Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Ale udało mi się dzis zakup zrobić ! Normalnie bym tego nie kupiła, ale za taką cenę to śmiechu warte! Tu u mnie w Southampton są takie targi, gdzie ludzie wyprzedają niepotrzebne rzeczy z domu, no i kupiłam zestaw z Angelcare...monitor oddechu z nianią eloktroniczną! No cena śmieszna bo utargowałam do 10 funtów, gdzie nowy zestaw w Argosie kosztuje 89f. Wypróbowałam i wszystko sprawne...mój narzeczony to miał zabawę z tym 🙂 Nie wspomnę o ciuszkach i zabawkach z Fisher Price za grosze! Cieszę się, że obecnie jestem tutaj, bo tak obkupię mojego synusia, ze mu nic nie zabraknie 🙂


My posiadamy ten zestaw Angelcare - jest swietny - dobry zakup za super cene!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dla zainteresowanych sprzedający ma jeszcze dwie karuzelki cena to 35zł plus przesyłka, ciesze się bo chciałam taką karuzelke a w sklepie widziałam za 90zł, wiec przebicie ogromne..

http://allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-kaczuszki-canpol-nowe-cena-i1745575451.html

http://allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-biedrona-slonko-canpol-nowe-i1745575502.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki, tak się zastanawiam czy w brzusiu faktycznie jest córcia.. Lekarz mi to potwierdził niby w 100% ale ja jestem pewna na 99%. Oglądam filmik z usg kilka razy i nie widzę tam faktycznie fiutka. Chciałabym już zamówić pościel, ale boje się że jak zamówie to potem może okazać się że to synuś.. a pościel typowo dla dziewczynki.. Wklejam zdjęcia z filmiku, może wy mi coś doradzicie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zebyscie wiedzialy, ze brzuch mam wielkosci pilki do kosza i wszystko poszlo do przodu przez co mam troche problemy ze schylaniem sie do Mii, bo nie moge tek sie skulic jakbym chciala... no i stanie przy szafkach w kuchni lub zlewie jest uciazliwe mega... Jakby tak troche sie rozeszlo po boczkach mysle, ze byloby latwiej.... Strach sie bac co bedzie dalej.... chyba kupie sobie taczke, zeby wozic brzuch przed soba - taka dwuosobowa to i Mia sie zlapie 😉

lala89 - slabiutkiej jakosci te zdjecia nie wiem czy to przez aparat czy przez przerzucenie tego tutaj... ja choc mam pojecie o USG z trudem znalazlam inne narzady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala89 wiem co czujesz bo mi lekarz pokazał wargo sromowe i powiedział że dziewczynka ale tylko jeden raz, więc nie mam potwierdzenia w 100% ale wierzę mu że to cócria bo on sie chyba lepiej zna niż ja. Jednak pewność będziemy miały dopiero po porodzie.
Tobie lekarz tylko raz powiedział że to dziewczynka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukunari ja wczoraj mówilam do męża że jak mi brzuch tak bardzo urośnie to postawię krzesło przy łóżku zeby na nim położyć. póki co brzuch mam dosyc mały ale jak się schylam nad wanną to kręgosłup mnie boli. Nie wiem czy takie schylanie szkodzi dziecku, ale pewnie ma gdzie uciekać zebym go nie zginała w połowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym juz chyba uwierzyła, ale naprawdę nie wiem.
Ja póki co kupuję ubranka "pod dziewczynkę" ale kolorki takie, żeby chłopiec też mógł założyć.
Muszę pamiętać że płeć podał mi lekarz na usg inny niż mój bo na usg u mojego nóżki były zaciśnięte, więc płci mi nie podał, a kolejne usg wyznaczył na 36 tydzień. Gdyby nie to dodatkowe usg to bym nie znała płci niemal do końca ciązy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Marinel, potwierdził mi że to córcia w 100% już dwa razy ww 22 tygodniu i 19. W 16 jeszcze nie był do końca pewny..


To raczej bedzie babeczka 🙂 A jak nie to trudno oddasz posciel kolezance a tatusiek kupi nowa jak bedziesz z dzidzia w spzitalu - i tak przez pierwsze tygodnie sie nie zalecap oscieli uzywac, co najwyzej rozka i kocyka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari - sliczny brzusio 🙂 taki okraglutki!!! cudo 🙂

ja za tydzien jade na carboot 🙂 wiec pewnie tez cos znajde za grosze, ale poki co kupilam dzisiaj (i jestem mega szczesliwa, bo udalo mi sie zbic cene na 100 funtow) lozeczko, szafe i przewijak 🙂
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170673045987&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1156
i co myslicie?? ladne??

alez sie objadlam... masakra - mialam ochote na pizze, wiec mezus z bratem pojechali po nia 🙂 ale bylam szcezsliwa jak przywiezli... mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee mebelki śliczne 🙂 i też białe.

