Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mika86 dziękuję. Czuję się dobrze chociaż upały zamęczają. Boli kręgosłup. Zachcianki s większe się skończyły... no chociaż te ogórki kiszone.... 😜 i słodycze. No i głodna jestem co 3-4 h.

Z płcią na dwoje babka wróżyła. Kalendarz chiński mówi, że będzie chłopak. Metoda na wahadełko, że dziewczynka. Na początku miałam przeświadczenie, że będzie chłopak a teraz to już sama nie wiem. Chciałabym by było zdrowe... 🙂


Mika86 pisz tu o sobie. Jakie imiona bo trzeba liste uzupełnić 🙂 i czy płecćznasz i jak sie masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
1.Ella1 - 02.11 - Dziewczynka - Majka
2. Krusyna - 03.11 - Chłopczyk - Maks
3. Fewka1 – 05.11
4. LastUnicorn - 04.11/09.11 - Mirek lub ???
5. Angelcia - 08.11
6. Mdg87 – 08.11 - Dziewczynka
7. Colograna – 09.11 - Lena lub Mikołaj
8. GosiaQ – 10.11
9. TyszAnka - 10.11
10. Emilka9 – 11.11 - Klaudia lub Mateusz
11. Pupi19 – 11.11
12. Bejbi – 12.11 - Blanca lub Kacper
13. Magdalenka85 – 13.11
14. 14A11 – 14.11
15. Coriana - 14.11
16. Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
17. Martusiap - 15.11
18. Madzia_m3 – 15.11/19.11
19. Sicha - 18.11
20. Kukunari - 19.11 - Coral/Amber lub Diego/Dustin
21. ManaLoa- 19.11
22. Queen - 21.11 - Jan Jakub
23. Shelby – 21.11
24. Skrzatunio - 22.11. - Julia albo Kacper
25. Lala89 – 23.11 – Chłopczyk - Kubuś
26. Mia7 - 23.11 - Iza lub Marcel
27. Cherry - 24.11 - Lenka/Pola lub Leon
28. Kerini – 25.11
29. Nataszap - 25.11
30. Marinel 25.11 - Emilka lub Mateusz
31. Zuzanna35 - 25.11 - Chłopczyk – Oskar
32. Asyana - 26.11
33. Mika86 – 27.11 -
33. Monica – 28.11
34. Aaagata – 28.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cherry też dziękuje czuje się dobrze 🙂 u mnie jest tak od samego początku odrzuciło mnie od mięsa wcinam kilogramami truskawki a wczesniej pomidory chociaż teraz juz nie tak naprawde to aż taki zachciołkow to aż nie mam 🙂 od samego początku biegam często do wc niewiem czy maluch na pęcherzu sie rozłożył czy jak 😁 a głodna jestem tez co 3 4 godziny chociaz puki co nie przytyłam nic co do przeczuć to myślałam ze dziewczynka... ale niewiem bo wszyscy w rodzinie twierdzą ze chłopak wahadełko pokazało dziewczynke a z kolei metoda którą znam według znak zodiaku niewiem czy słyszałaś tez ją potwierdza 🙂 co bedzie zbaczymy grunt żeby własnie zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam według ostatniego usg mam nowy termin 12.11.2011. Dzisiaj idę na kontrolę wie wyznaczy mi nowy termin badania usg. A tak bardzo bym chciała dzisiaj je mieć.
Dziewczyny przed paroma minutami mój maluszek chyba mnie dotknął, czułam w brzuchu takie muśnięcie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Dziewczyny utworzylam nowy watek i tam jest wstawiona nasza tabelka. Kazda moze sie dopisac i poprawic dane:
http://www.brzuszek.net/forum,tabelka_listopadowiczek,336,846192.html,str=0


