Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
piękne te wózki.... I ten pasiasty i ten zieloniasty 🙂

Brzucholki może naprawde zróbmy osobny temat z tymi linkami? Ja od sierpnia będe dopiero kupować i będę wtedy musiała przeszukac całe forum .... Co wy na to? I jak to zrobić? Ktoś chętny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
piękne te wózki.... I ten pasiasty i ten zieloniasty 🙂

Brzucholki może naprawde zróbmy osobny temat z tymi linkami? Ja od sierpnia będe dopiero kupować i będę wtedy musiała przeszukac całe forum .... Co wy na to? I jak to zrobić? Ktoś chętny ?


wiec zapraszam na watek, gdziem ozna sie chwalic swoimi zdobyczami internetowymi 😉 Linki-zakupowo-wyprawkowe-listopadowe Choc mi osobiscie nie bedzie przeszkadzac jak ktos tutaj rowniez wstawi jakis link od czasu do czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Ja jestem głodna cały czas 😜 ale staram sie jesc rozsądnie zeby nie wyglądać jak wieloryb. Lala gratuluje Kubusia 🙂 Fajnie że już wiesz co będziesz miała. Nie wiem jak u was w mieście ale u mnie w tych sklepach dla dzieci strasznie drogo Na głupiej butelce jest różnica 7 zł Zamawiam wiec z allegro bo sie mi nie spieszy żeby mieć coś od razu 🙂 W sklepie poogladądam a póżniej w domu szaleje


Też jestem z Krakowa, wiec niestety ceny mnie też przerażają. Jak znajdziesz coś co warto kupic na Allegro to wstawiaj linki 🙂 Może załozymy oddzielny temat z informacją "co warto kupić". Pojawiło się już sporo linków z pościelą, wiec może warto to uporzadkować, co polecamy innym przyszłym mamom 🙂



Z tym wątkiem zakupowym świetna sprawa 🙂Butelki na allegro są dużo tańsza a także laktatory i podgrzewacze i wiele innych. Powiedz mi w którym szpitalu zamierzasz rodzić?????? Ja myślę o tym na Galla ale nie wiem czy to dobry wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 napisał(a):
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Ja jestem głodna cały czas 😜 ale staram sie jesc rozsądnie zeby nie wyglądać jak wieloryb. Lala gratuluje Kubusia 🙂 Fajnie że już wiesz co będziesz miała. Nie wiem jak u was w mieście ale u mnie w tych sklepach dla dzieci strasznie drogo Na głupiej butelce jest różnica 7 zł Zamawiam wiec z allegro bo sie mi nie spieszy żeby mieć coś od razu 🙂 W sklepie poogladądam a póżniej w domu szaleje


Też jestem z Krakowa, wiec niestety ceny mnie też przerażają. Jak znajdziesz coś co warto kupic na Allegro to wstawiaj linki 🙂 Może załozymy oddzielny temat z informacją "co warto kupić". Pojawiło się już sporo linków z pościelą, wiec może warto to uporzadkować, co polecamy innym przyszłym mamom 🙂



Z tym wątkiem zakupowym świetna sprawa 🙂Butelki na allegro są dużo tańsza a także laktatory i podgrzewacze i wiele innych. Powiedz mi w którym szpitalu zamierzasz rodzić?????? Ja myślę o tym na Galla ale nie wiem czy to dobry wybór



Ja póki co jestem nastawiona na Galla. Ciążę prowadzi mi ordynator tego szpitala i moje dwie koleżanki rodziły właśnie na Galla i bardzo polecają. Poza tym do Galla mam 10 min drogi samochodem, bliżej mam tylko Narutowicza, ale tam bym się nie wybrała. Skąd wiesz o szpitalu na Galla? Ktoś Ci polecił?
Rozmawiałam kiedyś z położną z Ujastka ale nie wiem czy to tylko taka dobra reklama, bo oddział mają naprawdę ładny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetna sprawa z tym osobnym wątkiem na linki.

Dziewczyny jestem taka przeogromnie szczęśliwa.. ahh. Jejciu skąd ja wiedziałam że to Kubuś!
Gin nieźle się namęczył żeby płeć sprawdzić, bo dzidziuś się tak ułożył, że nie było widać 😉
Lekarz badał mnie na fotelu, żeby sprawdzić czy brzusio ma się dobrze, potem usg.
Najpierw po raz pierwszy zrobił mi usg przez brzusio, ale jak zapytałam o płeć to stwierdził że lepiej będzie widać dopochw. więc zrobił i takie Potem znowu przez brzuś. Ahh, jakie nasz dzidziuś ma słodkie stopeczki.. i wogóle taki cukiereczek z niego.

