Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Szczerze... nie chciałam krakać, ale jak juz Akompf nas powiadomiła, że odeszły jej wody to jakoś tak czułam, że długo już Basi nie ponosi w brzuszku... ale oczywiście zyczyłam jej by mała się jeszcze nie pchała na świat.

A tak w ogóle to chyba z płuckami małej tez OK skoro dostała 10 pkt 🙂

Mittko dobrze , niech sobie spi, sen to zdrowie 🙂 Dawaj jej duzo pićku 🙂 🙂 ale pewnie o tym wiesz i nie musze Ci mówić 🙂 i tez sie trzymaj, bo pewnie jesteś kłębkiem nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal jestem w szoku tą całą sytuacja z Akompf, mam tylko nadzieję, że z Baśką jest wszystko dobrze ale te punkty Apgar chyba o tym świadczą, mógłby mąż Agi coś więcej napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja też jestem w szoku. Kurcze...ale będzie dobrze, no bo inaczej byc ne może...
Szkoda, że Akompf nie przekazała nikomu tabelki, przydało by się ją uzupełnić 🙂

MężuAkompf wklej nam fotkę Basi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tak coś czułam że się święci bo pan Akompf wczoraj nie dotarł na nasze forum.Pewnie pojechał do żony zaczęło się coś dziać i tak już został,ale pewności nie mam oczywiście 🙂

Będzie dobrze skoro dostała tyle punktów znaczy że zdrowiutka 🙂 Basia jest 🙂 a że kruszynka to wiadomo bo przecież miała jeszcze ponad miesiąc siedzieć w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie 🙂 Rodzinka Akompfów to silna banda , teraz jest ich troje 🙂 🙂 🙂

Idę coś posprzątać troszku i wypiorę sobie szlafroczek i chyba się spakuję do szpitala już hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kobietki nie było mnie tylko troszkę ponad godzinę a już 3 strony musiałam nadrobić :P Ale oczywiście się cieszę :laugh:

Mittko tak mi szkoda Dominiki bo się bidulka męczy 😞
Może jednak faktycznie zamów prywatnie lekarza, może on coś podziała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Jaka milutka wiadomość z rana:-)
Tak się cieszę... Państwo Akompf'y mają już malutką przy sobie i najważniejsze że z Basieńską wszystko dobrze:-)

Mi w sumie nocka spokojnie minęła, tylko raz w kibelku,szok jakiś:P

Ale moje dziecko tak w brzuszku się wierci,że mam wrażenie że mi z brzucha wyskoczy.Taki aktywny się ostatnio zrobił że chyba w ogóle nie śpi hehhe
Z rana byłam na pobraniu krewki a teraz u rodziców siedzę i czekam aż ktoś wstanie hehhe

Buziaki dla Was;-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ,,co masz zrobić dzis zrób jutro?? " hahaha 🙂

Ja już tez ogarnełam mieszkanko.

Chyba pójdę do miasta , musze odebrać wyniki z labolatorium i kupie sobie jeszcze jedną koszulę do szpitala bo mam tylko jedną nową a jakąś starą wezmę na poród.... ale to potem 🙂

Teraz idę się umyć i ubrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Wam gul skoczy to Wam powiem, że ja mam już wszystko poprasowane, ciuszki małe, większe, pieluszki okrycia kąpielowe itd :P

I właśnie kurier przyniósł mi łóżeczko, ale nie otwieram paczki, poczekam na męza bo cięzka strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Gosia, ja swojego to nawet nie złoże, bo mi mąz nie pozwoli 😞 on niestety wierzy w zabobony. Wczoraj sie z nim pokłóciłam, bo powiedził ze jak będę w szpitalu to on łóżeczko poskręca a jego mama ubierze pościel... jak to usłyszałam to az się we mnie zagotowało... w żadnym wypadku powiedziałam mu że jak się dowiem, ze kto kolwiek mi grzebał i dotykał małej rzeczy to nie ręcze za siebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...