Kochana brawko dla Ciebie za porządek i nowy wątek hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Wczoraj wracając z Olsztyna złapał mnie deszcz... miałam nadzieję, że może pogoda trochę bardziej sprzyjająca będzie, ale dziś znów duchota i zero chmur na niebie...
Dziś wybrałam się na pobranie krwi do badań... Najpierw pół godziny stałam przed drzwiami, bo siąść nie było gdzie, potem drugie pół godziny czekałam, bo wciąż ktoś wskakiwał do gabinetu zanim ja wstać zdążyłam. A niby te babcie wszystkie takie schorowane...
Ale nic mi dzisiaj dnia nie popsuje 🙂 Miałam piękny sen... Śniło mi się, że był już na świecie nasz Dzidziuś. To był chłopczyk 🙂 Trochę nieporadnie się nim zajmowałam i jakoś nie mogłam go zacząć karmić. Pojawił się moja mama i poradziła co mam zrobić, jak się usadzić i małego szkraba ułożyć, żeby się przyssał... i zaczął jeść 🙂

Pomysł z oddzielnym tematem zakupowym bardzo dobry, łatwiej będzie znaleźć. Ja bym jeszcze była za tematem z linkami do stronek z różnymi ciekawymi poradami... pojawiały się linki do kursu dla ciężarnych, o porodzie czy kalkulatory wagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jeszcze jedno (ostatnie 🙂 mam nadzieję ) pytane odnośnie zwolnienia.
Czas urlopu liczy mi się do stażu pracy??!!!
chodzi mi o te 6 miesięcy, które trzeba przepracować do macierzyńskiego!! mam przepracowane na umowę o pracę 5 miesięcy i zastanawiam się jak to jest ze stażem...

z góry dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybyście miały opisać własne odczucia z wierceniem się malucha to jakbyście to opisały?

Moje to najczęściej się wierci przy złej pozycji lub gdy się czegoś przestraszy 😮 lub przy zmianie pozycji - takiej nagłej.

Jest to uczucie podobne do takiego małego stworzonka które mam pod skórą i tłuszczykiem 😁 które jak sie zaczyna wiercić to wykonuje takie bardzo szybkie ruchy i nie wiem jakby przy tym gilgocze ale nie do końca... ? 😮 musze się zapytać mojej lekarki dziś czy to może być dziecko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie czuję nic tak wyraźnie 😞 Może to dlatego, że pierwsza ciąża i na brzusiu warstwa tłuszczyku, przez którą się te ruchy nie chcą przedrzeć 😉 Raz tylko kiedy siedziałam z laptopem na kolanach dłuższy czas i pisałam pracę, poczułam jakby coś się przekręciło gdzieś w środku... takie delikatne łaskotanie... A nie jadłam już dobrą godzinę albo i dwie, więc raczej to nie z układu pokarmowego... Tak sobie to tłumaczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agataaaaaaaaa:

Szczerze nie mam pojęcia musiałabym pogrzebać w kodeksie, ale z tego co pamiętam do stażu liczy się urlop jaki Ci przysługuje za przepracowany okres a nie urlop jaki Ci przysługuje w ciągu roku. To że przebywasz lub będziesz przebywać na zwolnieniu też liczy się do Twojego stażu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa napisał(a):
Ja nie czuję nic tak wyraźnie 😞 Może to dlatego, że pierwsza ciąża i na brzusiu warstwa tłuszczyku, przez którą się te ruchy nie chcą przedrzeć 😉 Raz tylko kiedy siedziałam z laptopem na kolanach dłuższy czas i pisałam pracę, poczułam jakby coś się przekręciło gdzieś w środku... takie delikatne łaskotanie... A nie jadłam już dobrą godzinę albo i dwie, więc raczej to nie z układu pokarmowego... Tak sobie to tłumaczę 😉



ja też nie czuje nic konkretnie tylko takie bulgotanie jak narazie i góra 2 lub 3 razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa napisał(a):
Ja nie czuję nic tak wyraźnie 😞 Może to dlatego, że pierwsza ciąża i na brzusiu warstwa tłuszczyku, przez którą się te ruchy nie chcą przedrzeć 😉 Raz tylko kiedy siedziałam z laptopem na kolanach dłuższy czas i pisałam pracę, poczułam jakby coś się przekręciło gdzieś w środku... takie delikatne łaskotanie... A nie jadłam już dobrą godzinę albo i dwie, więc raczej to nie z układu pokarmowego... Tak sobie to tłumaczę 😉


ja czuja to może 4-7 razy. Nic regularnie. Czekam jeszcze. To też mój pierwszy skarbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...