Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sobie kupic jednak ten stanik do karmienia, fajnie zakrywa pierś tylko sama brodawka wystaje 🙂 to cos dla takich wstydziochów jak ja 🙂

Mam taki kocyk cienki dla Niuni, jest świetny http://allegro.pl/item812332600_bobo_szyk_puchaty_kocyk_z_aplikacja_pink.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Łzy lecą mi jak grochy.
Niewiarygodne jest,że w tak krótkim czasie tak się do Was przywiązałam. Boże jak się cieszę. Jestem taka dumna z Akompf i Basieńki. Gratuluję całej rodzince 😘 😘 😘

Jeny jaka szczęśliwa jestem!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha to ja Wam powiem że jeszcze nic nie mam porobione 🤪 haha ja to dopiero mam luz :P

AgnieszkoW jak ja Ci zazdroszcze bo wzięłam się za ogarnianie mieszkania,ale jakoś końca nie widać 🤨 Pranie też się pierze ale to takie bierzące rzeczy Dominiki.Pogoda cudowna a tu siedź człowieku w domu 😞 Po za tym czekam na kuriera bo dzwonił debil o 7 rano że ma paczke i albo pościel przyszła albo kosmetyki :laugh: zobaczy się jak przyjedzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie łózeczko stoi już od miesiąca jak przyszło to nie mogliśmy wytrzymać i musieliśmy je rozłożyć tak patrzymy na nie i nie możemy się doczekać jak malutka będzie w końcu w nim leżała może przez to że już jest rozłożone malutka się nie śpieszy do wychodzenia :laugh:

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko spokojnie, dasz rade 🙂 masz jeszcze tyleeee czasuuu ho ho 🙂 🙂

Ale moja księzniczka się wierci 🙂 🙂 brzuch mi się wygina w różne strony 🙂

I mam straszną zgage, tylko nie wiem po czym ,bo na sniadanko zjadłam tylko kanapki z kiełbaską krakowską i herbatkę z cytrynka wypiłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ja już dawno zabobony wywaliłam z domu i wolę sama wszystko przygotować. Tym bardziej że nie mam na kogo liczyć. Moi rodzice i siostra mieszkają prawie setkę ode mnie a mój mąż może by dał sobie radę z instrukcjami przez telefon, ale on nie ma zielonego pojęcia co się w domu gdzie znajduje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Znowu miałam chwilę przerwy w bywaniu tu i co czytam... Panno Nikt nie mogę odnależc odpowiedniego wątku więc proszę napisz co z Akompf i Basienką ( domyślam Sie , że juz urodziły..???)
Piszcie mi prędko. A co z Fredeczką bo ostatnim razem tez czytałam ze idzie do szpitala..
Mittka to ja myslałam ze ja jestem luzara hi , ale ty to mega, ale na pewno zdązysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja łóżeczko też od razu zmontowałam jak tylko przyszło 🙂 nie kazali mi bo ciężkie, wytrzymałam pół godziny chodząc obok niego i nie ruszając go, w końcu wtargałam je do pokoju i skręciłam 🙂 ach, jaka byłam szczęśliwa... postało przez weekend potem mi je złożyli bo miejsca za dużo zajmowało. Najpierw muszę zrobić przemeblowanie w pokoju zanim je ustawię... tak to już jest jak mieszka się z rodzicami...

agnieszkaw26 mam taki kocyk!!! identyko, też z allegro, ale niebieski dla mojego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaak AgnieszkoW mam mnówstwo czasu oczywiście według mnie :P bo moja córa to może mieć inne zdanie 😁 A najgorsze że ja też nie moge na nikogo liczyć bo mojego męża w domu niet 😲
Ale spoko czuje że ze wszystkim dam rade.Po za tym musze sobie znaleźć jakieś zajęcie na te ostatnie tygodnie bo inaczej zwariuje :P

Ja dziś też od rana nawet jak jeszcze nie zjadłam śniadania mam straszną zgage i zastanawiam się czemu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA już znalazłam , Akompf już urodziła Basienkę! Ale się cieszę, gratulacje dla niej 🙂 nie wiecie jak poszedł poród? czy ktoś miał z nią kontakt? To niesamowite, dopiero co wszystkie byłyśmy na początku ciązy, a teraz się już zaczęło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a mój stary klamor stoi i straszy pod ścianą, dzisiaj zapadła decyzja, że kupimy jednak nowe łóżeczko dla małej, ale nadal nie mamy imienia 😠

ja nie chcę wywoływać wilka z lasu ale coś się Wiolka długo nie pojawia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zgrabniutkie laski :P

A moje łóżeczko już stoi od dobrego miesiąca ale jeszcze pościeli w niej nie mam ale już na dniach zamierzam je udekorować czystą i pachnącą pościelą 🙂

A mnie też dziś zgaga pali ale to dlatego że zjadłam u teściówki jedno ciastko na pusty żołądek :P Masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 😘

Ale świetna wiadomość z samego rana 🤪
Gratulacje Akompf !!! Buziak dla Córci i Ciebie 😘 😘

