Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ooo Cherry - widzę, że doszliście do porozumienia 😁


ehhhh ja chciałam Leon ale no cóż.... Kacper też ładne imię.... Mały będzie miał imię zaczynające się na K drugie imię tęż oraz nazwisko również.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane,

Ponieważ ja powoli sobie kompletuję co muszę kupić w sierpniu i we wrześniu.

Mam do Was pytanko ( szczególnie mam doświadczonych) co z wanienkami?

Z moim kręgosłupem jest kiepsko, więc nie dam rady schylać się do wanny dzień w dzień, zastanawiałam się nad nakładką na wannę, komodą lub wanienką na nóżkach, ale chciałabym bardzo, żeby właśnie miała jakieś półeczki. Jakie wasze plany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Kochane,

Ponieważ ja powoli sobie kompletuję co muszę kupić w sierpniu i we wrześniu.

Mam do Was pytanko ( szczególnie mam doświadczonych) co z wanienkami?

Z moim kręgosłupem jest kiepsko, więc nie dam rady schylać się do wanny dzień w dzień, zastanawiałam się nad nakładką na wannę, komodą lub wanienką na nóżkach, ale chciałabym bardzo, żeby właśnie miała jakieś półeczki. Jakie wasze plany?


moja siostra kładzie wanienkę na ławie w pokoju i akurat jej pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
dzien dobry brzusie 🙂

wielkie bylo moje zaskoczenie gdy wstajac z lozka polecialam jak dluuuga... zdetwiala mi lewa noga 😮 az sama z siebie zaczelam sie smiac 🙃 pierwszy raz mi zdretwiala noga...


JA JESZCZE TAK NIE MIAŁAM... 🙂 Mam nadzieję że nic Ci się nie stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
co kupujesz? 🙂 pochwal się! 🙂


ehhh mój mężuś ma imieniny 25... chciałam mu coś kupić o czy zawsze marzył... ale oczywiście w PL tego nie ma nigdzie. Patrzę jeszcze w Czechach. Jak coś to zostaje mi tylko UK i ebay... a za cholere nie umiem tego obsługiwać....

Miałą to być koszula Subaru WRC ... Mogę nawet czekać ale by przyszło a przy moich zdolnościach.... jest to niewiadome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
co kupujesz? 🙂 pochwal się! 🙂


ehhh mój mężuś ma imieniny 25... chciałam mu coś kupić o czy zawsze marzył... ale oczywiście w PL tego nie ma nigdzie. Patrzę jeszcze w Czechach. Jak coś to zostaje mi tylko UK i ebay... a za cholere nie umiem tego obsługiwać....

Miałą to być koszula Subaru WRC ... Mogę nawet czekać ale by przyszło a przy moich zdolnościach.... jest to niewiadome.


jaka kochana żonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję.... 🙂 aż się rozpuszczam z tych dobrych słów 🙂

napisałam do psiapsióły żeby mi to zamówiła... czekam na odpowiedź...

Zmieniając temat to często kupuję rzeczy produkowane specjalnie dla jakiś marketów.... bo są tańsze i ich jakość jest dobra. Często się okazuje że firma produkująca jest tą samą firmą która robi produkt oryginalny. Jednak to co zjadłam na śniadanie było straszne.... bleeeeeee. Mussli produkowane dla Biedronki - sam cukier. Tak słodkiego to jeszcze nic nie jadłam. Straszności i okropieństwa.... muszę coś pikantnego zjeść....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakoś właśnie unikam tych produktów, mam zawsze wrażenie że są gorszej jakości

