Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzięki Gosia 🙂
już poprawiłam [file name=tabelka_grudni__wek_1cc69659f844c7a37cc986549ba005f4-dbfe0f6f0c6aebb9a957e6a6979c7c60.doc size=76288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_grudni__wek_1cc69659f844c7a37cc986549ba005f4-dbfe0f6f0c6aebb9a957e6a6979c7c60.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was po dlugiej nieobecnosci ale musialam polezec bo zle sie czulam 😞

Wow mamy nastepne dwa dzieciaczki ale fajnie 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja tez juz chce.... boju juz mi sie znudzilo byciem w ciazy...powaznie....

Ide wskoczyc pod prysznic moze mi pomoze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze planuje właśnie menu na święta i oto co wymyśliłam:

Wigilia:
-ryba po grecku
-śledzie w occie (dla M)
-rybka pieczona w folii z ziołami+ziemniaczki+surówka
-barszczyk z uszkami (dla mnnie uszka ze szpinakiem)
-kompot z jabłek i gruszek
-tarta czekoladowa z lodami waniliowymi i sosem toffi (przepis Nigelli)


na 1 i 2 dzień świąt:
-barszczyk z pasztecikami z kapustą i grzybami
-krem z borowików
-schab pieczony ze śliwkami +ziemniaczki+ sałatki

ciasta:
-sernik z bakaliami
-snikers
-ciasteczka kruche

co o tym myślicie?

to pierwsze święta, które bede w całości sama przygotowywac i które spędzimy tylko we 3 itroche sie denerwuje czy wszystko bedzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja imponujące menu, naprawdę jesteś ambitna 🙂 ja w tym roku chyba nic nie zrobię, zazwyczaj pomagam mamie , ale tym razem zakładam że bede odrobine zajęta maleństwem, zreszta wszystko zależy kiedy urodzę. jedyne co zrobiłam za wczasu to z moja córką pierniczki dla całej rodziny. Lista też piękna 🙂
Nie wiecie co z kajtuchą? w końcu dzis na nią stawiałysmy 🙂
A ja kilkakrotnie przeszłam się po schodach do góry na doł udając ze czegos zapomniałam, ale nie czuję żadnej reakcji hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M mi pomoże bo lubi gotowac i naprawde super to robi ale i tak bede chciała wszystko wcześniej przygotowac i tylko w święta upiec lub odgrzac :P poza tym my lubimy jeśc i dla nas święta kręcą sie wokół stołu 🙂 a na obiad w drugi dzień świąt przyjdą znajomi więc też sie trzeba postawic :laugh:

zgryz ja też sie przeleciałam do sklepu-lodów mi sie zachciało :P i w sumie dziś 2 razy na 2 piętro wchodziłam ale też nic sie nie zapowiada jak narazie... plecy mnie tylko troche bolą-to chyba kręgosłup od noszenia tych moich kilogramów 🤢
ale co tam... po świętach zaczne sie tym martwic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AguśK , Aguś84 i Karolka gratuluje serdecznie dzieciaczków, niech rosną zdrowe i silne i Wam szybkiego powrotu do zdrówka i formy no i do nas 😘

Mittko i Persy Wasze córeczki są boskie... brak słów normalnie...
Marzę o tym, żeby trzymac już swoją kruszynke w ramionach..

Byłam zmierzyc tetno Maleńkiej i wszystko gra, cisnienie mi się poprawiło, dziś miałam 120/70 a ostatnio 140/90 😞

Jejku Anja jak ja Ci zazdroszcze tej Wigili tylko w trójke..ja to sobie moge o takiej pomarzyc z moja natrętną tesciowa, ona jak się uprze to nie ma bata, żeby nie iśc do niej... jedyny plus to ten, że dobrze gotuje i można u niej pojeśc sobie, ale w tym roku to nie wiem, czy nie zostanę w domu..nie wiem co się będzie ze mną działo, może będę na porodówce leżeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dzieci.pl/pgid,11746334,title,Niezwykle-cuda-natury,fototemat_ciaza.html zobaczcie kobietki... najbardziej szokujące dla mnie jest maleństwo, które urodziło sie w 25 tyg ważąc zaledwie 250 gram..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja to ciasto tortowe to nie jest ani biszkopt ani nic... Z roztopioną czekolada i takie tam jakieś g... Żałuję bo mogłam zrobić biszkopt i nie byłoby problemu. No ale w efekcie ciasto wyszło tylko krem jakiś rzadki jest, dodałam już żelatyny ale coś nie chce się ściągnąć... Nie wiem, jestem zła, poryczałam się z tego wszystkiego i w ogóle mam już dosyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha wyluzuj, dobrze, że sobie popłakaś, to pomaga.. ja dzis tez sie wyryczłam za wszystkie czasy...a tortem się nie przejmuj, wywal to co Ci się nie udało, idz do cukierni jutro i zamów dla mamuni torcik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...