Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Wiesz zdecydowałam się na Tommeee Teepeee bo jest tańszy niż Angel Care ale ciekawe czy będę zadowolona.... Bałam się kupować używany i powiem szczerze, że ze zdziwieniem obserwowałam aukcje gdzie ludzie licytowali te urządzenia nie wiem powiedzmy od 100 zł a na dole aukcji takimi małymi literkami urządzenie uszkodzone 😮 😮 😮


Faktycznie dziwnie kupować cos uszkodzonego dla maleństwa zwłaszcza że chodzi o bezpieczeństwo. Ja też mam monitor. Z tym urządzeniem fajnie mi się udało bo koleżanka akurat przestała używać i zaproponowała że pożyczy. Także jest już w domu i czeka Musze jeszcze kupic nianie ale to dopiero jak na swoje pójdziemy bo teraz i tak mały spi z nami w pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, ja kupiłam Angelcare, bez niani, tylko taki z 2 płytkami. Używany, ale zapewniają, że jest w 100% sprawny i jeszcze na gwarancji. Zapłaciłam 150 zł. Będziemy testować z mężem. Jakby co będziemy ścigać allegrowicza.
Wole to mieć choćby na pierwsze miesiące, mimo, że kołyska ma stać koło naszego łóżka. Skoro jest taka możliwość, to wole to mieć, niż potem żałować. Wśród znajomych w ciagu ostatnich 2 lat jedno dziecko na to zmarło (8 miesięcy!), a drugie miało notoryczny bezdeczhi jego matka zapomniałą co to sen..
Oby się nie przydało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini 2011 ja też mam kołyskę obok siebie, ale mimo wszystko też wolę mieć tą płytkę...bo przecież kiedyś muszę spać...a swoją drogą to przeraża mnie ten bezdech...jejku tyle się czeka na dzidzię, potem staje się oczkiem w głowie i nawet nie chcę myśleć o tym, że coś mogłoby mu się stać...to okrutne i straszne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaq pozostaje życzyć szybkiewgo porodu 🙂 Moze to juz dzis w nocy?

Jak mi jutro lekarz powie ze szyjka dalej sie skraca to w weekend jadę pochodzić po sklepach co by jej nie utrudniać rozwierania się.
Dzisiaj to się czuję tak dobrze jakbym w ogóle brzuszka nie miała. Lekka jestem jak piórko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dlatego wolę mieć i czasami spać niż czuwać na parkiecie....

Mój Mąż też chciał by to kupić dla spokoju ducha!

Marinel teoretycznie w piatek ma być u nas więc mogę Ci wtedy napisać jak to wygląda na żywo.... no chyba że nie zdążą to będzie w poniedziałek... tak czy siak jeśli chcesz to jak dostanę mogę napisać info jakieś bo sama jestem ciekawa....


WOOWOWOWOWOOOOO NO TO GOSIA JUŻ NIE DŁUGOOOOOOOOOO ..... teraz pozostaje ustalenie terminu z Madzią_M3 co by to było zgodne z zasadami komitetu kolejkowego.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj te czopy nasze!

Gosiu teraz to już chyba z górki - no nie? Mnie wyleciała kilka razy taka wydzielina zielono-zółtawa z białymi nitkami, ale wielkości paznokcia kciuka strasznie gęsta... Lekarz stwierdził że mogą to być kawałki czopa, ale dokładnie stwierdzić tego nie może bo tego nie widział. Co innego gdyby wypadł cały - wtedy niebyłoby wątpliwości . A tak bądź tu mądry.. Teraz leże w łóżeczku, Maja śpi a mnie boli brzuch. Wzgórek łonowy jakby pika boleśnie 🤔 chyba pójdę spać. Mąż był w aptece, ale nie było herbatki.. Co polecacie na wypróżnienie? bo znów mam problem 😞 A siedząc na klopie pół godziny cisnąć coś czego nie da się wycisnąć mam już dość, prędzej to mi Majka wyskoczy chyba.. HELP ME..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel - na zgagę polecam - migdały, mleko lub gaviscon! 🙂 o! 🙂
migdały i gaviscon na zgagę, która już jest, a mleko zawsze zapobiegawczo sobie piję, chociaż na zastaną też chyba pomaga! 🙂

a gaviscon poleciła mi pani ginekolog, zupełnie bezpieczny w ciąży i można brać aż 4 tabletki na dobę! zalecany po jedzeniu lub przed snem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Marinel, zazdroszcze - ja to się czuje dziś jak klocek. A jeszcze jak nie wlazłam w swoje spodnie to uż całkowicie załamka..


oooo ja się tak czuję już od wczoraj 😉
i coś z tym wypróżnianiem jest na rzeczy, ja się wręcz czułam porodowo w trakcie posiedzenia :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
gosiaq napisał(a):
kobiety! nie myśleć tu o negatywnych rzeczach, proszę....

a mnie chyba właśnie do końca czop wyleciał. na gacioszkach był żółtawy glucik wielkości ... prawie połowy kciuka 😮 😮 😮 więc bez wątpliwości: czop!


ja tez chce!!
😉

no to mogę przesłać 🙂 🙂 🙂 brat wraca w niedzielę do IRL 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
kukunari napisał(a):
gosiaq napisał(a):
kobiety! nie myśleć tu o negatywnych rzeczach, proszę....

a mnie chyba właśnie do końca czop wyleciał. na gacioszkach był żółtawy glucik wielkości ... prawie połowy kciuka 😮 😮 😮 więc bez wątpliwości: czop!


ja tez chce!!
😉


no to mogę przesłać 🙂 🙂 🙂 brat wraca w niedzielę do IRL 😁 😁 😁



brata czy czopa?? 😜
dla niescislowsci ja bym tak chciala wreszcie pozbyc sie swojego korko-czopka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...