Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki!
Marinel, czy Ty wstawisz w końcu swoje zdjęcie? Lub brzuszka chociaż? please.....
Co do wymarzonej płci, to mój genialny mąż mówił: dobra, celujemy na dziewczynkę, żeby mieć równowagę w rodzinie i wiem, że zawsze chciałaś córcię.... Hehe, chyba mi było w zasadzie wszystko jedno, ale kitki czesać miła rzecz 🙂 A z drugiej strony, z chłopaczkiem już mam wprawę, więc bardziej bym była kumata z synkiem. No i co? Synuś 🙂 I się qrczę cieszę jak diabli! A jak mówię znajomym, że drugi synuś, to mi najczęściej powtarzają: szkoda, co? bo mogła być parka... A co to ma do rzeczy? Do jasnej ciasnej? Parka, Parką, ja tłukłam się z bratem na maxa przez lata i nie było wspólnego języka (6 lat różnicy), ale teraz jest sztama nie do ruszenia, nawet na odległość. Jedyny plus dla dziewczynek? Są chyba grzeczniejsze i lepsze w szkole? A zresztą, ja się naprawdę szczerze cieszę, że chłopczyk we mnie zamieszkał 🙂 A i mój mąż się cieszy z chłopaczka. A "złota myśl" mojej mamy: "Faceci mają lepiej w życiu, robotę łatwiej znajdą, a kobitka to i ma pracę, jeśli ma, i dom na głowie". Hihihihi Równouprawnienie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Shelby napisał(a):
ach te panie z recepcji :| zawsze mają przerwę kiedy nie trzeba 😉

a może Kochana, to Twoje zmęczenie to od tej pogody?


Matko kochana Shelby to ja Ci serdecznie wspolczuje 🤔 Ja wymiotowalam kilka razy i juz mialam dosc 😮 😮 😮 😮.

Mozliwe, ze pogoda swoje robi. W ogole to zaczely mi sie humory w jednej chwili jestem szczesliwa, ze moglabym gory przeniosic za chwile nerwy a na koncu placz- 3 trymestr sie zaczal i w pierszej ciazy bylo to samo 🤪 😠 🤔 🤪 😠 🤔.
Takze mieszanka wybuchowa 😁 😁 😁 😁


ojej już 3 trymestr 🙂

to już bliżej niż dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
gosia to lecisz z prezentem do mamy dzisiaj????

na razie machnęłam jej sałatkę, bo dzisiaj jej siostry z mężami przyjeżdżają 🙂 no i postaram się wytrzymać tak długo jak się da.... ale jak znam siebie, to .... nie wytrzymam za długo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiecie, co? jestem szczęśliwa, że możemy (w sensie stać nas na to) sprawić mamie taki prezent, jaki nam się wymyślił, a nie taki, który nas ogranicza finansowo 🙂 Jak ją znam, to powie, ze po co tyle kasy wydawaliśmy... A po to, żeby naprawdę poczuła, że jest dla nas ważna i sama pewnie nigdy by się nie wybrała tak daleko. Chociaż.... na parę dni przed wyskoczeniem Maćka na świat pojechała na parę dni do Lwowa, a ja myślałam tylko o tym, żeby w tym czasie nie urodzić hehehe. Jednak im jestem starsza, tym bardziej jestem z nią związana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Jednak im jestem starsza, tym bardziej jestem z nią związana 🙂


między mną a moją mamą jest prawie 40 lat różnicy, ale ostatnio mi mówi, że najlepiej jej się ze mną gada 🙂