Powiedzice mi kochane, skąd w nas te obawy przed wizytą lekarską. Powinnyśmy się cieszyć i wogóle.. a jak widze to wszystkie dygotamy przed wizytą i wkręcamy sobie, że coś jest nie tak.

Ja się śmieje, że same jajka w domku bede mieć, tzn mężulka i psa no i jeszcze synuś! A najlepiej, bo poszłam zanieść l4 do pracy. Zagadałam się z kumpelą, i tam w pracy u mnie też jest w ciązy 5 dziewczyn, a żeby było jeszcze śmieszniej to wszystkie mają mieć chłopaki! epidemia jajkowa!
zobaczymy jak tu na forum będzie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Ja jestem głodna cały czas 😜 ale staram sie jesc rozsądnie zeby nie wyglądać jak wieloryb. Lala gratuluje Kubusia 🙂 Fajnie że już wiesz co będziesz miała. Nie wiem jak u was w mieście ale u mnie w tych sklepach dla dzieci strasznie drogo Na głupiej butelce jest różnica 7 zł Zamawiam wiec z allegro bo sie mi nie spieszy żeby mieć coś od razu 🙂 W sklepie poogladądam a póżniej w domu szaleje


Też jestem z Krakowa, wiec niestety ceny mnie też przerażają. Jak znajdziesz coś co warto kupic na Allegro to wstawiaj linki 🙂 Może załozymy oddzielny temat z informacją "co warto kupić". Pojawiło się już sporo linków z pościelą, wiec może warto to uporzadkować, co polecamy innym przyszłym mamom 🙂



Z tym wątkiem zakupowym świetna sprawa 🙂Butelki na allegro są dużo tańsza a także laktatory i podgrzewacze i wiele innych. Powiedz mi w którym szpitalu zamierzasz rodzić?????? Ja myślę o tym na Galla ale nie wiem czy to dobry wybór



Ja póki co jestem nastawiona na Galla. Ciążę prowadzi mi ordynator tego szpitala i moje dwie koleżanki rodziły właśnie na Galla i bardzo polecają. Poza tym do Galla mam 10 min drogi samochodem, bliżej mam tylko Narutowicza, ale tam bym się nie wybrała. Skąd wiesz o szpitalu na Galla? Ktoś Ci polecił?
Rozmawiałam kiedyś z położną z Ujastka ale nie wiem czy to tylko taka dobra reklama, bo oddział mają naprawdę ładny 🙂



Rodziła tam moja koleżanka i bardzo zadowolona Mój lekarz tez poleca ten szpital Ja mieszkam pod Krakowem i od mojej strony to najbliższy. Mam termin na 14 listopada to może się tam spotkamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 napisał(a):
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Marinel napisał(a):
14A11 napisał(a):
Ja jestem głodna cały czas 😜 ale staram sie jesc rozsądnie zeby nie wyglądać jak wieloryb. Lala gratuluje Kubusia 🙂 Fajnie że już wiesz co będziesz miała. Nie wiem jak u was w mieście ale u mnie w tych sklepach dla dzieci strasznie drogo Na głupiej butelce jest różnica 7 zł Zamawiam wiec z allegro bo sie mi nie spieszy żeby mieć coś od razu 🙂 W sklepie poogladądam a póżniej w domu szaleje


Też jestem z Krakowa, wiec niestety ceny mnie też przerażają. Jak znajdziesz coś co warto kupic na Allegro to wstawiaj linki 🙂 Może załozymy oddzielny temat z informacją "co warto kupić". Pojawiło się już sporo linków z pościelą, wiec może warto to uporzadkować, co polecamy innym przyszłym mamom 🙂



Z tym wątkiem zakupowym świetna sprawa 🙂Butelki na allegro są dużo tańsza a także laktatory i podgrzewacze i wiele innych. Powiedz mi w którym szpitalu zamierzasz rodzić?????? Ja myślę o tym na Galla ale nie wiem czy to dobry wybór



