Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
aaa_aniusia napisał(a):
wrocilam wiec na ktg skurcze oczywiscie.. ogolnie maly wazy 3 700 ma 50cm no i powiedzial lek ze glowka sie pcha nie jest juz ruchoma tylko cos tam ale kurde wylecialo miz glowy i nie mogesobie przypomniec.


aaniusia czyli oznacza to, ze u Ciebie to tez kwestia dni albo godzin????!!!!!! 😎 😎 😎


no właśnie aaniusia co to oznacza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie wstałam , bo ucięłam sobie małą drzemkę...ciekawe czy przez to nie będę miała problemu z zaśnięciem w nocy, ale jakoś mnie zmogło tak 😉

aaa-aniusia no to chyba będziesz następna? Coś chyba jest w tym imieniu, bo to już nasza druga Ania się tak śpieszy 🙂

Cherry co kraj to obyczaj, tutaj wręcz zachęcają do innych pozycji, do tej co na filmie i jeszcze do kucznej, że mąż Cie trzyma między swoimi nogami i trzyma pod pachy, a ty kucasz na materacu na ziemi, choć położna mi mówiła, że taka pozycja to i dla niej jest wysiłek, bo musi kucać czy klęczeć koło Ciebie, żeby dziecko chwycić...no ale jeśli zdecydujesz się na zzo to oczywiście w grę wchodzi tylko pozycja ginekologiczna, no chyba, że sama się na taką zdecydujesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry moja kolezanka prawie całą ciąze miałą leukocyty na poziomie 10 i nie bylo to cos przerazającego. Nic sie nie martw.
Ja już sie pogubiłam która Ania jest już na porodówce a która się wybiera 🙂 Ale widzę że Ania z Krakowa która rodzi w Ujastku jest z nami, więc nie pamiętam co się działo u tej drugiej Ani. Tak to jest jak się rzadko zagląda.

Dziewczyny jeśli myslicie o chustowaniu podaje link
http://shop.natibaby.pl/category/chusta-elastyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Ania urodziła!!!
O 18.45 chłopaczek 52 cm, 3280 g, zdrowiutki! Oczywiście SN!

LISTOPAD UWAŻAM ZA OTWARTY!!!


Boże Jak cuuudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż siedzę i płaczę nie potrafię powstrzymac emocji!!!!!!

Gosiu złóż jej GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spisała się na medal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Dopiero co urodzila i juz napisala sms? Wow to przemawia za tym że ten poród to nic takiego strasznego!!!

Ania dzielna dziewczyna!!!! 🤪

ja napisałam do niej jakoś po 18, a że nie odpisała, to domyśliłam się, że rodzi, ale napisała faktycznie ekspresowo 🙂 🙂 🙂
mnie przeszły ciary... też już chcę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
Marinel napisał(a):
Dopiero co urodzila i juz napisala sms? Wow to przemawia za tym że ten poród to nic takiego strasznego!!!

Ania dzielna dziewczyna!!!! 🤪

ja napisałam do niej jakoś po 18, a że nie odpisała, to domyśliłam się, że rodzi, ale napisała faktycznie ekspresowo 🙂 🙂 🙂
mnie przeszły ciary... też już chcę!!!


Gosiu Ania miala dzisiaj 37 +5 więc Ty za tydzień o tej porze!!!! Ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...