Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witam Mamuśki 🙂
Tak czytam że każda z Was ma wizytę na jakąś godzinę, a u mnie to muszę od 7 stać w kolejce żeby się zarejstrować i być jak najszybciej załatwiona, a Pani gin przyjmuje od godz. 9:00 oczywiście dobrze by było gdyby o takiej przyjmowała, ale niestety od 9:30 lub 9:40 przyjedzie jeszcze kawka i dopiero do pracy 😠 a Ty człowieku siedz. Jak ostatnio byłam na wizycie to na 29 pacjentek 22 były ciężarne 🤪
Lala gratuluję Synka 🙂
Też coś czuję, że to będzie chłopiec, a tak bardzo marzę o dziewczynce 🙂


u mnie jest podobnie, na początku wystawałam pod przychodnią od 6, 6:30 do 7:30, żeby się dostać, bo na dzienną rejestrację przyjmowali tylko 6 osób, ale potem, jak już zaczęłam regularne wizyty, to już pani położna mnie zapisywała na konkretne godziny, chociaż i tak swoje trzeba odczekać, bo tak jak mówisz, pani doktor pracuje od 8mej, ale przychodzi o 9tej i zanim się rozkręci :P to chwilę potrwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Witam Mamuśki 🙂
Tak czytam że każda z Was ma wizytę na jakąś godzinę, a u mnie to muszę od 7 stać w kolejce żeby się zarejstrować i być jak najszybciej załatwiona, a Pani gin przyjmuje od godz. 9:00 oczywiście dobrze by było gdyby o takiej przyjmowała, ale niestety od 9:30 lub 9:40 przyjedzie jeszcze kawka i dopiero do pracy 😠 a Ty człowieku siedz. Jak ostatnio byłam na wizycie to na 29 pacjentek 22 były ciężarne 🤪
Lala gratuluję Synka 🙂
Też coś czuję, że to będzie chłopiec, a tak bardzo marzę o dziewczynce 🙂


u mnie jest podobnie, na początku wystawałam pod przychodnią od 6, 6:30 do 7:30, żeby się dostać, bo na dzienną rejestrację przyjmowali tylko 6 osób, ale potem, jak już zaczęłam regularne wizyty, to już pani położna mnie zapisywała na konkretne godziny, chociaż i tak swoje trzeba odczekać, bo tak jak mówisz, pani doktor pracuje od 8mej, ale przychodzi o 9tej i zanim się rozkręci :P to chwilę potrwa


Dziwnie jest u Was.... Ja chodzę do szpitala wojskowego (wizyty na NFZ) i jestem przyjmowana co do godziny a nawet co do minuty. Moją Panią doktor znam z innej przychodni w której też przyjmuje w ramach NFZ i też na konkretną godzinę. Doktor jest miła, odpowiada i doradza. Wkurza się tylko na moje drugiego lekarza "doktora google".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂

Lala Gratulacje!!!! i śliczne imię 🙂

ja też coś czuję, że będzie chłopczyk, albo moja podświadomość tak działa 🙂

Dziewczynki ja chodzę do lekarza na NFZ i co ciekawe nigdy nie ma kolejek. jak przyjdę to zaraz wchodzę 🙂 a babka ma doświadczenie bo w szpitalu pracowała więc zna się na rzeczy 🙂

Dziewczyny nie stresujcie się wizytą bo Dzidziuś wszystko czuje i później będzie taki mały nerwusek!!