Agnieszko W26 ja byłam u lekarza w tamten czwartek, a jutro idę na sprawdzenie 🤨 Jak mi przejdzie zupełnie to myślę żeby się zaszczepić przeciwko grypie sezonowej bo boję się jak cholera 🤨 śliczny kocyk Aga 🙂

Kajtucha mam ten sam problem bo mam 2 pokojowe mieszkanie w tym jeden pokój mój tata zajmuje a 2 my i już 5 razy przemeblowanie robiłam żeby jak najlepsze miejsce zrobić dla Kamilka 🙂

Zła jestem trochę, koleżanka zadzwoniła że 11 grudnia będą 500zł bony na święta a jak będę miała wcześniej cesarke to mi koło nosa przejdą bo mam umowę do dnia porodu przedłużaną 😠

Z odwiedzinami to właśnie tak zrobię że na styczeń przełożę, pewnie teściowa nie zrozumie tego, poza tym mąż się trochę krzywi że jej nawet nie powie żeby później przyjechała tylko wtedy jak ona będzie chciała 🤨 Poszliśmy na kompromis że do szpitala może ewentualnie przyjechać a jak nie to na styczeń! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz widzę, że znalazłaś sama wątek. Przepraszam, ale odeszłam na chwilkę od komputera 😉

Ja już mam wszystko gotowe. Dokupić muszę sobie tylko jakąś kosmetyczkę i Oilatum dla maluszka.

No właśnie gdzie jest Wiola :laugh: Czyżby???


Wiecie co, przykład Akompf dodał mi skrzydeł. Urodziła wcześnie, ale dzidzia jak na ten wiek ciążowy nie jest malutka i w dodatku zdobyła 10 punktów.
Ja chcę zobaczyć zdjęcie Basieńki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia je tez ni wierze w zabobony i dlatego wiecznie sie z męzem spieram. On pojedzie do mamuni a ta mu nagada że to nie dobrze łóżeczko ustawiać przed porodem i on sie jej słucha. Poza tym jak jej powiedzieliśmy ze kupilismy już łóżeczko to nam je kazała do niej zawieść ja pierd,.....
Oczywiście sie na to nie zgodziłam.

Masakra jakaś z tymi zaboboniarzami ;/

No własnie, gdzie jest Wiolka??? Mam nadzieję ze na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej faktycznie nie ma naszej Wioli 🤪
No to możliwe że będzie następna dziewczynka w naszym gronie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Trzymam kciuki :P :P

A tak poza tym przydał by się jakiś chłopak bo na razie rzeczpospolita babska się rodzi u nas grudniówek :laugh: :P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, ja mam tak okropna treściową, że szkoda gadać... jest takim dominantem że to się w głowie nie mieści... imię dla małego się jej nie podoba bo jest żydowskie i kiedy jej powiedzieliśmy że Szymon to wrzasnęła na głos "NIEEEE!!!!!", a jak pyta o mnie jak się czuję to tylko mojego męża, do mnie przez całą ciążę nie zadzwoniła, tylko pyta jego i wiecznie powtarza- "nie zgrub za bardzo". Jak bylismy u niej na 5 dni to wierzcie mi- gdyby ne to że to 400km od mojego domu, wsiadłabym w pociąg i wróciła do domu... Nie wolno mi było jeść nawet głupiego batonika... jak zobaczyła jednego dnia że jem słodkie, następnego dnia z samego rańca poleciała do sklepu po winogrona i banany żebym tylko słodkiego nie jadła, a jak zobaczyła że i tak jem to wielce oburzona była.. w ogóle to jest jakaś paranoja, aż się boję pomyśleć co to będzie jak pojedziemy do nich już z syneczkiem, jak się będzie wpieprzać i mądrować... już teraz cokolwiek nie powiem to nie mam racji... aż strach...

właśnie chciałam to samo zauważyć, że same kobietki się rodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga moja teściowa tez zaboboniara 😠 a ja tego nie nawidzę.

a ja Wiolce wczoraj napisałam , że jutro nie chcę jej na forum widzieć tylko na porodówkę, coś mam przeczucie na Majeczkę dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany!!!!! ale wieści 🤪 Akompf gratulacje dla Ciebie i całej Waszej rodzinki 🙂 Dużo zdrówka dla Basi!!!!
Jejku jak się cieszę 🙂 🙂 🙂

Asiula nie zaniedbuj się, coś bidulko długo nie możesz się wyleczyć!

Mittko Twoja córeczka też biedna, dziewczyny dobrze radzą idź do innego lekarza.

kajtucha współczuję teściowej, jakoś musisz się nauczyć z nią żyć 🥴

AgaW też współczuję tych zabobonów... normalnie masakra że ludzie w to wierzą!

AgaK no same baby się rodzą, chyba najwyższy czas żeby mamy chłopaków wzięły się do akcji :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha to sie ciesz, że masz ją 400km od siebie i widzisz ją tylko od świeta. Olewaj ją w tym czasie kiedy u niej jesteście i rób swoje.

Zgryz mnie nic nie boli, czuję się świetnie.
Oprócz oczywiście takich bóli jak kręgosłup, nogi, biodra...

AgaK a będziesz miała USG robione?

Wiolka pewnie juz urodziła, a pisała że nie ma nic na karcie to nawet nam nie może smsa napisac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...