jak byłam mała, mama nie pracowała ze względów zdrowotnych i siedziała ze mną w domu
czasem chciała skoczyć do koleżanki na kawę i z nią pogadać sobie, a ja mówiłam, mamo, napij się ze mną tej kawy - i robiła mi kawę w takiej mikrofiliżance i siedziałyśmy i gadałyśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki!
Ale miałam noc. Z tych wrażen nie mogłam zasnąć do 1 a o 6 się obudziłam żeby mąż nie zaspał do pracy, bo przez to że wczoraj wyszedł wcześniej na usg to dzisiaj musiał pojechać wcześniej.
Emilcia skopała mi brzuszek od rana i sprawiło mi to niesamowita radochę. Mogłam do niej pomówić 🙂Tak mi przez myśl przeszło, co by było gdyby lekarz się pomylił i bedzie niespodzianka 🙂 Pewnie byłabym mega zaskoczona ale już 3 osoby ze znajomych mi powiedziało, ze im lekarze w połowie ciąży przewidywali dziewczynki a urodzili się chłopcy 🤪
Mąż stwierdził że się nie dziwi że ona taka duża skoro ja tyle jem 🤪 Staram sie ograniczać, ale jak usłyszał że zjadłam 7 kanapek to powiedział że przed ciązą 2 nie mogłam zjeść więc to juz obżarstwo. A kopie dlatego że każdemu by się nudziło przez 9 mies nic nie robić 🙂 No i jeszcze stwierdził że zapisze ją na boks skoro już w okresie prenatalnym ma zadatki na bokserkę, bo wczoraj przyjeła pozycję pięściarza 🙂
Lala89 wolałabym nie kupować księżniczkowych ciuszków, żeby potem się nie okazało że chłopiec będzie musiał to nosić, ale nie wiem czy nie ulegne pokusie 🙂
Na zgagę tez polecam migdały. Koleżance dokucza zgaga i mówiła mi że tylko migdały jej pomagają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Jednak im jestem starsza, tym bardziej jestem z nią związana 🙂


między mną a moją mamą jest prawie 40 lat różnicy, ale ostatnio mi mówi, że najlepiej jej się ze mną gada 🙂

jak byłam mała, mama nie pracowała ze względów zdrowotnych i siedziała ze mną w domu
czasem chciała skoczyć do koleżanki na kawę i z nią pogadać sobie, a ja mówiłam, mamo, napij się ze mną tej kawy - i robiła mi kawę w takiej mikrofiliżance i siedziałyśmy i gadałyśmy 😁


cuuudne 😆 😆 😆. Ja niestety nie mam juz obydwojga rodzicow i nawet nie wiecie ile bym oddala zeby z nimi pobyc. Ale coz takie zycie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
qrdę, nie wytrzymam chyba do 2 sierpnia.... 🙃 🙃 🙃 Też tak macie, że jak kupujecie dla kogoś prezent, to od razu chcecie mu go dać? jednak mam adhd 🙂


tak tak !! ja chyba nigdy nie wytrzymałam do owego dnia! Zawsze wczesniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
gosiaq napisał(a):
qrdę, nie wytrzymam chyba do 2 sierpnia.... 🙃 🙃 🙃 Też tak macie, że jak kupujecie dla kogoś prezent, to od razu chcecie mu go dać? jednak mam adhd 🙂


tak tak !! ja chyba nigdy nie wytrzymałam do owego dnia! Zawsze wczesniej!


u mnie to samo: najgorzej jest przed swietami jak kupuje cos dla meza- kupie zapakuje schowam a pozniej mu mowie kupilam ci prezent zgadnij co?!! 😆 😆 😆 i zawsze dajemy sobie na 2 dni przed wigilia a pozniej na wigilie jestesmy zli ze juz wczesniej sobie dalismy 🙂 Ledwo co sie powstrzymujemy z prezenatmi dla dzieci 🙂 Chyba ADHD tez u nas wystepuje 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkejam zdjęcie z dzisiaj 🙂 Przepraszam za negliż 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/zdjcie0008y.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4466/zdjcie0008y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Gosiaq 🙂 Jak leżę to mam tylko taką kuleczkę poniżej pępka, ale za to Emilke czuje od jednego boku do drugiego 🙂
Dziękuję za aktualizację w tabelce.
Paula o tych porodach poczytam, ale nastawiam sie że każdy poród jest inny i nie da się wszystkiego przewidzieć. Jak trafimy juz na oddział to powiedzą nam co robić i DAMY RADĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Marinel - jaka zgrabna mamusia 😉 ślicznie 😉


Dzieki Shelby 🙂 To miłe bo brat ostatnio stwierdził że po ciązy będe musiała iśc na fitness bo moja figura ucierpiała 🤪 Nie zna się a co 🙂
Dzewczynki zamierzam kupic sobie dzisiaj piżame do szpitala, to ma byc taka długa koszula rozpinana na biuście? Dobrze kojarzę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...