Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie tak myślę i chyba nie dociera do mnie że to już na nas czas... 😮 A na suwaczku tylko 3 dni 🤪 Ciekawe czy Kinia też będzie taka terminowa jak maja... A może będzie tak miła i zrobi mi niespodziankę szybciej?? 🤪 🤪 Juto wizyta u ginekologa zobaczymy co mi powie i jak tam szyjka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki, u mnie pobolewanie podbrzusza, ale tak to wszystko super, nocka przespana i tylko raz w stałam do toalety...a i dzidzia mniej się rusza, więc może już się powoli przygotowuje?

Super wieści od Eli, już tak się doczekać nie mogła 🙂

Lala89 trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę męża...heh Mój też ma na imię Marcin i też informatyk 🙂 choć aktualnie nie pracuje w zawodzie.

Madzia_m3 no to super, że czop wyleciał...może będziesz zaraz po Eli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mamuśki - Ella już rozpakowana!!! 🤪 🤪 🤪

"Kochane Majeczka jest już z nami - urodziła się o 12:37 ważyła 3810 i mierzyła 49 cm! Ma ciemne włoski i jest cudowna! Nie brałam żadnego znieczulenia, bardzo pomogła gorąca kąpiel i polewanie krzyża!!! Tatuś był cały czas ze mną - przeciął pępowinę i w ogóle był wielkim wsparciem :-) Buziaczki!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Eli! Dzielna dziewczyna a Majeczka jest jedną z 5% dzieci urodzonych w terminie!! Tylko pogratulowac skrupulatności!!
Szybko poszło, ale to już drugi poród Eli. Życzyłabym sobie takiej szybkiej akcji!!

Mi też żaden czop nie wypadł za to tej białej wydzieliny jest masakrycznie dużo rano po wstaniu z łóżka!!!

Ale się cieszę że Ela rozpoczęła sezon listopadowy! Czekamy teraz na Gosie, Gosie i Madzie!! Do boju dziewczyny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcieć to sobie można 😁 Marinel nie ciesz się bo jak mi wiadomo, Twoja szyjka też w cienkim stanie jest 😉. A z jednej strony sobie pomyślę tyle nerwów mnie to kosztowało w 26 tygodniu z tą miękką szyjką, a teraz się trzyma zdrowo.

Panika w ciąży jest straszna. Pamiętam tez ile nocy przepłakałam na poczatku jak miałam solidne plamienia. Bardzo się bałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wieści Gratuluje 🙂 aż mi sie łezka w oku zakręciła
ja dzis byłam na pierwszym KTG z małym wszystko dobrze ale nie mam ani pół skurczu i szyjka wyzamykana a juz miałam nadzieję No cóż chyba Kubuś każe mi czekać do terminu a może dłużej.



Lala89 trzymam kciuki jutro za Twoja drugą połowę


Madzia_m3 normalnie zazdroszcze Ci tego czopa 😁 ja sie na swojego doczekac nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...