co do biedronki - herbaty owocowe - produkowała je firma belin, która kojarzy nam się z dobrymi herbatami - pod warunkiem, że pod własną marką, w paczkach produkowanych dla biedronki - to co zamietli po produkcji własnej - włożyli do herbat - tak mówił mój brat - ale faktycznie - aromat jakby słabszy a herbata jakby kolorowa woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znacie ubranka z bon prix? na allegro jest facet który wyprzedaje ciuchy tej firmy... niektóre tuniki / bluzki i inne są po 9,90 i w górę.... Właśnie z mamą zamówiłyśmy prawie 17 rzeczy a za wszystko wyszło jakieś 150 zł ! Już tego sprzedawce sprawdziłam - wszystko jest okej. Najbardziej zaskakują mnie sukienki np. na wesela lub inne okazje za 29,90 lub taniej... 😁 wkręciłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 🙂 🙂
U mnie tez tydzien pracy czas zaczac- ale oby do piatku..... 😉. Na weekend wybieramy sie z mezem i ze znajomymi w gory mam nadzieje ze pogoda dopisze 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎.
Ja od rana nie moge sie najesc- stos kanapek 2 jablka 2 paczki i dalej mysle co by tu wszamac 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Chetnie popatrze tez na te ciuchy z allegro.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten facet codziennie ma coś innego... dziś jest jakaś bieda (zawsze tak jest gdy się czymś pochwalę hihihi ):

przykład na 38/40 na zdjęciu jest różowa w sprzedaży czarna:

http://allegro.pl/11d742-trendy-sukienka-zdobienie-szyfon-38-40-i1723426530.html

W tej jestem zakochana - ale za mała na mnie będzie 😁 jak dla mnie jest śliczna

http://allegro.pl/12p820-trendy-sukienka-satyna-koronka-42-44-i1718545684.html

ach szukajcie sobie u tego użytkownika... może wam nic się nie spodoba....

Pamiętajcie tylko że nie które rzeczy które ma w aukcjach ma też na kup teraz - trzeba patrzyć.

Niektóre rzeczy nie są w moim guście ale trochę zamówiłam popatrzcie same 🙂 🙂 🙂 tylko nie krzyczcie na mnie co Wam podesłałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu! Co do kąpania i wanienki: z Maćkiem pochylałam się nad wanną lub klęczałam przy niej 🙂 teraz już wiek ciąży i pewnie będę siadała na podłodze i tam też ustawię wanienkę. A! Dzieciaki zawsze w mojej rodzinie kąpane są w łazience, a nie w pokoju, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić latania z wiadrem/garnkiem do pokoju, żeby tam nalać wody do wanienki. Jak dobrze znam mojego starszego synka, to będzie się z tyłkiem ładował do wanienki 🙂 Mój brat też tak robił jak byłam niemowlakiem 😜
Dzisiaj już jestem po badaniach: mocz, morfologia, toxo, glukoza! Ależ słodycz od rana hehehe! Dobrze, że laborantki mamy fajne, to się nawet zapytała czy nie wymiotowałam i czy się dobrze czuję. Poczułam się jak królowa, tak jakoś wyjątkowo potraktowana 🙂 Trochę się martwię o moją krzywą cukrową, bo ostatnio mam napady na słodkie i dużo jem owoców... (ostatnio-kłamczucha! od początku ciąży tak mam, ale jakoś ciężko się przyznać 🙂)
A w czwartek upragnione, wyczekiwane połówkowe!!!!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ojej ella1 😁 ja bym nie ogarnęła tyle jedzenia 😁 😁

ale mąż kupił świeży chleb rano i zjadłam więcej niż zwykle :P mowa o 3 kanapkach zamiast 2 :P


ooooo ale mi smaka zarobilas takim swiezym chlebkiem miaaaam 😜 😜 😜
Ja wczoraj sie wazylam 11 kg do przodu heheehehehehehe a gdzie reszta 😮 😮 ale nie martwie tym w pierwszej ciazy bylo 22 kg do przodu a juz 5 dni po porodzie 15 mniej wiec mam nadzieje ze i teraz tak bedzie 😆 😆 😆 😆 😆.
A ja ostatnio taka mam ochote na cabule, ze jem ja ze wszystkim co mozliwe- ale pozniej taka mam zgage ze szok- ale i tak nie potrafie sie powstrzymac 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella1 chciałam zgapić od Ciebie suwaczek bo jest śliczny... weszłam na stronę wpisałam co trzeba a tam mi pokazuje że jestem pomiędzy pierwszym a drugim trymestrem.... 😮 nie wiem jak to możliwe 😮 😮 😮 chyba coś przekombinowałam 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...