Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brzuszki Moje Kochane nie no ja nie widzę inaczej przecież my nie mozemy przestać pisać!!!!!!!!!!

Taka opcja nawet nie wchdzi w grę.... .

Nawet ostatnio mój mąż mówi: "Co ty zrobisz jak wszystkie urodzicie i brzuszka juz nie bedzie??!!"
A ja mu na to " Kochanie później bedą MAMUSIE.NET " 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Mina bezcenna 😁 😁 😁 😁.

Dziewczyny ja również bardzo was polubiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

A ja cholera jasna zamiast sie obijac to juz dawno powinnam byc na porodówce... 😠 😠 😠.
Jak nic sie nie wydarzy to w czwartek mam wizyte- choc szczerze to mam nadzieje, ze Maja bedzie punktualna i juz jutro ja utulimy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj juz przywykl, podczas pierwszej ciazy do mojego nalogowego brzuszkowania, ktory przerodzil sie w mamusiowanie i teraz nie dosc ze mamusiowanie to jeszcze brzuszkowanie znow 😜
nawet czasem z ciekawosci sie pyta jak tam Mii rowiesnicy z forum oraz kto i ile sie juz rozpakowalo na brzuszku itp... 😜

Ella - trzymam kciuki za WAS!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuszki 😉

Chyba mnie coś wzięło...... 🤪 🤪 🤪.
Od 3:00 godziny nie spię obudził mnie okresowy ból brzucha i zaczęły pojawiać sie skurcze(ból podbrzusza i promieniowanie w krzyż) 🤪 🤪.
Matko ale jestem podjarana- ciesze sie ale boję się też baaardzo!!!!!!!
Teraz skurcze trwaja 30 sekund
Własnie zaparzylam sobie herbatkę z liści malin i popijam.
Mąż jeszcze spi i nie chce jeszcze wywoływac paniki!!! zobaczymy czy sytuacja sie rozwinie,,,,,, 🙃 🙃.
Najlepiej jak wytrzymam do 7:00 bo wtedy synka zawieziemy do przedszkola a sami pojedziemy do szpitala na KTG!!!!!!
Mam nadzieje, ze to nie jest fałszywy alarm:blink--ale czyzby Majeczka okazała sie taka dokladna i punktualna ciekawe 😁 😁????!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia trzymam kciuki żeby to było już dziś 🙂
U nas narazie cisza i spokój itd.
Gratuluję Jadziuni Maleństwa 🙂 Później dopiszę do tabelki 🙂
U nas niestety Szymek trafił znowu do szpitala. Złapał jakiegoś wirusa. Dzieci chłonął wszystko jak gąbka. Chociaż jakby się na niego spojrzało to nikt by nie powiedział,że jest chory bo ma tyle energi byleby z nim gadać i się wygłupiać 🙂

Wczoraj byłam z mamą i dziadkami na grobach 100 km od nas i wszyscy się dziwili, że się nie boję tak jeździć powiedziałam, że nie bo Synek ma lenia i jeszcze nie chce wychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella1 trzymam kciuki za rozpakowanie dzisiaj!!!!
yenefer ja mam tego samsunga ponad 2 lata i uwielbiam go za aparat. Robie nim zdjecia ksiazek na studia i nie musze kserowac. Jakosc super. Niestety zzaczał sie zawieszac i po wymienieniu dotyku jest tak samo. Męczę się ale zal mi się go pozbyć.
Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Brzuszki jaaaaaaaaaaaaadę..... Kurczę ale sie cykam..... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Dzwoniłam do szpitala i kazali mi przyjechać........

Trzymajcie kciuki...... mam telefon do Shelby wiec na pewno dam znać!!!!!

Chyba, ze po ktg wroce do domu, choc mam nadzieje, ze akcja sie rozwinie......
brałam rano kąpiel i skurcze nie przeszly i tylko jak chodze sa w miarę znośne... ale to i tak dopiero poczatek..!!!!!!!!! 😲 😲 😲
Dobra lecę 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Ella no dzisiaj powitamy Twojego maluszka 🙂.

Ja byłam rano już na badaniach. Niektórzy ludzie to myślałam, że zjedzą mnie wzrokiem jak wchodziłam bez kolejki.