pozdrawiam i cierpliwości w kolejkach życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego właśnie ja zdecydowałam się na prywatną opiekę. Najlepszym rozwiązaniem ( względnie najtańszym) jeśli jesteście z miasta jest zapisanie się do prywatnej przychodni. U mnie ceny za miesiąc wahają się od 100-140 zł za podstawowy pakiet, który obejmuje opiekę kobiet w ciąży. Mam w to wliczone dowolną ilości wizyt u ginekologa, usg każde poza 4D ( płatne ze zniżką 100 zł), wszystkie badania genetyczne, badania krwi, oczywiście wizyty u specjalistów niektórych, poza hematologiem itp. Ja jestem zadowolona, bo wiem, że chodząc czysto prywatnie na wizytę, robiąc sama badania zapłaciłabym dużo więcej. A w mojej przychodni publicznej to jest tragedia... Mnie czekanie kosztowało by za dużo nerwów, łatwo się też zarazić od kogoś. Wiem, że finansowo wydatek dodatkowo 100 zł dla niektórych to dużo, ale wydaje mi się że warto dla własnego zdrowia. Po narodzeniu mam też opiekę nad dzidziusiem w ramach tego pakiety przez trzy miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie. Tak przeglądam allegro i znalazłam takie coś
http://allegro.pl/cudna-firmowa-mega-paka-chlopak-0-6-next-george-i1653706761.html
niedługo urodzi mi się bratanek i chciałabym w jakiś sposób im pomóc bo oni też mi pomogli w najtrudniejszych chwilach. Jak myslicie czy mogę dać im coś takiego. Nie jako prezent tylko jako taka mała pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnośnie doktora google to kiedyś tak się wkurzyła, że mnie opieprzyła i kartę ciążową kazała wystawić właśnie na google.... 😁 A mój mąż też ostatnio się wkurzył na mnie jak zrobiłam interpretacje swoich wyników na toksoplazmozę i powiedział, że idzie dziś ze mną i narobi mi wstydu bo wszystko powie... jak ryczałam, że właśnie jestem zakażona itp. itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula_jot bierz udział w aukcji i się nie zastanawiaj. Ustaw sobie strzelacza o który wcześniej wspominałam. Dla przypomnienia wklejam linka - tam poznasz zasady działania. Ja tak wygrałam pare aukcji... 🙂

http://www.snajper.net/

MIKA86 WITAMY WŚRÓD NAS 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mika86 napisał(a):
cherry to Twój brzusio na fotce? śliczny 🙂 u mnie mało co widać


Jak to się mówi w odpowiednim czasie Cię wywali 😜 Jak pogrzebiesz w naszym forum to znajdziesz foteczki okazalszych brzuszków.... 🙂

p.s. ja mam trochę tłuszczyku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Poczekam aż będzie bliżej końca 🙂


Nie wiem czy wchodziłaś na snajpera, ale tam wklejasz link aukcji i na 5s lub 3s przed końcem on licytuje za Ciebie. Oczywiście wcześniej podajesz maksimum ile możesz zapłacić. Jest na pewno szybszy niż jaaaaaa 😁 Może Ci pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mika86 napisał(a):
cherry naprawde? 😁 hehe czekam na wybulenie i jakoś za dużo nie buli puki co 🙂 na kiedy masz termin ?


3 dni wcześniej niz Ty . Dziś idę na kontrolę więc może się przesunąć ale to zobaczymy 🙂 Ja jak to mówię będę mamką wagi ciężkiej 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
mika86 napisał(a):
cherry naprawde? 😁 hehe czekam na wybulenie i jakoś za dużo nie buli puki co 🙂 na kiedy masz termin ?


3 dni wcześniej niz Ty . Dziś idę na kontrolę więc może się przesunąć ale to zobaczymy 🙂 Ja jak to mówię będę mamką wagi ciężkiej 😁

no fakt między nami 3 dni różnicy 🙂 a jak sie ogólnie czujesz? masz podejrzenia co do płci? a może juz wiesz? a zachciołki są?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Muszę się pochwalić, że w końcu mój brzuszek robi się coraz bardziej okrąglutki 🙃
a nie to co do tej pory płaska jak deska 🤢


Mnie np. rozbawiło to że poszłam spać z normalnym brzucholkiem i w nocy się obudziłam i zmacałam sobie brzunio a tam taki okrągły... aż męża obudziłam... 🙂

Paula_jot cięszę się razem z Tobą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...