Ja póki co jestem nastawiona na Galla. Ciążę prowadzi mi ordynator tego szpitala i moje dwie koleżanki rodziły właśnie na Galla i bardzo polecają. Poza tym do Galla mam 10 min drogi samochodem, bliżej mam tylko Narutowicza, ale tam bym się nie wybrała. Skąd wiesz o szpitalu na Galla? Ktoś Ci polecił?
Rozmawiałam kiedyś z położną z Ujastka ale nie wiem czy to tylko taka dobra reklama, bo oddział mają naprawdę ładny 🙂



Rodziła tam moja koleżanka i bardzo zadowolona Mój lekarz tez poleca ten szpital Ja mieszkam pod Krakowem i od mojej strony to najbliższy. Mam termin na 14 listopada to może się tam spotkamy 😁



Może się spotkamy bo ja mam na 25 listopada a wiadomo że to 2 tyg przed lub 2 tyg później może sie zdarzyć 🙂 Będziemy w kontakcie bliżej listopada, kiedy się wybieramy 🙂 Kiedyś wpadłam na takie forum o szpitalu na Galla i same pozytywne posty były 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala89 jeszcze raz gratuluję! Intuicję masz niesamowitą 🙂 A sprawdzałaś co kalendarz chiński Ci wywróżył? tak podpytuję bo ja póki co moge się opietać tylko na nim prze najblizsze 3 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w pracy jest 1 dziewczyna w ciazy, ale juz w 33 tc, wiec malo jej zostalo i tez bedzie miec corcie 😁
Z chinskim kalkulatorkiem plci mi sie nie sprawdza 😜

lala89 wiem co czujesz, ja tez bylam taka szczesliwa i podekscytowana..... ach.... jeszcze 2 tyg. i znow zobacze dzidzie.

kukunari masz brawko ode mnie za watek zakupowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny u mnie kalendarz chinski pokazuje synka a córcia bedzie 😉 😉
Dziewczyny juz nie moge sie doczekac zakupowego szału dla mojej małej gwiazdy 🙂
Taks obie siedze i mysle ze na kurs czesania włoskow musze sie wybrac heheheeheh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
No dziewczyny u mnie kalendarz chinski pokazuje synka a córcia bedzie 😉 😉
Dziewczyny juz nie moge sie doczekac zakupowego szału dla mojej małej gwiazdy 🙂
Taks obie siedze i mysle ze na kurs czesania włoskow musze sie wybrac heheheeheh 😁 😁 😁


Kochana, potrenujesz i zostaniesz mistrzem w swoim fachu! zobaczysz 😁 zawsze mamuśki, które mają córki, umieją czesać najlepsze warkoczyki, korony, kitki i inne szaleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby oby oby 🙂 🙂 🙂 🙂
Moj maz wybiera sie dzisiaj na rybki- u nas białe noce wiec mzona do rana siedziec.
Ale sie wkurzylam bo wieczor kiedy moge dłuzej posiedziec bo jutro mam na 2 zmiane do pracy to ten idzie 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz tracę wiarę w kalendarz chiński 🙂
Ella1 na pewno będziesz ślicznie czesać swoją księżniczkę. bardzo lubię jak dziewczynki sa ładnie uczesane. Są tez takie które lubia tylko rozpuszczone włosy i nie chcą żadnych kitek.

Idę spac dziewczynki bo coś mi się w głowie kręci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tym, ktore maja miec dziewuszki zycze - bujnych wlosow. Ja mam dziewczynke z lichmi jak dotad wloskami i z czesaniem przepieknych fryzur musze jeszcze poczekac. Jak Mia skonczyla roczek dala sobie przypiac spinke, ktora i tak co chwile sciagała wyrywajac sobie te pare lichych wloskow 😉 Do tego to nie takie zwykle spinki tylko specjalne male metalowe klamereczki jedyne jakie sie trzymaja na tej malej glowce 😉 A i mnie sie marzy czesnie kitek, dobierancow, zakladanie kolorowych gumek i spinek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂
Tak czytam że każda z Was ma wizytę na jakąś godzinę, a u mnie to muszę od 7 stać w kolejce żeby się zarejstrować i być jak najszybciej załatwiona, a Pani gin przyjmuje od godz. 9:00 oczywiście dobrze by było gdyby o takiej przyjmowała, ale niestety od 9:30 lub 9:40 przyjedzie jeszcze kawka i dopiero do pracy 😠 a Ty człowieku siedz. Jak ostatnio byłam na wizycie to na 29 pacjentek 22 były ciężarne 🤪
Lala gratuluję Synka 🙂
Też coś czuję, że to będzie chłopiec, a tak bardzo marzę o dziewczynce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...