Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Gosiu ja też miałm te problemy ale lekarz kazał mi łykać magnez i aspargin trzy razy dziennie po dwie tabletki aż do chwili gdy bóle przejdą i pomogło. Teraz profilaktycznie łykam tylko magnez rano i wieczorem po jednej tabletce
Spróbuj mnie to pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka ja też na początku miałam takie które jakoś powstrzymywałam aż do momentu takiego bólu że wyłam i nie wiedziałm co zrobić z nogami. A rano problemy z chodzeniem. Dlatego lepiej wcześniej temu zapobiec. Ja narazie mam spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęscie nie mam żadnych bóli, czasem bomi mnie w prawym biodrze ...

Dziewczyny a ja mam termin na 19 grudnia ... i tez mi się wydaje, że święta spędzę w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja pamiętam taki jeden leżałam wtedy w spitalu wszystkie spały a mnie tak złapał że nie wiedziałam co zrbić.Jak już was złapie to musicie szybko wstać i gołą stopą na zimne podłoże rozchodzić.

Co do terminu to ja mam takie jakieś dziwne przeczucie że nie dotrzymam do swojego i urodze wcześniej,ale oby nie za wcześnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA POZWOLIŁAM ZROBIĆ SOBIE KRÓTKĄ LISTĘ NASZYCH TERMINÓW PORODÓW. WEDŁUG DAT TO NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST EWA84- 3 XII FREDECZKA I DAGIM- 5 XII, POTEM JEST PANNA NIKT- 6 XII, POTEM JA -7 XII, POTEM MITTKA- 11 XII, AGUSIAW- 12 XII,Z GRYZ- 17 XII AGAW26- 19 XII, PERSY7- 23 XII, GOSIAG- 24 XII, EMMAX- 26 XII, AKOMPF- 27 XII I NA KOŃCU GOSIA2301- 29 XII. MAM NADZIEJĘ ŻE NIKOGO NIE OMINĘŁAM 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam wieczorkiem a tu znowu tyle stron do czytania 🙂

Co do imion. Mój mąż powiedział, że jak będzie syn to będzie ERYK!!! O nie, po moim trupie. Nie zgadzam się i już. Zwłaszcza, że ja szukam jakiegoś "miękkiego" imienia.
Mamy Majkę, krótkie, proste imię. Eryk niby też krótkie,ale mi się nie podoba ☺️

A skurczy jeszcze nie mam. W pierwszej ciąży miałam właśnie w okolicach 5/6 miesiąca. Nie znosiłam budzić się w nocy z takimi skurczami :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...