Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimo, że mieszkam od przychodni 10 min, musiałam siedzieć. Nie powinnyście się w tym czasie za dużo ruszać. Do toalety można pójść.
Ja czułam się tak słabo przez pierwsza godzinę, że gdybym nawet miała możliwość to tak bym siedziała na tyłku. Niektóre osoby podobno tak reagują na taką dużą dawkę.

Ja siedząc w poczekalni obserwowałam małe dzieci i naprawdę chcę żeby był już listopad !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe u mnie nie było moherów żadnych. Poza tym ja po badaniu się przeniosłam w bardziej spokojne miejsce, a o 10 pod laboratorium już nie było nikogo.

No i dzisiaj pierwszy raz kazali mi wejść od razu do laboratorium jak przyszłam ( pacjenci), mimo, że ustawiłam się grzecznie w kolejkę.
Mam też takie pytanie czy korzystacie ze swoich praw, bo ja mam problem wpychać się tak bez kolejki. Niestety jak się stanie w kolejce to nikt nie zauważy, żeby Ciebie przepuścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio stałam w kasie uprzywilejowanej i nikt oprócz mnie uprzywilejowany nie był, ale jakoś nie miałam śmiałości się przepchać, mimo że miałam bardzo mało zakupów

najgorzej na poczcie - mega duszno, a w kolejce swoje odstać trzeba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
http://www.pepco.pl/

najczęściej spotykany przy marketach, w galeriach handlowych, ale nie tylko


własnie sprawdziłam ze do tego sklepu moge podjechac autobusem jakies 30 min a potem isc 10 . Moze sie kiedys wybiore.
Madzia i tak się siedzi i nic nie je przez te 2 godziny? O ranysiu 🙂 dlaczego mozna to popic sokiem cytrynowym a woda nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cytryny mi poradziła Pani ginekolog, żeby wcisnąć. Panie pielęgniarki były sceptyczne, ale pani która miała badanie po mnie piła wodę i nic sobie z tego nie robiła, na zmianę, po badaniu wypiła chyba dwa kubki. To była jej druga ciąża wiec wiedziała co robi. Marinel wszystkie dacie radę, bo to dla naszych maluchów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Shelby zgadzam się z Tobą zwłaszcza w wakacje kiedy są upały chociaż u nas jest ciagle deszcz 😁
Warto wybrać się tam bo jest sporo fajnych rzeczy. Podobnie w textilu my Szymusiowi kupiliśmy tam dużo ciuszków i kocyk, ręczniczek podusie, poszewski no cuda niewidy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja z tym okresem.
Wezme wode mineralna ze soba. Ostatnio bylam na badaniu krwi i rano nie napisalam sie wody. Pani pielegniarka zapytała czy cos piłam bo mam gęstą krew i zawsze powinnam pić bo to nie przeszkadza. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
ooo Marinel, właśnie zauważyłam, że niedługo rocznica ślubu 🙂


Tak tak Shelby 🙂 Bedziemy świętować !!! Piccolo kupie i zapraszam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...