Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wpadlam tylko na chwilke napisac dobranoc brzuszki i mamuski...
i zauwazylam posta gdzie pisalyscie ze jezdzac pociagami itp z maluszkiem trzeba miec akt urodzenia... Musze to zapamietac bo bede w Polsce na jakis tydzien i nie wiedzialam a nie chcialabym placic 1000zl kary 🤪

Dzieki buziaki i porodowej nocy dla brzuchtek a spokojnej nocy dla mamusiek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam twardy brzuch, mały mało aktywny jest i nieregularne skurcze są 🤪
Daj Boziu żeby to było TO wreszcie i zaczęło się na dobre!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A teraz nadrobię sobie forum:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem Julio jakoś nie wierze że to to albo w szczęście nie mogę uwierzyć swoje, ale skurcze nieregularne więc jeszcze do poniedziałku może nic nie wyjść 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie moze juz Ci sie zaczelo....Zycze powodzenia i jeszcze raz trzymam kciuki 😉 😉 😉 😉 😉
Kurcze cos mi brzuszek szwankuje....Asiiula zycze Ci szybkiego porodu i oczywiscie malo bolesnego 😉

A co do lezenia na boku to lez na lewym boku to Ci przyspieszy bo maluchowi lzej z tego co slyszalam

Ok ja juz uciekam bo boli mnie gardlo czuje sie jakas przeziebiona wrrr na sam koniec ciazy 😠 😠
Ale mam nadzieje ze zanim urodze to mi przejdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach no tak juz kiedys wspominalas chyba o cesarce... Ale i tak zycze szybkiego porodu... Ale masz fajnie ze to juz... 😉
Ja mam jeszcze 2 tyg i chyba oszaleje bo mi coraz ciezej:laugh: :laugh: :laugh:
Juz mam na plusie 20kg a do niedawna mialam tylko 15kg na plusie 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to juz za chwile sie zacznie... Szykuj sie lepiej do szpitala 😉 a ja rozstepow ani troszke:P :P :P Nie wiem jak mi sie udalo ich uniknac :P no moze ze trzy kreseczki na posladku ale na brzuchu zero 🤪 🤪 🤪 jak nie zapomne a jutro bys byla to wkleje fotke bo juz padam dzisiaj


Do jutra lub do szybkiego uslyszenia jakbys wyladowala na porodowce 🙂
Buziak i oklask na przyspieszenie:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Julio 😘
mnie się nie udało ich uniknąć niestety mimo stosowanych preparatów, najwidoczniej taka moja natura 🤨

Słodkich snów Julio ja siedzę dalej i czekam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dziewczynki szykuję się do szpitala, nie mam regularnych jeszcze skurczy ale wole już że mnie cofną ze szpitala niż żeby coś nie tak było 😉

Trzymajcie za nas kciuki 🙂

Buziaczki dla mam i dla tych co jeszcze czekają żeby zostać mamami 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie grudniówki 🙂 Jestem mężem Asiuli i chcę podzielić się z Wami nowiną 🙂

Urodził się nam synek Kamilek o 5-tej rano (cesarskie cięcie), mierzy 53cm i waży ponad 3 kilogramy, niestety więcej nic nie wiem gdyż szpital jest zamknięty dla odwiedzających a Asia za wiele nie pamięta kiedy jej podawali kolor włosków i czy w ogóle ma 🙂oraz dokładną wagę ale wiem że wszystko jest w porządku.
Teraz musi odpoczywać ale jak się jeszcze coś dowiem to napewno napisze 🙂
Pozdrawiam wszystkie grudniówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Wszystkiego najlepszego z okazji narodzin maleńkiego Kamilka. Dużo zdrówka dla niego i dla Asi :*

Ja oczywiście nadal w dwupaku 😞

Nocka w miare dobra, przespana.

Pudzian był wczoraj niesamowity 🙂

Miłego dnia kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki, ja tez w dwupaku 🙂
ale wczoraj wieczorem miałam skurcze ( niebolesne) tylko twardnienie brzucha ale rytmicznie co 8 minut i tak przez 4 godziny... no i przeszło a byłam pewna ze to już sie rozkręca cos poważnego. no nic trzeba jeszce poczekać.
Mitka fajnie Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...