Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cholercia, ja tez mam wesele w pazdzierniku, ale raczej mnie na nim nie bedzie - w Polsce.... 😞
w koncu moja najlepsza przyjaciolka wychodzi za maz, a mnie przy niej nie bedzie 😞 i kolejny dol... 😞
powiedziala, ze rozumie, ze wybacza, ale jakos mi tak zle... bede musiala pogadac z polozna do jakiego miesiaca moge latac, moze zrobie jej niespodzianke 🙂 powiem ze mnie nie bedzie, a tu ciach i jestem 🙂 zobaczymy jak sie bede czula i w ogole... jakby nie patrzec to bedzie juz 8 miesiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
14.04.2012 🙂


To data zblizona do naszej(16.04.) 🙂

Shelby- a pewnie, ze swietowalam 3 miseczki zniknely 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜.
A do tego maz zrobil mi masaz stop- takze studniowka UDANA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
a nie dlugo u WAS studniowki beda 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie! Miałam dziś koszmarne sny ale nie będę opowiadać bo sama się ich boję. Może powinnam zrobić szybciutko to usg 3d i spać spokojnie, bo podświadomie sobie nie radzę z tym.
Myślałam żeby pójść dzisiaj na jakieś zakupki. Coś dla dzidzi wybrac uniwersalnego i dla siebie piżamkę. Ale może lepiej poczekać do tego 23 tygodnia.
Mje Maleństwo buszowało w nocy o 3 mnie obudziło i rano po . Mój Skarbek Kochany 🙂 Nóżki ma zawsze po lewej stronie wiec jak leze na lewym boku to czuje jak uderza o łóżko, więc się przewracam na plecy. Zastanawiam się czy jak leżę na lewym boku to on spływa bardziej na lewo i musi się odbijać nóżkami, że tak kopie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula suknia śliczna! Przesliczna! Będziesz wyglądac jak królewna!!!!

Ja bym się bała prawie w ostatnim miesiącu lecieć samototem, ale chyba potrzebne jest zaświadczenie lekarza czy pozwala.

Ciekawe jak tam Kukunari bo odkąd jest w Polsce chyba się nie odezwała.

Mnie do 100dnówki jeszcze daleko. Dopiero wczoraj minęlo 4 miesiące do porodu 🙂 A dzisiaj jest już o 1 dzień mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wlasnie kobitki, mam takie pytanko, czy spicie juz z poduszka?? chodzi mi o ta ciazowa, taka dluga... ??
bo ja jeszcze nie, ale chyba musze sie juz w taka zaopatrzyc, bo zaczyna mnie brzuszek ciagnac jak leze na lewym boku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też śpię jeszcze normalnie 🙂 tzn mąż jest moją podusią tak jak zawsze ! a wygląda to tak że on śpiocha sobie na plecach, a ja zawsze leże na boczku głowe mam na ramieniu, ręke na klacie i noge nad jajeczkami 😁, uwielbiam tak spać - mąż też sie już przyzwyczaił ! ;p
nam studniówka przypada w urodziny mężą, 16 sierpnia 😁 ale bedzie biba. Oczywiście jeżeli na najbliższej wizycie termin nam się nie zmieni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
lala89 ja tez tak uwielbiam spać 😁 tylko nogę mam na jajconach 😁 😁


hehehehehe to tez moja ulubiona pozycja tylko u mnie noga jest pod jajcochami- bo co dam wyzej to mezulek obniza 😁 😁 😁 😁 😁.

A co do spania to ja najczesciej spie juz na boku a czasem w nocy jak sie poprzekrecam w czasie snu to na plecach tez spie 😆 😆 😆.
Jeszcze uwielbiam tez spac na brzuchu z jedna noga podkurczona- ale teraz to moge zapomniec- ale czegos sie nie zrobi dla malenstwa 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez uwielbiam tak spac, ale moj mezulek juz mi tak nie pozwala, bo sie boi, ze w nocy cos malenstwu zrobi, np niechcacy uderzy mnie w brzuch lub cos w tym stylu 😞
ale przed ciaza sie nie bal, ze mnie bedzie bil 😁 czubus z niego czasami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale przekręcanie się z boku na bok, to jest masakra :P dobrze, że mam oparcia przy kanapie, to jest się za co chwycić, ostatnio odwiedzałam szwagra w szpitalu, na oddziale ortopedycznym, miał takie łóżko z wysięgnikami i różnymi uchwytami - stwierdziłam, że właśnie takie by mi się przydało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz biore sie za sprzatanie 🙂 okna bede myla 🙂 jakos tak mnie ochota wziela, tylko mamie nic nie powiem, bo zaraz zacznie krzyczec, ze w ciazy nie wolno!!! a ja jej na to, ze ja nie bede wolno, ze postaram sie szybko 😁 😁 😁 wy tez takie przeboje z matkami macie??

w ogole to moja mamuska przylatuje do mnie juz na poczatku pazdziernika i zostaje do konca... troche sie tego boje, ze urodze przez nia przed czasem 🙂 ale musze sie wstrzymac chociaz do 28 listopada, bo wtedy moj Grubciu (tata) przyleci i bedzie z nami az do 5 stycznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ale przekręcanie się z boku na bok, to jest masakra :P dobrze, że mam oparcia przy kanapie, to jest się za co chwycić, ostatnio odwiedzałam szwagra w szpitalu, na oddziale ortopedycznym, miał takie łóżko z wysięgnikami i różnymi uchwytami - stwierdziłam, że właśnie takie by mi się przydało 😁

ooj zgadzam sie shelby!!!!! A po calej nocy zgramolic sie z lozka to tez jest nie lada wyzwanie 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cygnee ja tam się nie znam ale nawet lekarze zabraniają myc okna i wieszac firanki w ciązy bo jak podnosisz ręce to naciągasz więzadła które trzymają macicę. Chyba że okna masz nisko, na wysokości rąk 🙂 Koleżanka mi ostatnio mówiła że w dniu porodu specjalnei myła okna zeby już urodzić 🙂
Dziewczynki podjęłam decyzję i jadę dzisiaj na to usg 3d. Termin potwierdzony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...