Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Megulka śliczne maleństwo 🙂 Gratulacje!

Wiola witaj spowrotem! Czekamy na fotki Majki 😉

A mój gagatek coś nie chce dzisiaj spać, mam nadzieję, że nie boli go brzuszek tylko taki ma dzień.

A ja na obiadek mam pierść z kurczaka gotowaną, pychotka 🤪 haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

O jeje..jak ja nie lubie gotowanego mięsa 😞 Ewo gotujesz na parze czy tak jak na rosół?

Powodzenia na kolokwium Mario..jak ja się cieszę, że mam juz to za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj a ja Ci Mario zazdroszczę... Minęło 1,5 roku od kiedy skończyłam studia a tęsknię za tym niesamowicie... Nigdy nie byłam kujonem, wręcz przeciwnie ale brakuje mi domowej nauki, tego studenckiego życia...
Ewa, samego kurzego cyca jesz czy z czymś jeszcze sobie zrobiłaś? Ja właśnie odsmażyłam sobie pierogi z kapustą i grzybami z cebulka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha zawsze możesz dalej się edukowac..może jakaś podyplomówka jak tak Ci brakuje nauki 🙂 🙂
Ja to juz chyba za stara jestem , wołami już by mnie nie zaciągneli na uczelnię.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam iść na psychologię w zarządzaniu ale fasolka mi zakiełkowała więc sobie odpuściłam...
Chce skończyć jeszcze coś bo skończyłam...politologię i niestety w tym kierunku nie ma dla mnie pracy...w ogóle nie ma pracy...poza tym polityka nie jest dla mnie :-) nie nadaje się do tego, jestem zbyt szczera i mam za miękkie serce na polityka...
Zobaczymy co czas przyniesie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah , mam 26 lat Kajtucha.

Mi tez przeszło przez myśl żeby zrobic studia podyplomowe, logopedię dokładnie, bo na razie jestem pedagogiem, skończyłam pedagogike pracy socjalnej i resocjalizacyjna i jak najbardziej czuję się w swoim kierunku, ale dyplom mam od września i już z brzuszkiem sie bronilam, więc tez do pracy pójdę nie prędko , za jakies 2 , 3 lata... chyba ze w tym czasie ponownie zajde w ciąze...ale o tym to juz inna bajka:laugh:

Na razie jednak najważniejsza jest dla mnie moja córeczka, o która staralismy sie ponad 2 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Widze, ze grono sie zmniejsza na forum. Czasu brakuje wszystkim mamusiom. Zajete swoimi pociechami.
Gratulacje dla wszystkich szczesliwych mam 🙂
My juz zaczelismy 3 tydzien z naszym synkiem 🙂 Maluszek je i spi i robi eeeeee 😉

Co do studiowania, to po moim kierunku byłam tak wymeczona, ze nie wyobrazam sobie do tej pory zaczac innego kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane mamusie i brzuchatki.
Bylam dzis u poloznej i powiedziala ze z dzidzia wszystko spoko i ze juz moge rodzic:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Badala mnie uczennica ale miala radoche:laugh: :laugh: :laugh: bo bylam jej pierwsza "klientka":laugh: :laugh:

Ciesze sie jak dziecko bo mareszcie po tygodniu topor wojenny z mezem zakopany, nawet mi obiad dzis ugotowal:P :P

Dobra musze nadrobic zaleglosci i zaraz wroce 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj chyba nie dam rady z zaleglosciami
Widzialam tylko malutka justyny Gratulacje sliczna jest 😘 😘 😘
BAsie---jak zwykle sliczniusia 😘 😘 😘
Kajtucha wszystkiego naj naj najlepszego 😘 😘 😘
Dorunia gratulacje 😘 😘
ok ide sie polozyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna i Akompf słodziutkie dziewuchy macie

Wiola witaj spowrotem, nie mogę doczekać się zdjęć Majeczki!

Kajtucha sto lat.

Kurcze nie mogę Was nadrobić, bo kiedy mała śpi to zawsze coś innego jest do zrobienia a tu dzieciaki rodzą się na potęgę i już nawet nie wiem komu gratulowałam a komu nie.

