Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż ma przerabane! wiecie dlaczego? Bo Gosia kupiła zajebista poduszkę i ja tez taką chce!!!! aaaaaaaaaaaa
gdzie ją kupiłas Gosiu? Ile dałaś ? aaaaaaaaaa
Jak byłam mała to smutne minki, łzy w oczach i tupanie pomagało jak sie chciało coś dostać... teraz tylko smiesznie wygląda i mężuś się ze mnie śmieje 😁 hahahahhaha

Oglądam Troję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wróciłam dziewczynki 🙂
w szkole nauczyłam się pielęgnacji maluszka, kąpiel dbanie o kikut i takie tam pierdoły 🙂
w środę spotkanie z psychiatrą mamy, o hormonach w trakcie ciąży i po będzie mówił, zobaczymy jak to będzie 😉

biedne te nasze dziewczyny na weekend w szpitalu 😞

Akompf, dziewczynki lubią rodzić się wcześniej, a leżenie raczej nie opóźni porodu, ale życzę ci porodu w styczniu i sobie też mamy ten sam termin z miesiączki:laugh:

źle się czuuję przez te nerwy, a dzisiaj jeszcze mój brat zadzwonił do mnie z pretensjami, że jego córce nie złożyłam życzeń na urodziny, pół dnia ryczałam dzisiaj, trochę ta szkoła mi humor poprawiła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnie 🙂

akompf zapomniałam odpisać o tych Biedronkach, mały ten mój Piotrków ale biedronka stoi co 5 ulice:laugh:

Jak dobrze że u dziewczyn wszystko ok 🙂 Tylko to leżenie w szpitalu 🤨 Mam jakiś uraz do szpitali, nigdy też nie leżałam to się obawiam 🤨
Na prawdę musimy się oszczędzać nie wiadomo kiedy złapie i będzie dopiero... 🤨

zgryz ja kocyki i rożek wyprasowałam tylko, chyba starczy jak na razie nie ma co tak wszystkiego prać 😉 aczkolwiek pościel wyprałam bo taka sztywna mi się wydawała taka nowa a po praniu się fajna zrobiła 🙂

Ja mam zamiar spróbować przy dziecku od początku sama z mężem wszystko robić choć będę miała siostrę w pogotowiu jakbym nie podołała wyzwaniu ale mam nadzieje że dam radę 🙂

Pieluch tetrowych mam 10 i jedną kolorową flanelową powinno mi starczyć bo mam zamiar jednorazowych używać, nie wyobrażam sobie zabawy z tetrowymi jeszcze w zimę 😲

A ja dzisiaj z mężem też poruszyłam temat co by było gdyby to córa się urodziła a nie syn i powiedział że jemu to wszystko jedno bo kocha to maleństwo ponad wszystko czy chłopiec czy dziewczynka 🙂 Ale jakby co to Patrycja by była 🙂 Ciekawe czy któraś będzie miała niespodziankę przy porodzie 🤪

Lini negra nie mam i pępek też nie wylazł, ciekawe czy wyjdzie jeszcze 🙂

Materac mam kokos-pianka-kokos

Chyba nic mnie nie powstrzyma przed głaskaniem brzucha:laugh:

gosiag świetna ta podusia 🤪

Forum nadrobiłam, co napisać miałam napisałam, 1:40 idę spać 🤪
Spokojnej przespanej nocy brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako pierwsza 🙂

Pewnie dzis znowu będą pustki 😞

Noc miałam całkiem znośną, gdyby nie koszmar jaki mi się przysnił to było by super 😞
A sniło mi się , że juz urodziłam (to akurat było piekne w tym śnie) i ze mąz mnie zdradził , normalnie szok, a wszystko jak w rzeczywistości, najbardziej rzeczywiste wydawało mi się to jak lałam go po mordzie hahah , jejku, dobrze ze to tylko sen. Ja chyba go za mocno kocham ....

Idę na śniadanko 🙂

Miłej soboty kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Oj dzisiaj to naprawde pusto będzie.Ja sobie poleżałam do 9 i teraz też myśle co by tu na śniadanko wsunąć.

