Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ella melduje się!
Kupiłam kocyk body i czapusie - to z łowów. A sobie piżamke do porodu, taka zwykła na ramiączkach dużo przed kolano. Niestety zdjec nie zrobie - bo aparat mi szwankuje 🥴 bu.

Za to mam zdjecie z kom mojego brzuszka rano.. I tu tak jak pisała MonaLoa mam dokładnie tak samo. Wszystko po jednej stronie brzusia taka kulcia - wydaje mi się ze to pupcia. Jest taka twardusia, prawie do wzgórka łonowego. Czuje mizianie po żebrach, i tak się zastanawiam - czy może przypadkiem moja Maja się już obraca? 🤨 nie mam pojecia. A co wy o tym myślicie? Wizyte mam 20 września ale już nie umiem się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
ella1 napisał(a):
A jak mezulkek wroci dzis z pracy to wstawie nowa fotke- bo tamto jest z 29 tc a dzis juz wybil 32!!!!!!!!!!!!!!!!! yeeeeeee 🙃 😁 🙃 😁


wow Ella ale pędzisz 🙂 Super 🙂 A mnie się strasznie dłuuuuuuuuuży ta ciąża 😞


Kochana ani sie nie obejzysz a bedziesz przed finalowym odliczaniem 😉 😉 😉 😉 😉. Wg mnie ten czas tez moglby szybciej plynąć----. Lenymamo wyobraź sobie co bedziemy mialy pozniej 🙃 ciekawe jak nasze 4-latki zareaguja na rodzeństwo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Jak narazie moj Kuba nie moze sie doczekac-mowilze bedzie uczyl maje skakac po sofie 🤪 🤪 to dopiero bedzie urwanie 😁 😁 😁.Chyba nie pozostanie nam nic innego jak sie do nich dołaczyc buahaahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
lenymama napisał(a):
ella1 napisał(a):
A jak mezulkek wroci dzis z pracy to wstawie nowa fotke- bo tamto jest z 29 tc a dzis juz wybil 32!!!!!!!!!!!!!!!!! yeeeeeee 🙃 😁 🙃 😁


wow Ella ale pędzisz 🙂 Super 🙂 A mnie się strasznie dłuuuuuuuuuży ta ciąża 😞


Kochana ani sie nie obejzysz a bedziesz przed finalowym odliczaniem 😉 😉 😉 😉 😉. Wg mnie ten czas tez moglby szybciej plynąć----. Lenymamo wyobraź sobie co bedziemy mialy pozniej 🙃 ciekawe jak nasze 4-latki zareaguja na rodzeństwo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Jak narazie moj Kuba nie moze sie doczekac-mowilze bedzie uczyl maje skakac po sofie 🤪 🤪 to dopiero bedzie urwanie 😁 😁 😁.Chyba nie pozostanie nam nic innego jak sie do nich dołaczyc buahaahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Wiesz, ja też zastanawiam się jak to będzie gdy pojawi się wreszcie to rodzeństwo. Jakby nie było 4 lata to długi czas na bycie jedynakiem. Pewnie nie raz będziemy zaciskały zęby. U Ciebie fajnie, bo Kuba będzie mógł już robić za opiekuna swojej młodszej siostry 🙂 A ja pewnie będę musiała dużo postawić na pracę z zazdrością i podzielonymi uczuciami. Chociaż jak mówią uczucia się nie dzielą, one się mnożą, muszę to tylko umieć udowodnić.
I a propos tego czasu, to wydaje mi się, że Tobie jednak leci najszybciej 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
lala89 napisał(a):
już późno a ja myśle o kolacji.. ratunku.
Zrobie sobie chyba płatki z mlekiem.. taka light kolacja.

a ja wrąbałam kanapasy z kotletem mielonym, majonezem i ketchupem... też lightowo 🙂


buhaha 🙂)
skąd ja to znam 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymamo, u mnie 6 lat różnicy! też będzie zazdrość, złość i bunt! ale co tam! zawsze złotym środkiem jest rozmowa i tłumaczenie i nigdy dziecku nie kłamię... nawet jeśli zapyta tak jak dzisiaj: mamo, kto to jest ginekolog? chwała Bogu, że jestem w ciąży, więc ograniczyłam tłumaczenie do badania dzidziusia, przepisywania witamin, dotykania brzuszka... A potem nagle Maciek wyskoczył: a nieee, chodziło mi o laryngologa! hahahhahaha mieli w szkole badany aparat wymowy!!! myślałam, że padnę ze śmiechu buahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
i jak myślisz cherry, to pupcia?
Ja dziś wyczułam pięte! bo mała jeżdziła po całym brzuszku.. i jestem pewna że to pięta była! superowo


