Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AgaK te buziaki to dla mnie czy dla Twojej teściowej 🙂 🙂???

Aga84 myślałam, ze na NK chociaz masz jakieś fotki ze ślubu wstawione 😞...



Moja teściowa w domu na szczęscie nie pali,więc ciuchy nie smierdzą, tylko ona sama cuchnie fajami, teściu ją wygania na ganek lub do piwnicy pod piec haha. Tez zachorował biedny i rzucił.
Ja tam ich nie cierpie, ale ogólnie źle im nie życze, niech sobie żyją zdrowo, dobrze się mają tylko niech mi się nie wpierdzielają w życie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Agnieszka84 biega teraz z kiecą i zamiata 🤪

A ja do moich teściów musze się wybrać bo trzeba zawieźć mężowi pare rzeczy kolega ma tam jego podjechać i zabrać a zostawić paczke od męża.Ciekawa jestem jak się zachowa teściowa czy otworzy tą paczke (chyba bym zatłukła ) ale ona jest do tego zdolna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu ale ciezkie te fotele musialam poprzesuwac bo bede odkurzac...ja ogolnie tesciowa mam az za dobra jesli mozna tak powiedziec.. boje sie ze kiedys pokaze rozki.. jestem bezposrednia wiec jak mi cos lezy to jej to mowie np. przyjedzanie do mnie w tygodniu o 18 i siedzenie do 23 to jest dla mnie za dlugo tym bardziej ze do pracy wiec jej to powiedzialam.. ciekawe czy przyjedzie jeszcze do mnie.. ale uwazam ze troche przegieła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ dzisiaj mam dzisiaj pięknie pochnmurnie i szaro 🙂 kocham taką pogodę, ja powinnam gdzieś na Islandii czy w Finlandii wylądować ale nie narzekam :P

Widzę, że wszystkie pouciekałyście sprzątac, no ja tez niedługo zmykam 🤢 założę się, że dzisiaj będę miała kurna na karku bratanice mojego męża.... normalnie ja pier..... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś ta szaruga nie działa dobrze na Wasze samopoczucie 😁

A mi zimno, trzeba napalić w piecu a tu sie opał skończył... no i nie ma za co kupić ;/ Kurczeeeee może jakiś workowany znajdziemy bo przecież tak nie może być!

Też mam cały zlew naczyń do mycia! Z wczoraj! 😁

Basieńka bardzo spokojna ostatnio... a nocka straszna! Budziłam się co chwila, żeby się obrócić i ten ból bioder, krocza i wszystkiego naraz! Auuućććć Wstałam więc i połozyłam się na sofie w pozycji półsiedzącej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez umyłam podłogi.

Rodzice posiedzieli dosłownie 20 minut i pojechali, bo mój braciszek zadzwonił ze idzie z dzis z żonka na wesele do znajomych i podrzucili do nich swojego synka 🙂

Kurcze dziewczyny cos mnie podbrzusze pobolewa.....ma tak któraś z Was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się nie chce narazie nic robić,mam cały dzień, póki co makijarz sobie zrobiłam i paznokcie zaraz pomaluje, a co!

Tiaaaa Agnieszka nie daj się... a weź powiedz, że nie masz ochoty mieć dzieciaków w domu to się wszyscy na Ciebie obrażą łącznie z mężem, bo ja zła kobieta jestem 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej Wiola a czy Ty bidulko nie możesz mieć troche spokoju?? Za niedługo przecież urodzi się Maja to dopiero sobie nie odpoczniesz,normalnie ja bym focha strzeliła i zamknęłana cztery spusty :P

Oj mnie też się dziś nic nie chce.Musze iść włoski sobie umyć,a nawet tyłka nie chce mi się ruszyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka podbrzusze mnie nie boli ale czasem potrafi pociągnać w okolicy pępka. Dzisiaj w nocy mnie troszkę pobolewało ale szybko przeszło. Czy to taki ból jak na miesiączkę cię męczy?

Akompf moja Majeczka ma swoje dni, jednego dnia jest bardzo aktywna, drugiego prawie wcale jej nie czuję 🤢 😘 😘 😘 😘 dla Ciebie, nie marźnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a co z tym bólem podbrzusza? ma któraś z Was?? Jak siedzę i leżę to nie boli a jak zacznę cos robić to się nasila, zauważyłam teraz jak myłam podłogi (mopem, nie na kolanach)

Wiolka ja bym prosto z mostu powiedziała że nie mam siły ani chęci na siedzenie z dorastającą dziewczynką (dopóki tą dziewczynką nie będzie moja córeczką) Przeciez jesteś w 8 miesiącu ciązy, wiec chyba normalne że potrzebujesz spokoju , tylko głupek tego nie pojmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...