Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Kochane,

Polećcie mi jakąś dobrą literaturę do czytania. Może znacie coś fajnego z nowszych tytułów ?


Madzia ja jedynie moge polecić Ci cos z czeskiej literatury ponieważ najbardziej w niej gustuję jednak nie wiem czy specyficzny humor, język czy dowcip czeski Ci podpasują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O widzę, że dziś o 21.30 na forum będzie cisza bo wszystkie będziemy oglądać przepis na życie 🙂 Ja też uwielbiam i z mężem oglądaliśmy każdy odcinek, a dziś Anka będzie rodzić więc już w ogóle nie można sobie tego odpuścić 😉

Jutro wizyta u ginekologa 🙂 nie mogę się doczekać i pewnie jak zawsze co miesiąc będę miała robione Usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm nie wiem Cherry, napisz mi parę tytułów to sobie zobaczę w necie. Ja uwielbiam Zafona i zawsze staram się coś wybrać z bestsellerów, co ma już sprawdzone opinie. Kupiłam kilka razy książkę po opisie i byłam zawiedziona.

Wzięłam nospę i trochę lepiej. Lecę na zakupy spożywcze, mąż dziś na mecz idzie, a wieczorem wpadają przyjaciółki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/wyprzedaz-producent-super-jakosc-najtaniej-i1799639394.html

dla tych, co poszukują pościeli - fajna aukcja i chyba całkiem tanio! 🙂 zwróćcie tylko uwagę na rozmiar - 135x100

szkoda, że nie mam tvn :| też bym sobie obejrzała 😉 zeszły sezon oglądałam na onet vod! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dołączam się do wielbicielek "Przepisu na życie", co prawda mam drugie zmiany, ale nagram sobie i obejrzę jutro rano...cieszę się na te wszystkie nowe sezony seriali i programy rozrywkowe, bo od przyszłego tygodnia będę już leniuchować w domku i miło będzie pooglądać coś co lubię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
U nas nocka niestety nie przespana w ogóle. Przyszła burza i uderzył piorun w stodołę i budynek inwentarzowy sąsiadów dobrze, że nie takich bliskich bo jednak kilka domów dalej. Z mojego okna było wszystko widać. Na dodatek tato jest strażakiem i jechał na akcję. Ludzie stracili w ciągu kilku sekund cały dorobek życia. Najgorsze jest to, że w domu który był blisko stodoły było niespełna miesięczne dziecko. To mi nie dawało spokoju.

Polecam film Plan B 🙂 świetny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaniu koniecznie daj znac po jutrzejszej wizycie!!!!!! ciekawe ile waży Twoja Emilka???!! U mnie sie juz raczej na usg nie zapowiada chyba ze cos wymysle (w pon mam wizyte:woohoo 🙂. A tak zawsze po waszych przykladach mniej wiecej bede wiedziała 🙂

Paula to faktycznie noc straszna- mam nadzieje ze nikomu sie nic nie stało- i jeszcze jak napisalas o tym maluszku 😲 😲.

Madziu ogolnie bóli jak na okres nie mam ale jak sie po cos schyle i podnosze sie to lekko mnie zaboli cos 🤔 🤔.