Lala ja widziałam u swojego chłopa wyraźnie jego skarb 😉, i tego moim zdaniem nie da rady pomylić z pępowiną. Po tych zdjęciach trudno cokolwiek ocenić bo są bardzo niewyraźne.

Ja jestem padnięta 😞 oczy się zamykają, jutro rano idę po raz pierwszy w życiu do endokrynologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cygnee--mebelki extra!!!!!!!
A wiecie co moja kupela wymyslila kupili dla coreczki normalne meble pokojowe- tzn komoda szafa i ona poobklejala je takimi wielkimi naklejkami z disney'a - jak weszlam to mowie: gdzies ty takie meble dostala???? SZOOOK normalnie pieknie wygladało. A ona do mnie, ze teraz suuper pasuje a jak bedzie starsza to naklejki odkleja i bedzie miala mebelki młodziezowe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny ja narazie lece- musze przedszkolaka polozyc spac- od jutra koniec laby rok przedszkolny czas zacząć 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆. Mysle ze pozniej jeszcze zajrze tutaj 🙂. Gdyby jednak nie to zyczymy z maja spokojnej nocki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamcie, zaczęłam dzisiaj posta i nie wysłałam, bo był nieskończony, gdy zadzwonili klienci na Skype, bo sprzedaję w Polsce swoje auto. No i się udało. Ale posta muszę pisać od początku.
Nie było mnie kilka dni, nadrobić to co napisałyście, niemal niemożliwe, ale chyba z grubsza objęłam wszystko. Jest kilka nowych fotek, gratuluję pięknych brzuszków 🙂 wiele już nie pamiętam, wybaczcie, najważniejsze, że wszystko ok.
Cygnee widziałam, ze wybrałaś imię dla chłopca, bardzo mi się podoba Wojtuś. Klasyczne, zawsze na czasie, nie wychodzące z mody. Pisałyście o książkach, polecam Murakamiego "Kafka nad morzem" , Millenium Stiega Larsona, "Shantaram" G.D. Roberts, z klasyki standardowo tak jak i Cherry - "M. i M." Bułhakowa - ale to trzeba przeczytać. Jakby co to mogę polecać, bo czytam coś ciągle. Poza tym u mnie dziewczyny średnio. Moja śliwa na ręce nie zmalała, więc nie chcą mi dać residence permit. Teraz wysłali mnie na komisję do szpitala. Więcej już w tym kierunku zrobić nie mogę. Po tej komisji rezygnuję, bo okazało się, że moja wiza turystyczna ważna jest 5 lat, więc przestało mi na tych papierach zależeć. A po urodzeniu jakby co wyrobię je od nowa, bo będę mogła zrobić już RTG i po sprawie. Tyle w skrócie. A... we wtorek w Al Dauha ma padać deszcz! To dla nich cud natury 🙂 Dla mnie już też 🙂 Ogólnie dzień w dzień 45 - 50 stopni, więc czekam na to jak na objawienie 🙂 Ale mi długi post wyszedł, sorki za elaborat, w następnym, wkleję jakieś nowe fotki, niestety znowu nie brzucha, bo sama nie potrafię sobie zrobić sensownych, muszę męża zaangażować. A od jutra Ramadan. Święta w Katarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Hejka Mamuski!
Ja zmykam zaraz spać i "melduję", że wyjeżdzam na 2 tygodnie i nie wiem czy będę miała możliwość do Was zaglądać, ale będę myślami z Wami.
Papatki, dobranoc, milutkich snów 🙂


martka3 - udanego urlopu, wypoczywaj i nie zaglądaj na forum, jak urlop to od wszystkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
no dziewczyny ja narazie lece- musze przedszkolaka polozyc spac- od jutra koniec laby rok przedszkolny czas zacząć 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆. Mysle ze pozniej jeszcze zajrze tutaj 🙂. Gdyby jednak nie to zyczymy z maja spokojnej nocki 🙂 🙂


Ale czad, a jak sam przedszkolak, cieszy się? Bo, domyślam się, że mamusia bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki, że tak partiami odpowiadam, ale wracam do tyłu do postów, więc co i rusz coś mi się przypomina. Lala89, film niesamowity. Przecież te dzieciątka nie były większe od ludzkiej męskiej dłoni. Ale rodzynka wyszukałaś. Flm był i poruszający i krzepiący. Oglądałam naprawdę z niedowierzaniem, że skończy się tak dobrze. Brawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...