Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja już wróciłam z miasta, kupiłam kilka drobiazgów w tym ptasie mleczko wedla-nie mogłam się oprzeć, tak tanio 9.90 hahah

A teraz robie pizzę, tzn czekam aż ciasto wyrośnie 🙂

A najbardziej to czekam na jakieś skurcze czy cuś....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
no ja też nadal w całości! kiedy to nastąpi 😞 nic nie pomaga nawet skurczy porządnych nie można przywołać 😞
no gratuluję Asiula, zdrowia przede wszystkim dla Kamilka i Ciebie!
terza zmykam na zakupy do supermarketu pobiegać może to coś pomoże 🙂 :laugh: pozdrawiam i życzę porodów lekkich i szybkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolus Majeczka jest przecudna i przeurocza. Normalnie jak z obrazka ,kruszyneczka , najwiekszy grudniowy uparciuszek 🙂 🙂

A moja Mała królewna ma czkawkę, brzuch mi podskakuje i w ogóle super... :laugh: Niunia ma gdzies mamy prosby i nie chce sie wykluć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo!!! jaki śliczny uparciuszek 🙂 no ale wartało na niż czekac aż tyle :P

a mój Bartek już drugi dzień spokojny... czasem tylko łokciem lub kolankiem mamusie w żebra walnie :P

wróciłam ze sklepu i czuje, że pobolewa mnie krocze-po lewej stronie, tak jakby coś uciskało, może to mały 🤨

ide wstawic zupke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula gratuluję synka

Wiola Majeczka jest prześliczna. Jak się czujesz?

Dzisiejsza noc był super. Wyspałam się.

Dziś położna przychodzi ważyć małą. Ze szpitala eyszła z wagą 2700, ale widać, że już przybiera. Nadal wszystkie ciuchy są za duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Asiuli i buziaki dla Kamilka 😘

Wiola śliczna Maja 🙂

Rzeczywiście czarnulki rządzą u grudniówek 🙂

Ja dzisiaj też w miarę przespana noc więc humorek dopisuje 🙂 Muszę zacząć werandować Piotrusia, ale chyba poczekam jeszcze do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Wiola gratuluje córci 🙂
Asiula moje gratulacje 🙂
Agnieszko26 mój mały w brzuszku ciągle miał czkawke i po wyjsciu tez to sie nie zmieniło. Tez nie lubie jak go meczy!

PannoNikt mamy ten sam problem- wszystko za duze! Mogliby pomyslec o mniejszych rozmiarach dla dzieci! Ja juz nie mam pomysłow jak zawijac te kaftaniki:/ Ale synus nam rosnie i juz niedługo mysle ze bedzie wszystko za małe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję w imieniu córci!

Właśnie dostała cycola i śpi 🤪 Ja czuję się jak nowo narodzona, śmigam po chacie jak torpeda i chyba troche przeginam ale mam tyle energi 🤪 🤪 🤪 !!!

Hormony mną władają, raz ryczę ze śmiechu raz płaczę jak szalona ze wzruszenia :laugh: :laugh: gorzej niż w ciąży 😉

Ciuszki i u nas są jeszcze za duże ale Majka bardzo szybko przybiera na wadze więc myśle, że wkrótce będzie ok. Martwię się troszkę bo dostała jakiś plamek na nóżkach więc postanowiłam zrezygnować z mleka do kawy 😞 i czekolady 😞

Wogóle to jeżeli chodzi o dietę to zakręcona jestem jak słoik na zimę, dalej nie wiem co mogę a czego niet :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu ja tez nie wiem co moge jesc. Jem tylko gotowane mieso, zupy i kisiel. Nie omijam tez herbatników. Czekolady nie jem bo czytalam ze nie jest zalecana dla karmiacych. Jednak do konca sama nie wiem co moge a czego nie.

Zazdroszcze ci energii. Ja jej nie mam, bo mój Mikołaj wymeczy mnie w nocy i cały dzien jestem padnieta. chcialabym zeby spał w nocy a buszował w dzien:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam grudnióweczki. ale lecą te dni . Zosia jest juz piec dni z nami na tym swiecie. ja mam straszne problemy z piersiami. strasznie zbiera mi sie pokarm. robia się twarde jak kamienie. no i co się z tym wiąze bardzo bola. sama juz nie wiem jak sobie z tym radzic. macie jakies pomysły? doradzcie cos. mała jest teraz na moim mleku i czasami dostaje sztuczne w proszku. a czkawka została jej do tej pory. jak była w brzuszku to strasznie czkała a teraz ma tak jak sie naje. strasznie czka az podskakuje:/ czekam na dobre rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja też miałam nawał pokarmu i piersi jak kamienie. Musisz je bardzo mocno wymasować i ściągać pokarm, najlepiej przystawiaj maleństwo i nie dawaj mleka w proszku, po co skoro masz mleka aż za dużo. Najlepiej jakby Ci mąż wymasował bo to strasznie boli ale koniecznie to zrób bo dostaniesz zapalenia i wtedy czeka cię szpital. Mi pomogla polozna ja plakalam ona masowala ale pomoglo! Ja nie moglam przystawić małej do jedej piersi bo tak mi pogryzła brodawkę , że więcej z niej krwi leciało niż mleka ale po 2 dniach jak się zaleczyło przystawiłam małą a ta wyssała tyle mleka przez 2 min. co ja przez 2 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem dzis zmeczona i na dodoatek tak dzidzia kopie ze brzuch mnie boli a najbardziej zebra ... na dole tez brzuch pobolewa jak bym miala okresu dostac ... mam nadzieje ze jeszcze troszke i dzidzia postanowi wyjsc bo dlugo to ja juz nie wytrzymam jej nosic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Niunia dostala smoka i lezy sobie sama grzecznie... chyba nawet usypia 🙂

Akompf gdzies czytalam ,ze wczesniaki i chore dzieci ale moze to ma dopiero wejsc...

Asiula gratulacje 🙂

heeeehe i moje przeczucia co do walki sie sprawdzily 🙂

Ewcia my juz mamy pierwszy spacerek za soba 🙂

czkawka to zmora mojej Wiki 😞

u mnie ciuszki tez za duze 😞

Wiolka kawe mam nadzieje,ze zbozowa pijesz??

wiolka tez mialam pogryziona jedna brodawke 😞

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...