Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja ogólnie zrezygnuje ze słodychy chyba, zastąpie je całkowicie owocami. Koniec podjadania cukiereczków, ciastek.. Bo chyba od tego znów mam problemy z wizytą w wc. Może ta herbatka pomoże? Wczoraj pospacerowaliśmy z mężem troche po cmentarzach. Dzisiaj jakoś nic mi się nie chce. Pojade z nim do klienta, on w tym czasie naprawi kserokopiarke a ja pójde pochodzić po sklepach. Musze ruszyć swoje 4 literki 🙂 Bo tak to latałam po lumpkach jak głupia, ale jak Marcin jest w domu to mi się nie chce.. No i musze zadzwonić do learza, ale to wieczorem.. bo zapomniałam zapytac co z ktg?! on nic nie wspomniał, a następna wizyta 22 listopada gdzie termin na 23! a ktg jest chyba obowiązkowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala89 mi lekarz powiedział że ktg robi się jak już jest po terminie i na pewno po zgłoszeniu się do porodu, wiec nie wiem czy w ogóle będę je miała. Jutro mam wizytę o 15,45 🙂
Trzymam kciuki za Twojego Marcina i męża Shelby!!
Myślę co by tu dzisaj ugotować. Może łazanki wg przepisu Gosiaq.
Gosiu zdrówka dla Maćka żeby wyzdrowiał do czasu narodzin brata!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_m3 napisał(a):
Słuchajcie mam pytanko orientujecie się w jakim terminie zus wypłaca zasiłek macierzyński, czy maja jakąś datę z której muszą się wywiązać.


Madziu mąz mi mówił że Zus wypłaca pieniądze 10, 20 i 30 a mi ostatnio wypłacił 27 więc chyba nie ma reguły. Fajnei jakby wypłacali zawsze 1. Oni chyba wypłacają pieniadze z miesięcznym opoznieniem czyli za lipiec dostajemy w sierpniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Marinel, nowa fotka! 🙂 do dokumentacji ciążowej 😉 pięknie 😁


Tak tak nareszcie mąż zrobił ale takiej jakości że oczopląsu można dostać. No nic ważne ze zdązyłam jeszcze udokumentowac apartament Emi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, mam wieści od Elli 🙂

\"Hejka brzuszki! Ja już po ktg - zatrzymali mnie w szpitalu - rozwarcie na 4cm, wody jeszcze nie odeszły! Skurcze coraz bardziej bolą - :-S Kazali mi jak najwięcej chodzić i za godzinkę mam wejść do wanny! Buźka!\"

odpisałam jej, że trzymamy kciuki i wierzymy, że Majeczka już niedługo będzie z nami na świecie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... Super wieści od elli 🙂 Doczekała się 🙂 Ale jej zazdroszczę... Oby teraz szybko poszło.... 🙂 Trzymam za nią kciuki.. 🙂
U mnie ktg jest od 36 tyg co tydz a po terminie co 2 dni... Także to pewnie zależy od szpitala...
A co do nocki to ok 5 obudził mnie straszny ból kręgosłupa... 😮 ale na szczęście przeszło.... Wczoraj miałam skórcze patrzyłam na zegarek to były m/w co 4-5 min ale po godz przeszło... 😞 A teraz mam co jakiś czas ale nie bolą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
dziewczyny, mam wieści od Elli 🙂

\"Hejka brzuszki! Ja już po ktg - zatrzymali mnie w szpitalu - rozwarcie na 4cm, wody jeszcze nie odeszły! Skurcze coraz bardziej bolą - :-S Kazali mi jak najwięcej chodzić i za godzinkę mam wejść do wanny! Buźka!\"

odpisałam jej, że trzymamy kciuki i wierzymy, że Majeczka już niedługo będzie z nami na świecie! 🙂


super! Majka na pewno juz dzis bedzie na swiecie!! Długo nic a tu takie piekne rozwarcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje drogie Panie 🙂 🙂 🙂

co za noc ! nie będę klnąc ale nie mam siły dziś na nic ! Po pierwsze nie mogłam zasnąć bo jakaś przeklęta swędziawka mnie dopadła! Rzucałam się na tym łóżku strasznie ! Jak zasypiałam to po 20 min znów pobudka na sikanie 😠 😠 😠 Byłam taka wściekła że wstałam i wzięłam koc z szafy i poszłam spać do salonu! Tam spałam do 4.30 i znów dawaj do sypialni.... tam nadal się rzucałam że przy tym wszystkim męża obudziłam!!!! Jestem tak zmęczona że zadyszki dostałam przy malowaniu oka!

A wściekłość taka że dziś sykam na prawo i lewo!

Wspaniałe wieści od Elli! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry - wdech i wydech, wdech i wydech! 🙂

u Ciebie też takie piękne słońce? 🙂 😘


też ale nie mam siły na nic.... robie pranie ale zastanawiam się kto je wywiesi!

zaraz jadę na zakupy.... ale najpierw do zusu zadzwonie kiedy beda moje pieniadze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tylko latam od rana do toalety ... już czwarty raz 😮 nie wiem czego to wina...

Wieczorem idę odebrać morfologię... Przestałam brać witaminy

Też bym na spacer poszła... taka piękna pogoda...ale mąż zakazał samej wychodzić... zresztą to rozsądne bo jak by mnie skurcz chwycił czy coś... to nie wiem jak bym sama wróciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U was słońce? Warszawa spowita chmurami i mgłą, buro i ponuro.
Nocka u mnie spokojna, choć przekręcałam się ciągle z boku na bok bo plecy mi protestują, mają dość tego obciążenia. Ale co dziwne na biegam do kibelka tak jak wy..może jeszcze dość wysoko jest ten brzuch i nie ciśnie tak.
Moja lekarka powiedziałą, ze ktg robi się albo w terminie porodu, albo wcześniej jeśli skurcze są silne, albo nie czuje się dziecka. A tak, jak mówie, że kopie ile wlezie to nie ma o czym mówić. I podobno to ktg nie jest takie neutralne jak usg, bo dziecko jest bombardowane falami. Ona tak twierdzi..

Do mnie dziś przyjeżdza nowa lodówka!! Mój M stwierdził, że ta mała, stara nie jest dobra do przechowywania jedzonka dla małego (czyli dla mojego przyszłego pokarmu 🙂) i wreszcie musimy ją wymienić. Nie mogę się doczekać tego caceńka 🙂

Ella, 3 mam kciuki. Jak już 4 cm, to już chyba nie ma odwrotu! Pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...