Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 bardzo proszę jeszcze conajmniej 2 tyg wytrzymać i niech synuś się nie spieszy:P

Ja jak narazie mam już poprane i poprasowane ubranka i codziennie ograniczam się do przecierania kurzu z komody 😁
A łużeczko dla Nadii mi mama wyporządzi jak już pojadę na rodzić, bo zakurzyć się może przez ten czas, także się nie spieszę 🙂
Ale chyba małej zaczyna być coraz ciaśniej w brzuszku i coraz niewygodniej, mam przeczucie,że lada dzień mogę jechać, chociaż pewnie panikuję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karolcia nie mam zamiaru przenosić ciąży ale swojemu gin powiedziałam że jak nie urodzę do 7 grudnia to 9 ma mi wywoływać to i drugiego syna będe mieć z 9 grudnia tylko że 6 lat młodszego :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Boże moje plecy!!!!! Umieram!!!!

Dziewczyny jak wam wywala napisanego posta to wciśnijcie ctrl+z i wam cofnie ostatnia akcję.

Spadam laski bo fajny program leci w TV, wróe jak się skończy.

Buziaki.

ps.Kajtucha ale żem Cię wpakowała 😮

Kuźwa teraz to mi brzuszek fika 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewuszki!

Jak zwykle (hhehhehe) ja tylko na chwilę, bo mam tyle do zrobienia!

Jutro poraz drugi przychodzi do nas położna, załatwiłam juz sobie pediatrę dziś, jestem w trakcie załatwiania becikowego...

Wypróbowałam już 3 laktatory 😁 Jeden w szpitalu - elektryczny - fajna sprawa, drugi tymczasowy jakiejś firmy dziwnej - beznadzieja a teraz "jedziemy" na Avencie - REWELACJA!!! Polecam laseczki, bo odciągac będziecie pewnie często a maleństwo sutki tez potrafi zmolestować 😁

tez sprawdza mi się rożek usztywniany 😁

Dziewczynki, jeśli macie jakieś pytania albo mogę coś Wam doadzic ze swojego krótkiego dośiadczenia to piszcie na NK - nie dam rady nadrabiać forum na bieżąco :P

Co do porodu, bo nie opowiadałam Wam jescze to nie było tak źle 😁 Rodziłam w ekspresowym tempie od 22:00 do 1:35 ;] a te bóle da się wytrzymać - parte sa najgorsze ale jest ich najmniej.

Miałam wspaniałe położne ;] a i opieka w szpitalu była rewelacyjna.

Poza tym musiałam byc nacięta ze względu na wcześniaczka, zszywanie i czyszczenie macicy było paskudne a urodzenie łożyska bardziej mnie bolało niż urodzenie Basieńki 😁

Ogólne wrażenia - niepowtarzalne - to napewno 😁

Uciekam kochane Grudnióweczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf super że znalazłas chwilke zeby do nas zajrzec.Buzka dla Ciebie i Basi 😘 😘

A swoją drogą to jak my juz wszystkie urodzimy i będziemy tak rzadko odwiedzac forum jak nasze dotychczaswoe mamuski to nie wiem co to będzie 😞 😞
No ale najważniesze są dziciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola,nie jest tak źle tylko obawiam się że następnego smsa będę pisała palcami od stóp...
Ewa84 musisz mi podać nr tel żebym mogła Ci wysłać to co wyjdzie. Nie obiecuje że zrobię to dziś bo naprawdę już się trochę zmęczyłam :-)
kurcze powiem wam że boję się trochę stawiać komuś karty bo nie wszystkie karty są pozytywne... Na szczęście nie wyszedł mi żaden Lucyfer ani żadne inne zło bo potem trudno by mi było pisać wam o tym złym co oznaczają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...