wydaje mi się że pupa bo jak ma czkawkę to czuję ją znacznie głębiej....
.... jednak dzisiejsze fikołki mnie zupełnie zaskoczyły - w sensie to co sie dziło dzis z moim brzuniem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala ale boska kuleczka w brzuszku 🙂 Normalnie cudowne sa te wygibasy: "Wyginam śmiało ciało 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪". Kochana ty to ze spokojnym sumnieniem mozesz jesc, ja 16 kg na plusie i tez mysle co by tu zjesc 😁 😁 😁.
Super ze lowy udane 🙂
Lenymamo zoabczymy jak to bedzie z ta zazdroscia- kazdy tak o tym mowi ze az czasem mnie to przeraza 😮
Ale jaja w tym serialu ta jedzie rodzic a tu cala winda rodziny i znajomych 😁 😁 😁 😁 wyobrazilam sobie jak by to u mnie wygladało..... 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, najlepsze jest to, że potem juz nie ma sensu robić kolejnych zdjęć, bo do rana utrzymuje się na tym poziomie, i wraz ze wschodem słońca sięga w ciągu dnia do 50. Fuj. Nawet jak o tym piszę, to tego nie cierpię. Jutro prześlę zdjęcia warzyw, nie do wiary, że w tym kraju tak wyglądają, a jednak. W większości są suche, zgniłe i nie do jedzenia. Upał Zatoki Perskiej nie daje im tu najmniejszych szans. A właściwie jestem już w ferworze, zaraz poszukam tych fotek i wkleję, chociaż ze dwie, skoro jesteśmy już przy kolacjach... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
lala89 napisał(a):
już późno a ja myśle o kolacji.. ratunku.
Zrobie sobie chyba płatki z mlekiem.. taka light kolacja.

a ja wrąbałam kanapasy z kotletem mielonym, majonezem i ketchupem... też lightowo 🙂


oooooooooooo kotlety mielone ale mi smaka narobiłaś miaaaam 😜 😜 😜 ja uwielbiam tez na kanapkach ale z muszradą...... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymamo, ja Cię naprawde podziwiam za te temperatury..
Ja przez te duszne dni, stwierdziłam że nawet jakby ktoś mi dawał na teraz wycieczke do egiptu za free to bym nie pojechała! I mówię to ja, dupa która uwielbia płaszczyć się na słoneczku i opalać się godzinami. Ah ta ciąża! 🙃

A tu moja przylepa - Tayson. Jestem ciekawa jak on sobie poradzi z pojawieniem się córeczki w domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
to też urocze, nieprawdaż?
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e4a8da1aeef01d3d][IMG]http://images41.fotosik.pl/1048/e4a8da1aeef01d3dm.jpg[/IMG][/URL]


Matko kochana 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮. To co wy tam jecie- na prawde nie mozna dostac nic w lepszej jakosci?!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ostatnie...
To jest jedna z najsłabszych rzeczy tu w kraju nad Zatoką. Jakość importowanych (bo, własnych nie mają) warzyw. Bywają w lepszym stanie, ale wówczas płacimy np. za główkę sałaty 40 - 50 zł, a pomidory kosztują nie mniej niż 30 -40 zł.
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a119ad669ecfbb9][IMG]http://images35.fotosik.pl/894/0a119ad669ecfbb9m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, oczywiście kupujemy, bo warzywa jeść trzeba, ale coś takiego jak pietruszka do rosołu, czy seler, to tutaj dobra luksusowe, za które płacimy delikatnie mówiąc kupę kasy. Najtańsze są tu słodycze. I całe to społeczeństwo jest potwornie otłuszczone, prawie każdy ma nadwagę, ale taką amerykańską, taką chorą otyłość. Dzieci niestety też. Nie spotyka się tu raczej dzieci o normalnej wadze i wyglądzie, ale grube, otłuszczone z chipsami w buzi. Zero sportu, zero ruchu, czas spędzają wyłącznie w centrach handlowych, gdzie jedzą, piją i się bawią. Mówię Wam to niezła lekcja życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...