Dzisiaj rano mi się zrobiło gorąco bo włożyłam wkładkę i po chwili była cała mokra, ale było pełno też białego śluzu więc to był fałszywy alarm. Boję się właśnie takiego rozpoczęcia porodu. Mojej koleżance ostatnio odeszły wody i nic ją nie bolało, ale jej to chlusnęło.

Idę na śniadanko. Shelby leniuchujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe hejo!! 🙂

dałam czadu co? 😁

odpoczywam sobie i bardzo mi się to podoba! 😁

co prawda wstałam o 6:30 robić śniadanie dla męża i taty i wyprawić go do pracy, ale potem poszłam spać 😁 bo w nocy biegałam chyba z 7 razy!!!

ella - ile radości w Tobie, z tej racji, że coś się zaczęło dziać! ja to bym się pewnie bała, a Ty się cieszysz! noooo, to wiele sił i szybkiej akcji! 🙂 w końcu to dziś Wasz wielki dzień!

moje drogie, jakby Ella coś do mnie napisała, to spoko, zaraz wskoczę na kompka i Wam przekażę świeże wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje ok 🙂 🙂, ale Kubuś ma chyba mało miejsca bo bardzo się rozciąga i czasem mam wrażenie, że mi nóżki wyjdą na zewnątrz 🙂.

Obserwuje też u siebie cyklicznie bóle wieczorem, które rano jak wstaję mijają.

A w nocy to wstaję z 10 razy, i zawsze się wypróżniam,więc to nie jest tylko jakiś ucisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje samopoczucie ok chociaż wczoraj wieczorem doświadczyłam pierwszej w ciązy zgagi. Mąz się śmiał że nareszcie zaczęły rosnąc włosy naszej kruszynce 🙃

Sama sobie na nią zasłużyłam bo wypiłam chyba z litr napoju wiśniowo-jabłkowego. Czytam dzisiaj o porodzie z Encyklopedii Cherry bo chyba najwyższy czas wiedzieć jak rozpoznac czy to już 🙂

Jeszcze 10 minut i spróbuję zadzwonić do lekarza czy dzisaj przyjmuje pacjentki. Wczoraj miał wrócić samolotem a słuchając tego co się działo na lotnisku Okęcie to możliwe że wylądował gdzieś indziej i nie będzie miał ochoty dzisiaj "wizytować".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella! jaka punktualność!!! chyba ją zatrzymali w szpitalu, co? Shelby, czekam y na wieści!!!
U mnie bóle podbrzusza (ciąg dalszy), wieczorem gramolenie się małego do wyjścia, ale skurczy brak. Rano za to mnóstwo białej wydzieliny 🙂 Obserwuję się dalej i czekam na jakąś "akcję".
Maciek za to podziębiony, kaszel jak cholera. Siedzi w domku.

A u mnie Filip też niewiele się rusza, raczej tak kręci tylko, czasem wypchnie nogę. Nawet brzuch mi się nie stawiał wieczorem, a wcześniej to była norma, więc pewnie jeszcze pochodzę... Ale Ella z pewnością przekaże dzisiaj wieści, że Maja jest najcudniejsza na świecie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie samopoczucie dobre.
Musze sobie kupić tą herbatke z liści malin , którą polecacie.
Dziś do męża zadzwonili z pierwszą propozycją, tzn ma jutro na 8 rozmowe kwalifikacyjną.. oby się udało, bo ta firma jest w mieście w którym mieszkamy, a tak to traciliśmy na paliwo 500zł na dojazdy do pracy.. byłoby super. Mam nadzieje że się uda, nie jest to w pełni jego branża bo on bardziej w informatyce siedzi, ale też związana z elektroniką.. oby, oby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
dużo zdrówka dla Maćka!

dziękuję! 😘
I powodzenia dla męża u klienta! No i Lala! za Twojego Marcina też trzymamy kciukaski mocno! dobre chłopaki, to się wszystko ułoży pięknie! trzeba w to wierzyć!

Na razie spadam, bo muszę wyskoczyć do miasta. Ale zaglądać będę duuuużo, bo takie podekscytowanie mam naszą Elą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 niektórzy przez całą ciąże się męczą 😁 a ty na sam koniec

ja w ciąży pierwszy raz doświadczyłam co to zgaga 🙂, ale teraz już jest ok. Nie można się objadać przed spaniem

Dużo zdrowia Gosiu dla synka, pilnuj żebyś się nie zaraziła. Lala trzymamy kciuki mocno za męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...