ale mam ochote na miecho dzisiaj hmmmmmmmmmmmmmmmm........... 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kina to mało oglądam, Cherry jestem mocno zainspirowana tą czeską książką, obiecuję, że jak wrócę do Polski to na pewno zacznę czytać, może mi się spodoba. Poleć kilka tytułów zapiszę je i wrócę do nich. A ja ostatnio czytałam sagę szwedzką Stiega Larsona, polecam Ci madzia_m3. Jeśli nie czytałaś, spróbuj, zajmuje wiele czasu, bo to cegła, ale czyta się lekko, bardzo wciąga no i jest kilka tomów 🙂 Co do Zafona, czytałam "Cień wiatru" fajny, ale jak dla mnie trochę się ciągnie. Wolę więcej akcji, opisy Barcy jak dla mnie fajne, ale monotonne, a jak wiadomo Zafon to fascynat tego miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie macie, że możecie sobie przekazywać informacje co, gdzie i za ile. Zawsze to dodatkowe źródło informacji o korzystnych cenach, promocjach. My zdecydowaliśmy, że kupimy niezbędne minimum, nic ponad plan, bo tak było przy Lence (syndrom pierwszego dziecka). Skoro mamy wracać w połowie przyszłego roku do Polski, to tam wszystko będę miała. Szkoda więc wydawać kasę tutaj na coś coś czeka na mnie w domu w Polsce. A dziewczyny orientuje się może któraś z Was jak sprowadzić tutaj wózek z Polski? Tzn. pytam o przewoźnika, znacie jakiegoś taniego? Z tego co sama się orientowałam to Poczta Polska jest chyba najtańsza, tylko nie mam pewności, że dotrze, bo od półtora miesiąca czekam na przesyłkę z 5 książkami 😞 Możecie coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja też nie mam tego zaufania, bo o ile kilka książek przeboleję (?) o tyle starta wózka była by dotkliwa.Nie opłaca mi się tutaj kupować wózka, bo to koszt minimum 2000 zł, a w Polsce mam po Lence - Bebecara Stylo AT w doskonałym stanie - tylko ciekawe jak tu dotrze...
Dzięki, sprawdzę na stronach czy DPD dociera tu i za ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama no nie wiem czy poczta polska jest najtańsza...jak byłam w Polsce i dostałam od znajomych nawilżacz, który waży zaledwie 2, 4 kg to zapłaciłam aż 65 zł za przesyłkę do UK i to paczką ekonomiczną. Za to ostatnio wysyłam z Anglii paczki do Polski i za 15 kg płacę 22 funty, czyli jakieś 100 zł. Myślę , że najlepiej wysyłać paczki za pośrednictwem firm kurierskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
lenymama no nie wiem czy poczta polska jest najtańsza...jak byłam w Polsce i dostałam od znajomych nawilżacz, który waży zaledwie 2, 4 kg to zapłaciłam aż 65 zł za przesyłkę do UK i to paczką ekonomiczną. Za to ostatnio wysyłam z Anglii paczki do Polski i za 15 kg płacę 22 funty, czyli jakieś 100 zł. Myślę , że najlepiej wysyłać paczki za pośrednictwem firm kurierskich.


Tutaj zgoda, jeżeli mówimy o jakiejś przesyłce priorytetowej lub ubezpieczanej, bo z tego co się orientowałam, to nie powinnam za przesłanie wózka przekroczyć kwoty 300 zł, przy czym jest to przesyłka ekonomiczna, nie cięższa niż 25 kg. Problem w tym, że Poczta chce żeby przesyłka była w kartonie, a skąd ja mam wziąć taki karton?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia_m3 zarabiste 🙂 🙂 🙂 brawko dla Ciebie 🙂

Ja właśnie oburzyłam chyba sasiada słuchając swojej muzyki nazbyt głośno 😜 😜 😜

Gotowałam, gotowałam i ugotowałam zarabistą zupke pomidorową nie z przecieru tylko z tartych pomidorów których miałam pełno w lodówce 🙂 🙂 🙂 mniam mnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jutro to chyba zrobie zapiekankę ze szpinakiem ale bez sera bo nie mogę....

Ostatnio robiłam moim drugim chłopakom (Tata i brat) to się zajadali aż im się uszka trzęsły 🙂 🙂 🙂 ja skosztowałam trochę to mały później tak skakał w brzuszku że nie wiem 🙂 🙂 🙂 chyba mu smakowało również 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
i właśnie taka wersja mi odpowiada! ja dodaję najczęściej mleka 1,5% do zupki 🙂
ale widzę, że twardo trzymasz dietki! i dobrze, zawsze wiedziałam, że twarda z Ciebie sztuka i w kaszę żadna cukrzyca Ci nie nadmucha!


kombinuję kombinuję... kiedyś wspominałaś że taka dietka jest dobra przy karmieniu.
A co z zabielaniem?


SŁUCHAJCIE KUKUNARI DO TEJ PORY NIE DAŁA ZNAĆ ! MARTWIĘ SIĘ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...