Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobra Agnieszka już Cię mam na NK. Nie wiem czty sa myszki bo nie brałam ani jednej heheh. Niestety teściów mam bardzo blisko...... 🤢 🤢 🤢 🤢 3 min. samochodem i mi juz bokiem wychodzą 🤢
Hmmmm ja nie mam takich bolących skórczy, czasem tylko jak za długo siedze i się podnoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki mój też na równych nogach w sekundzie był po akcji skurczowej, ale powiedziałam, że nie ma co jechać, bo musi sie powtórzyć pierw, więc się uspokoił, ale zasnąć nie mógł 😁 chociaz raz 🤪 nie no więcej 😁

Ja mam też taki stojący brzuch wtedy jakby ktoś powietrze odessał na chwilę i skóra się odciska na pupie Małej, więc widac jak jest ułożona. A brzuch twardy i bolący, nie można sie ruszyć. I mam je często, ale ja na swoje dostałam magnes do picia, który na skurcze przygotowawcze nie działa przecież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teściów mam daleko, od niedawna, chwała Bogu, ale ze swoim walczyłam i chyba jeszcze walczę czasem. Ale spokojnie Dziewczynki, przyjdzie dziecko to już nie będzie mamusia na pierwszym miejscu. Zobaczycie jak życie się zmienia po porodzie. Mój jeszcze o tym nie wie, ale już zacieram ręce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grubaski 🙂

Kurcze gdyby nie ten katar to nockę mogłabym zaliczyć do najlepszych w ostatnim okresie ale jak nos zatkany to gęba otwarta i teraz gardło mnie boli bo się cholera wysuszała :laugh:
Kaszel jeszcze jest ale już nie mam takich nagłych ataków :P

A co do skurczu to może miałam ze trzy w całej ciąży 😉

Aga84 wysłałam zaproszenie na NK do Ciebie :P

No i u mnie za oknem szaro, ponuro i mokro 😠 😠 😠

Ale za to mężunio do domku dziś wraca no i u mnie też imprezka, urodziny mojego ojczulka :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta juz Cię mam i idę sobie pooglądać twoje foty 🙂 Co do teściów po urodzeniu dziecka to Ci się dopiero zwalą na łeb :P no ale może później będzie spokój :laugh: :P 😉 przynajmniej ja mam taką nadzieję :laugh:

O rany ja tez się usze zbioerac bo wypadałoby się ubrać czy cuś... hehe ale będę zaglądać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wszystkie Wasze zdjęcia pooglądam wieczorkiem.
Wiolu, ja sie zabezpieczyłam i po porodzie moja mama będzie na miesiąc, a mam tylko jeden pokój gościnny 😁 Więc ewentualnie na kilka dni sie pojawią lub nawet weekend. Już moją mamę nastawiłam, że będzie gotować tylko polskie potrawy, więc licze, że im nie posmakuje pierożarnia czy kluskarnia hehe 😁 więc szybko zwiną manatki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w mieście kobietki. Miałam kupic tylko chleb a jak zwykle wróciłam obładowana zakupami jak tragarz jakis...kuźwa juz tyle razy sobie powtarzałam, żeby tak nie dźwigać !!!!

Na dziś nie mam żadnych planów.
Wspołczuję Wam tych wypadów do teściów ;/ a Wiolka ma rację, jak sie dzidzia urodzi to się dopiero zacznie nawiedzanie, masakraaaa!!!

Aga84 wysłałam Ci zaproszenie na NK 🙂

A co do skurczy to tez mam czasem, ale bezbolesne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK to tylko się cieszyć że masz taką teściową 🙂
Moja też niestety pali 🤢 a miała skończyć teściu rzucił bo bardzo poważnie zachorował a ta pierona nie może 😠 ja jak wysyłam córke do niej to potem czy rzeczy nie chodzone czy chodzone wszystko ląduje w pralce bo tak cuchnie 🤢

Agnieszka84 ty się tak nie przemęczaj z tymi porządkami,bo Cie weźmie na poważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaW26 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...