A ja dzisiaj znowu na wyżerke ide 🤪 tym razem do mamusi jacie a ona takie pyszne ciasta popiekła mmmm eh ale będę gruba tym razem ide troche wcześniej żeby jej troszke pomóc,więc musze sie zbierać włoski sobie umyć.Pewnie jeszcze zajrze tu do Was przed wyjściem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Ja na nogach już od 7 i zapierniczam jak dziki dżinks :P Obiad już oprawie gotowy, teraz kominek rozpalic i wieszać pranie 🙃 ale w międzyczasie chyba jeszcze się położe bo własnie zaczęłam przymulać 🤔

Agnieszka mi się też śnia takie głupoty związane z mężem, ostatnio mi się śniło, że sobie znalazł jakąś chudą, wysoką blondynkę, zostawił mnie i chciał wziąć dziecko 🤔 😮

Wczoraj po seksiku zaczęło mnie boleć trohę podbrzusze, też tak macie? Troche się zdziwiłam no ale cóż, może za mocno :laugh:

Coś czuje, że mi się znowu przytyło i nie wchodze na wage co by się nie przestraszyć 🤢

Miłego dnia dziewoje, udanej wyżerki Mittka hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

Ja dzisiaj też miałam pskudną noć od 2 nie spałam bo jak nigdy obudził mnie wilczy głód. Męczyłam sie do 2.30 i wiecie co poszłam sobie zrobić coś do jedzenia 🤪 A potem mega zgaga do 5.30. Normalnie koszmar.

A teraz idę do miasta coś na siebie kupić bo wszystkie sweterki mam prawie pod cyckami:laugh:

Mitko życzę Ci smacznego nie ma to jak jedzenie u mamusi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki kochane i tak dziewczynki nie ma to jak mamusine jedzonko 🤪

No nic ja wsunełam płatki z mlekiem i ide teraz się umyć.

Wiola teraz to niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytanie bo u mnie na chwile obecną sexu brak 😞 ale jak mąż był we wrześniu i troche poszaleliśmy to w jeden dzień odczuwałam lekkie bóle podbrzusza,ale to zaraz przeszło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka no dziecka to ja bym nie oddała, oczy bym wydrapała za nie, niech sobie idą jak chcą z tymi lafiryndami... niezależnie czy to sen czy jawa hahah
A jeśli chodzi o sex to nic mnie nie boli, ale czasem się boje, że orgazm źle wpływa na dzidzię, bo cały brzuch mi się napina... ale zaraz przechodzi i niunia fika koziołki... echh...
A co do twojego bólu podbrzusza to następnym razem troszkę delikatniej kochana 🙂

Ja sobie zrobiłam na śniadanko paste jajeczną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw nie mam pojecia...

niby wszystko jest ok a jakos mi smutno...

mama przyjedzie to pewnie mi humor poprawi... mojej mamy to zawsze pelno i nie dai sie nie smiac przy niej...

wiem ze mi kupila sukienke dzinsowa i jakis plaszczyk wiec juz nie moge sie doczekac.. oczysiwscie ciazowe ciuszki...

monotonia w tych ciuchach... spodnie, sukienka jakas bluzka pod spod... spodnic nie mam tylko sukienki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee tam, ja tez przy orgaźmie mam skurcze ale to normalne przecież. AgaW mi tez się ostatnio odechciało bo mój jakiś niewyraźny jest i jemu też się odechciało i biłam się z myślami o co może mu chodzić, bo przedtem parzyliśmy się jak króliki a teraz to wielkie halo się z tego zrobiło no i on się chyba boi, że małej coś zrobi... 🤢 ☺️ 🤢 albo po prostu jestem, za wielka i niepodoba mu się to. Ja bynajmniej dziewczyny nie mogę już na siebie patrzeć i czuję się strasznie brzydka 😞 Boże ale ja mam problemy...... :laugh:

Dzisiaj idziemy na kolacyję do restauracji a ja nie mam się w co ubrać, normalnie masakra jakaś, ja chcę już urodzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie grudniówki, jak samopoczucie?

Wczoraj oddałam się po dłuższej przerwie miłosnym uniesieniom z mężem i niestety dziś od rana skurcze i plamienie ;/ dzwoniłam do lekarza, kazał wziąć podwójną dawkę leków, które kiedyś brałam, leżeć i czekać, ale powiem Wam, że jestem mocno przestraszona 😞 od razu milion myśli, że nie jestem jeszcze spakowana,że nie muszę podstemplować legitymację ubezpieczeniową,że nic nie jest jeszcze gotowe... na pocieszenie przyszedł mi właśnie wózek dla malutkiej, jest piękniutki, czerwoniutki i idealny 🙂

miałyście kiedyś plamienie po współżyciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszate

Wróciłam właśnie od gina ... Werdykt w sumie już zapadł od 04 listopada do szpitala, cięcie między 9 a 20 w zależności od młodego a dokładnie jego rozwoju.
Na chwilę obecną jest malutki i waży 2 kg, główka jak i brzuszek maja 30 cm w obwodzie - wiek ciąży wg USG 32 tydzień.
Ale nie martwi mnie to - byłam uświadomiona przez gina, że dziecko będzie małe ale najważniejsze, że zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...