zjadła z masą truskawek i bitą śmietana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu nadszedł ten dzień... wizyta u gin. i znowu zobaczę moje maleństwo 🙂 🙂 🙂 wizytę mam o 15.15, może będzie już wiadomo co we mnie rośnie, chłopiec czy dziewczynka 🙂 chciałabym już wiedzieć. Odezwę się później a teraz zmykam buziaki dla Was!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
W końcu nadszedł ten dzień... wizyta u gin. i znowu zobaczę moje maleństwo 🙂 🙂 🙂 wizytę mam o 15.15, może będzie już wiadomo co we mnie rośnie, chłopiec czy dziewczynka 🙂 chciałabym już wiedzieć. Odezwę się później a teraz zmykam buziaki dla Was!!

zazdroszczę dzisiejszych widoczków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ode mnie 330 km, trochę daleko 😉

madzia_m3 napisał(a):
Ja nie mam aż tak daleko, ale niestety do 16 w pracy, zanim będę w domu to troszkę minie. Ale udanej imprezki życzę.

oj tam daleko, daleko....nie fajnie byłoby się spotkać w realu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
ode mnie 330 km, trochę daleko 😉

madzia_m3 napisał(a):
Ja nie mam aż tak daleko, ale niestety do 16 w pracy, zanim będę w domu to troszkę minie. Ale udanej imprezki życzę.

oj tam daleko, daleko....nie fajnie byłoby się spotkać w realu?


super by było! zrobimy kiedyś zlot w Piątku Małym 😉 środek Polski :p tylko co z tymi co za granicą? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale smaka na truskawki robicie 😉

A ja oczywiście znów zamiast się uczyć, to tu zaglądam...

Gdybym miała uczyć, to tylko liceum. Gimnazja omijać będę wielki łukiem, dobrze wiem, że tam bym rady sobie nie dała. Fakt, że sporo pracy jest w domu, ale i dużo wolnego, święta, ferie, wakacje... Może być ciężko, ale to chyba tylko początek, pierwszy rok, przyzwyczajenie się, opracowanie programu... przynajmniej taką mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Charlotta truskawkowa pieknie wygląda. Ja mam ochotę na sernik i na zimno i na pewno zrobię po sesji!
Poki co zawroty głowy nie przechodzą i muszę ciągle leżeć. Fatalnie mi z tym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...