Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kajtucha nie ma jak u mamy taaaaak...

w szpitalu jak dzidzius placze 2 minuty to polozne przychodza i trzeba przystawiac do piersi, bujac,nosic nooo cokolwiek! zeby tylko malenstwo nie plakalo. I tak sie niunia nauczyla... zaplacfze a mamusia na rece i buja a ona wtedy usmiech pod nosem i sobie mysli, ale sobie wychowalam ta matke :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę do sklepu dziewczynki, zajrzę później a jak nie zajrzę to wieczorkiem wpadnę bo do mamuni jadę:laugh:
jakby coś to będę sms pisać, że coś się dzieje:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny termin mikaam na wczoraj , ale ten z usg bo z miesiączki na 17, no i zapisałam sie do lekarza nadzis i sama teraz nie wiem czy iśc, w koncu nic sie nie dzieje... no moze Brtus sie mniej rusz, ale to chyba normalne, sama nie wiem, chyba panikuę za bardzo... iśc czy nie iść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zo__ka.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
witam brzucholki. nie było mnie długo. ale jestem juz szczesliwa mama. w niedziele o 20 odpłyneły mi wody. pojechalismy z meżem do szpitala i sie zaczeło. w poniedziałek o 16:30 urodziła się Zosia. troszke się wymęczyłam. poród by cięzki. ale warto było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem, jestem Kajtucha 🙂
Wszystkiego najcudniejszego z okazji urodzinek kochana, dużo zdrówka, szczęcia, spełnienia marzeń a przede wszystkim szczęsliwego i bezbolesnego rozwiązania.

Pospałam sobie do 10.40 🙂

Nic sie u mnie nie dzieje w kierunku porodu 😞

Justynko sliczna dziewczynka, jaka pulchniutka. Gratulacje.

Fredeczko a wyobrażasz sobie inaczej jak Niunia płacze, żeby nie wziąc jej na ręce..bo ja nie i wkurza mnie gadanie ,,nie ucz nosić na rękach" , ,,nie bujaj" - przeciez dzięki temu dziecko czuje sie bezpiecznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko ze moja niunia ani minuty sama nie ulezy wiec jesli nie spi to nikt nic w domu nie moze zrobic tylko nosic i bujac 😉 a pozatym jak kilka minut poplacze to nic sie jej nie stanie. A polozne w szpitalu nawet jakby dziecko chcialo poplakac poprostu z nudy to trzeba uspokajac a czasami poprostu dzidzius chce poplakac sobie 🙂

Justyna gratuluje! dlugi porod mialas ale warto przezyc wszystko dla naszych kruszynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Moja noc straszna usnęłam dopiero po 7 a niedawno jakiś placek telefonem mnie obudził że niby do firmy kanalizacyjnej się dodzwonił 😠

Nad ranem wyłam mężowi że już nie daję rady, że mam dosyć i ja chcę już urodzić 🤨 ☺️

I na dodatek jeszcze jak już usnęłam to śniło mi się że krwotoku dostałam, takie wielkie plamy były na dywanie masakra 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację Fredeczko, że nic się dziecku nie stanie jak popłacze, ono wtedy sygnalizuje , że jest mu niewygodnie, że ma mokrą pieluszkę, że jest głodne, czy boli je brzuszek... i jeszcze mnóstwo innych powodów.. moim zdaniem można poczekać minutke lub dwie...ale jak juz dłużej dziecko płacze to nie wyobrażam sobie nie wziąc je na ręce, nie sprawdzic co może byc przyczyną płaczu i na pewno wtedy nie będzie dla mnie wazne ,,że nic nie moge zrobić" ....



Asiulek współczuję Ci tej bezsenności...rozmawaialas na ten temat z lekarzem? Moim zdaniem to nie jest normalne, że Ty zasypiasz o 7 nad ranem, przeciez Ty się męczysz kobietko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka rewelacyjna 🙂 mała obudziła się po 1 a potem po 5 🙂 teraz śpi mąż z córą poszedł zarejestrować mała.Dominika szczęśliwa bo mogła sobie wybrać drugie imie dla siostrzyczki 🙂

Kajtucha wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i cudownych chwil z maluszkiem 🙂

Justyna26 gratuluje ślicznej córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie strasznie denerwowalo w szpitalu,ze nie moglo dziecko poplakac. Poszlam do lazienki, mala plakala to pukaly do lazienki zebym wyszla a trzeba przeciez bylo sie zalatwic czy wziac prysznic ( a po porodzie zalatwianie sie trwalo u mnie dlugo bo straaaaaasznie bolalo :/ ) . Teraz chyba tez pojde sie wykapac i glowe umyc bo wygladam strasznie! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...