Byłam u lekarza ogólnego. Stwierdziła, że jest ok, że nie krwawię, bo badając mój brzuch stwierdziła, że macica się obkurczyła.
Jak wróciłam do domu, dostałam telefon, że mam infekcję w moczu i mam się zgłosić po receptę. A boli koszmarnie od dwóch dni, w dodatku od dziś nerki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierś jadłam ugotowaną w wodzie... :laugh:

AgaW no tak, synuś Gosi przegonił Piotrka w rankingu ciężkości :laugh:

Dziewczynki czy Waszym dzieciaczkom zawsze się odbija po jedzieniu? Mój tak słodko zasypia przy cycu, że nie mam sumienia nim telepać ehhh, nie umiem sobie z tym poradzić 😲
I jeszcze jedno pytanko -jecie kisiel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane!
PannoNikt to życzę dużo zdrówka, bolące nerki to nic przyjemnego więc życzę byś szybciutko wyzdrowiała!
Dorunia, to już chyba pewne że będziesz miała dzidziusia, co? Wszystko na to wskazuje, jak testy były ok to już nie ma odwrotu :-) super Sierpnióweczko :-) gratuluję jeszcze raz!
Julka (uwielbiam Twoje imię, gdyby była córka to miała być Julka:-) ) a Tobie gratuluję zakończenia wojny z mężem! Cieszę się że już ok, w końcu się doczekałas :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zakopałam topór wojenny z mężem 🙂
Chyba dzis go wykorzystam seksualnie, może Mała się szybciej urodzi 🙂

Dorunia gratuluje z całego seruszka 🙂 Juz możesz zakładac nowy wątek na forum - sierpnióweczki 2010 - no chyba, ze juz sa jakieś.

PannoNikt zycze Ci duzo zdrówka, bo musisz być zdrowa dla swoich córeczek.

A teraz gotuję sobie ziemniaczki w mundurkach 🙂

I tez mi się bardzo podoba imię Julia, ale oczywiście mąż kręci nosem. Nawet jakos Zuzia mi się ostatnio spodobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 jak sie czujecie??? widze ze juz dosyc duzo Mamusi rozpakowanych 🙂
Ewa tak wlasnie czytam Twoj post no coz moja siorka ma coreczke mala ona ma 7miesiecy i jej lekarz mowil ze jak sie karmi piersia to nie musi sie odbijac...ale Mala ma juz 7miesiecy wiec radzilabym sie nawet zapytac swojego lekarza bo nie wiem jak to jest z takimi malusimi dziecmi 🙂
Gratuluje Wam raz jeszcze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i czekam z cierpliwoscia na luty 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt szybkiego powrotu do zdrówka 😘

Dorunia to cudowna wiadomość 🙂 Gratuluję 🙂

Anitek dzięki 🙂 Jak przyjdzie położna to muszę się jej spytać o to odbijanie.

Kurcze, ale mam ochotę na kisiel, szukam w necie czy mogę wciągnąć miseczkę, ale coś mi marnie idzie.

AgaW wykorzystuj męża póki możesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo wydaje mi się , ze kisiel chyba możesz zjeść. No tylko nie o smaku owoców cytrusowych i tych, których nie można jeść. No bo co tam może maluszkowi zaszkodzić?? No nie wiem, tak próbuje rozkminiać 😉 może na początek zjedz sobie maleńką porcyjke, a jak Piotrusiowi nic nie będzie to jutro nadrób zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że dziś dzień na godzenie się z mężami :-) ja też już ok z moim. A jak mi kupi jeszcze shake'a z McDonalds w drodze do domu to już w ogóle mu wszystko wybacze :-) najważniejsze że już do mnie jedzie :-)
i już mu napisałam żeby zbierał siły bo zamierzam go porządnie wykorzystać :-) ach, nie mogę się już doczekać :-) na samą myśl mnie nosi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, moja koleżanka, mama od dwóch miesięcy mówi że kisiel można jeść bez względu na smak bo to tylko aromaty smakowe są w składzie a nie owoce. A co do odbijania to położna jej powiedziała że jak karmi swoim to nie musi odbijać. Jeśli mały śpi to nie odbija a jak nie śpi to odbija. Przy karmieniu sztucznym mlekiem jest konieczne odbijanie ale własne mleko jest łagodniejsze jeśli chodzi o kolki i inne brzuszkowe dolegliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...