Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Fredeczko, 9 listopada będą sprawdzać ułożenie dziecka i stan blizny po pierwszym cięciu, jeśli będzie wszystko ok, to rodzę naturalnie 🙂
Położna dotykała mojego brzucha w połowie września i twierdzi, że dziecko jest ułożone prawidłowo. Zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie wiem gdzie znajduje się teraz mój żołądek 😞

Canelloni jakos mi nie posmakowało, w ogóle jakoś nie lubię dań makaronowych i mój mezuś tez nie przepada dlatego rzadko u nas na stole gości kuchnia włoska.

Do szpitala zapakuję sie chyba w reklamówkę albo jakąs mała torbe podóżną.. nie wiem jeszcze , okaże się w praniu.

No a wózio przyszedł 🙂 jest rewelacyjny 🙂 full wypas 🙂 zdjęcia Wam powstawiam jak męzunio wróci, poskręcamy wszystko i wtedy popstrykam fotki 🙂 a na razie wklejam link http://www.allegro.pl/item764831724_x_lander_xa_gondola_torba_uchwyt_fotelik_folia.html

A pościel do wózka kupię, bardzo podoba mi się ta http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=760436570 cieplutka i milutka, w sam raz na zimę. Nie wyobrażam sobie , żeby zimą dzidzia nie miała w wózku pościeli lub becika...

Diabełek rewelacja 🙂

Akompf jak tam gołąbki?? 🙂 ja już zjadłam 2 , sa pyszne 🙂 zapraszam grudnióweczki, dla każdej się znajdzie po jednym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala tez szaleje cale dnie 🙂 nooo oczywiscie z przerwami ale czesto jak ide to takiego kopa mi sprzeda ze az sie zginam w pol i musze sie czegos zlapac, okrutna jest ta moja kruszynka 🙂

ja teraz troche ogarnie w pokoju i czekam na tego mojego świra :P papa dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołąbeczki juz się duszą, Twoje AgnieszkaW pewnie już zjedzone :P

Fredeczka - daj się chłopakowi nacieszyć tym autkiem, zobaczysz, że za kilka dni mu przejdzie. Mój mężunio też tak miał jak kupiliśmy audi 😁

Diabełek ma fajny napis MINI EVIL 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Gosiag - czekamy na wieści 🙂

Panna Nikt - co to za makaron z tuńczykiem i żółtym serem? Na ciepło to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - czekamy na foty wózka, a co do pościeli to kurka wodna nie mam pojęcia czy kupować, czy nie, ale ta pluszowa jest rewelacyjna! 😁

A moja Basieńka raczej spokojnie sobie fika.

Dziewczyny a w jaki sposób czujecie te skurcze Braxtona Hicksa? Bo ja chyba nie czuję żadnych jeszcze... Możliwe to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panna Nikt dawaj przepis :P ja uwielbiam makaron-chyba w poprzednim życiu byłam włoszką 🙂

Ja pościeli do wózka nie kupuje-mam taki becik w komplecie z wózkiem a poza tym ile razy bede wychodzic z małą na spacer w środku zimy? kilka-więc sie nie opłaca.

Akompf ja nie czuje skurczy ale dziś tak mnie nagle zaczął cały brzuch bolec, że musiałam usiąśc i słabo mi sie zrobiło. No chyba, że to są te skurcze...

fredeczka nareszcie jakiś konkretny post od Ciebie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaron na ciepło, ale tuńczyk na zimno. Do tego powinien być parmezan, ale mi się skończył, więc zjadłam z żółtym serem.
Zawsze to robię, jak nie chce mi się stać przy garach.

A przepis podrzuciła mi teściowa parę lat temu, bo pracowała we Włoszech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny oglądnęłam na AXN Dr.House i się popłakałam :laugh:
Kobieta po 40 była w ciąży i miała jakiś problem z maleństwem. Mały miał jakieś wirusy w sobie że powodowało chorobę w układzie matki. House chciał zrobić jej aborcję ale zrobili operację w łonie matki temu maleństwu i w między czasie wyszła rączka maleństwa z brzuszka matki. Była taka maleńka 🤨
Ale mnie ciarki przeszły jak ja zobaczyłam i łzy mi pociekły :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki wlasnie nadrobilam dzisiejsze posty i ...wszystkie piszecie o jedzeniu i musze teraz isc i odgrzac sobie obiad a mam papryke nadziewana...mniam.
Co do infekcji w moczu to ja juz ja przechodze poraz drugi ale polozna mi powiedziala ze to sie bardzo czesto zdarza i teraz znow biore antybiotyk...
Jak sie ogolnie czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...