Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przy karmieniu Maćka też zabielałam mlekiem 🙂 efekt: schudłam w 7-8 tygodni 13 kg (przytyłam w ciąży ok. 11kg) i taka waga utrzymała mi się do kolejnej ciąży 🙂 i nie miałam problemów, że więcej zjadam lub fast foody królują lub słodycze. A w młodości niestety ledwo spojrzałam na słodkie/tłuste i już byłam grubsza (taka kulka byłam).
no właśnie do cholery, co z kukunari! coraz częściej myślę o niej z niepokojem..... gdyby miała zepsuty komp to napisałaby z telefonu, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mojemu tacie szkodziła śmietana i moja mama nie zabielała wcale - powiem Wam, że można się przyzwyczaić...

kukunari pisała swego czasu, że czyta, ale nie pisze, bo nie ma czasu, ale myślę, że jakby czytała, to by skrobnęła słówko!

a patrzyła któraś z Was na forum mamusie.net? z tego co wiem tam też pisała i tam ma koleżanki z poprzedniej ciąży - może one coś wiedzą, albo mają jakiś kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
mojemu tacie szkodziła śmietana i moja mama nie zabielała wcale - powiem Wam, że można się przyzwyczaić...

kukunari pisała swego czasu, że czyta, ale nie pisze, bo nie ma czasu, ale myślę, że jakby czytała, to by skrobnęła słówko!

a patrzyła któraś z Was na forum mamusie.net? z tego co wiem tam też pisała i tam ma koleżanki z poprzedniej ciąży - może one coś wiedzą, albo mają jakiś kontakt?


Pamietam, ze Mia urodzila sie tez w listopadzie- wiec moze napiszemy u mamusiek zlistopada 2009???!! Tylko tak jak Cherry pisala, ze osttanie lopgowanie 05.08 hmmmm, chyba ze nas podczytywala bez logowania 🤔 Ale to na prawde jest dziwne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietam tez że pisała że podczytyuje nas z telefonu....

Ja tez tak robie czasami i jak ktos coś mi napisze na skrzynke brzuszkowa to odrazu telefon mi brzdękoli.... Ja wczoraj napisałam a tu nadal cisza........

Może niech każdaw z Was jeszcze jej napisze to jak dostanie pare takim mail to może wtedy coś skrobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Cherry ja juz wysłałam wiadomość miejmy nadzieje ze sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja wyślę drugą !

Może jeszcze ktoś dołączy.... będzie atak na Kunkunari 😁

Mężuń juz wrócił z Poznania ... ależ on szybki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
hej ja wlasnie od lekarza wrocilam maly wazy 2kg strasznie duzy jest jak na 32 tyd ciazy lekarz mowi ze chyba cesarka bo naturalnie sie wykoncze.. podobno ma brzuszek za duzy jak na ten tydzien niewiem czemu tak.


Aniusia co do wagi dzieci w brzuszku to trzeba brac poprawke- czytalam ostatnio ze obwod brzuszka zalezy od tego czy dzidzius napil sie wod plodowych czy akurat je wyproznil 😉 😉.
Takze roznie mozna trafic na usg-ale jak bedzie duuzy i silny chlopak to tylko sie cieszyc 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzę i czytam, aż mnie plecy rozbolały... 😉

Córcia moja waży już prawie 1250g, główka w dole i tak jak podejrzewałam ta kulka wypinająca się obok pępka to pupcia 🙂 U położnej za to okazało się, że coś nie bardzo jej odpowiada, jak leżę na plecach, denerwuje się wtedy, kręci i serduszko za szybko bije... Ale normalnie rzadko kiedy leżę w tej pozycji, więc mam nadzieje, że jest jej wygodnie 🙂

No właśnie, kukunari... Ale tak sobie myślę, że nawet jakby się coś działo niedobrego (tfu tfu), to pewnie po jakimś czasie dałaby znać, choćby właśnie z telefonu by napisała, skoro wcześniej też korzystała z takiej możliwości. I chyba tylko trzeba mieć nadzieję, że albo nie ma czasu albo jej się nie chce pisać 😉

Ale bym już przytuliła moją córeczkę... ehh.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki kochane ja tez sie martwię co z Kukunari. może tak bardzo zajęta.
Chyba namówię mojego lekarza na to usg w 30 tyg bo cos mnie martwi że mogę nie wiedziec co u mojej dzidzi przez 12 tygodni.
Póki co kończe pisac część teoretyczną pracy mgr i od poniedziałku wracam na badania. Zgodzili się w 2 przedszkolach więc mam nadzieję przebadać 80 przedszkolaków do końca października. Mam nadzieję że pani promotor zaakceptuje to co jej teraz oddam bo chętnie bym już poleniuchowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel nie dostałam zastrzyku, bo nie mam przeciwciał. Prawdopodobnie Kubuś ma moje RH, powinnam dostać ten zastrzyk po porodzie.

A wcześniej pisałam też o przeciwciałach tarczycowych, bo podobno jeśli występują należy dokonać cc, tego nie miałam robionego, a mam niedoczynność nabytą podczas ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry przerażający widok. U nas wczoraj tak wiało że okna trzaskały więc musiałam pozamykac i było niesamowicie duszno. Myślałam że będzie burza a był mały deszczyk.
Madziu to dobrze ze Kubuś ma Twoje Rh. Na pewno zrobią Ci te tarczycowe przeciwciała. Domagaj się jakiejś decyzji w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu! upomnij się o badania na kolejnej wizycie koniecznie! zawsze warto się podpytać, bo niepewność, domysły i niewiedza jest straszna! a ile się martwimy!
Cherry, jaki okropny widok! mam nadzieję, że ludzie się chociaż zintegrują i będą sobie pomagali nawzajem 🙂
Jestem właśnie po zebraniu w szkole. Pani Maćka pochwaliła, że dokładny i widać, że się stara. Dostał dziś słoneczno z napisem "wspaniale", więc dumna z niego jestem! (a ja myślałam, że nabazgrolił....). Będę go dalej motywować, bo też był zadowolony, że pani go pochwaliła.

No i ta kukunari... walnę jej maila! i niech jej się skrzynka zapcha! może w końcu się odezwie, bo to nie jest śmieszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaq wspaniale! Takie pierwsze odznaczenia pamięta się najbardziej ! Przynajmniej ja tak mam 🙂 🙂 🙂
Na dobrą zachętę - super !!!

Co do nawałnicy to całe szczęście że szybko przyszło i szybko poszło.... Najdziwniejsze jest jednak to że przez Oławę płynie Odra i w 97 jak i w 2010 chociaż poziom wtedy był najwyższy to miasto pozostało suche a głupia burza tyleeeeeeee narozrabiała !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...