Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobitki
nie placzcie, chociaz wiem cos o tym... ja wczoraj mialam spinke z moim mezem... tez niby o nic takiego (dla niego), bo sprzedaje swojego starego xboxa i kupil juz sobie wczoraj nowego (w sumie musi dolozyc 60 funtow), ale jak ja chce do Polski leciec, to nie ma pieniedzy na glupoty!!! ladne mi glupoty, jak ja tu zwariuje zaraz, na dodatek kuzynka zalatwila mi w szpitalu (w Polsce oczywiscie) na lewo wszystkie badania + usg, to powiedzial, ze po co?? 😮 😮 😮jak po co??? dla dziecka i mojej spokojnej duszy... no ale coz... jak sobie przypomne - znowu w placz...

a tak z innej beczki, to chce wam powiedziec, ze dzisiaj zjadlam ogromna ilosc jedzenia 🙂
az nie chce mi sie wypisywac, moze pozniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam totalnie dość, przez tą dzisiejszą kłótnie jestem zupełnie wykończona. Strasznie słabo się czuję. Dlatego się wyłączam, jutro idę na badania rano krwi, to dam Wam znać jak wrócę po 2 h siedzenia na tyłku jak zniosłam tą paskudną glukozę.

Buziaki i śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Judzia a ty masz problemy z grzybicą pochwy.
Wiem, że w ciąży niektóre osoby go biorą. Ja brałam przez tydzień coś podobnego Pimafucin, też antybiotyk.


Ja też brałam właśnie Pimafucin i nawet nie wiedziałam, że to antybiotyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, któraś z Was (przepraszam ale nie pamiętam która po przeczytaniu wczoraszych i dzisiejszych postów) martwiła się, że duże dziecko trudniej urodzić, to wcale nie powiedziane, np moja babcia jak rodziła prawie 4,5 kg syna to urodziła go prawie na schodach jak szła na porodówkę tak błyskawicznie i łatwo poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałabym pocieszyc te kobietki, które test na krzywą cukrowa maja jeszcze przed sobą!! ja juz po wiec sie pochwale jaka jestem dzielna! nic mi nie bylo, tyle ze w gardle ta słodycz drapała, a pielęgniarka jeszcze dopingowała, zeby szybciej pic bo to nie moze opaśc! (wredna starucha)

nie ma sie czego bac 😁 😁 a jutro lece po wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 🙂 brzuszki
Ja juz na nogach wlasnie jem sniadanie 🙂 🙂.
U mnie dzis ponuro i brzydko 🤢 🤢.
wczoraj jak wrocilam z pracy to dalej nie odzywalam sie do meza( choc szczerze to zlosc juz dawno minela 😉), ale jak zaserwowal mi galaretke z owocami i bita smietana to odrazu umiech na buzi sie pojawil 🤪 🤪 🤪. Ach ja to nie potrafie sie na kogos dluzej gniewac- ale wiecie co- co do auta i tak nie doszlismy do porozumienia!!!!!!!!!!!!!!! Temat trzeba odlozyc na kiedy indziej 🙂
Dzisiaj ide zapisac sie na badania krwi i moczu na przysly tydzien!!!!!!
Milego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee - wejdź w swój profil na brzuszku (u góry na pasku zakładka "mój brzuszek", potem po prawej "mój profil"), tam wybierz zakładkę forum, tam znajdziesz okienko \"podpis\", do którego powinnaś wkleić tekst suwaczka, który zaczyna się od url
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
cygnee ja już wiem jaką bym mniej więcej chciała 😁 😁 więc chyba nie bedzie tak źle 🙂
Ślub mamy w kwietniu 😁


Paula rowniez GRATULUJEMY!!!!!!!!!!! My tez bralismy slub w kwietniu tylko 2006 😁 😁 😁
A kiedy dokladnie jesli mozna wiedziec???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...