Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyneczki 🙂

ja nadal 2w1 a termin na dziś...
moja nocka super, 1 raz na siku a potem spałam prawie do 9 🙂

serdeczne gratulacje dla Agnieszki i synka 🙂

tak spoglądam na naszą tabelkę i widze, że sporo cc u nas, prawie pół na pół z sn...

musze pojechac do Media Markt po czajnik bo nam sie wczoraj spalił... co mam robic jakby mi nagle wody odeszły? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wspaniała wiadomość Agnieszko84 gratuluję synka.

Dziewczyny, rozumiem Wasze obawy, to jest naturalne, każda z nas pragnie zdrowych dzieci. Kiedy anastezjolog powiedział mi, że za sekundę wyjmą dziecko z brzucha to tętno podskoczyło mi dwukrotnie, ta chwila niepewności była straszna. Mąż powiedział mi, że na mojej twarzy pojawił się grymas jakby ktoś wyrywał mi serce.
W ogóle możliwość, że mąż był przy cc była dla mnie i dla niego ogromnym przeżyciem.

Emmax tu wszystko jakoś szybciej i inaczej. Nie potrafiłam wytłumaczy położnej jaki jest powód, że u nas tak po 10 dniach wychodzi się z maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panno Nikt gratulacje dla Ciebie! Fajnie ze już jestes ze swoją córeczką. Coraz nas mniej 2 w jednym 🙂
Anju ja tez mam termin nadzis, strasznie się wierciłam dzis w nocy i niespokojnie spałam , chyba wkreciłam sobie , ze musze urodzić dzis w nocy i poprostu czekałam na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Serdeczne gratulacje dla Agnieszki84 i dużo zdrówka dla synka 🙂

Dziewczynki wiem o czym mówicie ja też miałam czarne myśli czy z dzieciaczkiem będzie ok czy będzie zdrowa,ale zobaczycie że wszystko dobrze się skończy.Pomyślcie że już niedługo będziecie tulić swoje kruszynki 🙂

My po pierwszej nocce w domu zaczęła się męcząco bo mała do pierwszej marudziła,ale potem jak ją mamusia wzięła do siebie to zasnęła jak aniołek i spała rewelacyjnie 🙂

PannoNikt to duża twoja córeczka moja spadła 200 gram i przy wyjściu miałyśmy 2650 wszystkie ubranka za duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂ale same radosne chwile Agus gratulacje 🙂 🙂 Mittka jak to moja immieniczka Emilka to bedzie mały sztan nie diabeł 🙂 🙂 🙂cecha charakteru imienia hi hi zartuje Emilki sa bardzo radosne i maja głowe na karku nie dadza se w kasze dmuchac 🙂ale pusciłam reklame.....a co u Wiolci wogóle chyba sie nieodzywała na brzuszku od porodu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz wszystko potoczyło się bardzo szybko,rano w piątek miałam brudne plamienie a o 24 odszedł mi czop i po pół godzinie pojawiły się skurcze które się nasilały i były regularne pomyslałam że poczekam do rana co by paniki nie robić 🙂 ale o 2:30 już ledwo stałam na nogach po za tym pojawiła się krew więc zaczęłam się martwić.Siostra zawiozła mnie do szpitala po 3 mnie zbadali skurcze były bardzo widoczne i o 4 wjechałam na porodówke,tam niestety dwie godziny leżenia pod ktg a o 6 Emilke już tuliłam w ramionach 🙂 Myśle zgryz że Tobie przy drugim też może pójść dość szybko,chociaż niestety niekoniecznie 🙂
niestety mąż pojawił się dopiero w niedziele rano więc byłam całkiem sama,ale wszystko toczyło się tak szybko że nawet nie odczułam tej samotności.Towarzystwa dotrzymywała mi młoda praktykująca położna,przegadałyśmy praktycznie dwie godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, aż ci zazdroszczę takiego szybkiego porodu 🙃
A mi się dzisiaj Wiolka śniła, że mama miała do niej przyjechać i jakieś tam pierdoły, ale ona pewnie jeszcze w szpitalu bo tam dłużej trzymają, ale ciekawe co tam u niej 🙂

Ja dzisiaj wizyta u gina ciekawe co mi powie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie Mitka ze u Coebie wszystko tak szybko poszło 🙂 i przede wszystkim ze mała zdrowa i ty 🙂 to było w terminie , przed czy po? Ja mam termin na dzis i juz bym tak chciała miec to tez za sobą..ale zadnych czopów nie widac tylko nieregularne skurcze co jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgryz ja nawet skurczy nie mam 🤪 od czasu do czasu mnie tylko tak w krzyżu piknie-strzyknie
piękna pogoda dziś i nabrałam ochoty na porządki ale najpierw do sklepu lece 🙂
imały jakiś taki spokojniutki dziś... jeszcze go nie czułam od rana... czyżby godzina zero miała zaraz wybic? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax każdej może się zdarzyć tak szybki poród,wszystko zależy od organizmu,nie ma reguły czy pierwszy czy drugi poród.Jak trafiłam na porodówke to rodziła laska od 24 byłamna porodówce a urodziła po mnie o 14 🙂 też był jej drugi poród i na dodatek 15 miesięcy temu rodziła i była przekonana że po tak krótkiej przerwie pójdzie jej gładko a tu odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja, widze ze pełna energii jestes.. ja nawet nie mam ochoty do sklepu isc, jestem strasznie ociężała jakas.
Emmax to prawda ze różnie bywa z tymi porodami, moj pierwszy poród to 4 godziny od przyjazdu do szpitala, a wczesniej w domu nic nie czułam. Teraz licze na to ze tez bedzie szybko, ale wiem ze to nie regóła czasem ten drugi raz jest gorszy, choc statystycznie raczej odwrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem laski jestem.. niestety... 2 w 1... jutro zaczynam biegać po schodach i myję kafelki w łazience 🙂
W nocy byłam w wc jeszcze raz... matko, już nie powiem co czuję...
Zgryz, ja mam termin na 27.12

Gratulacje dla Agi jej męża!!!!
Karola też rodzi! pisała mi o 10:30 że jej wody odeszły, leży na porodówce i zaraz będzie miała cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kajtucha a my już tu na ciebie stawiamy:laugh:

o to dzisiaj będzie wysyp dzieciaczków:laugh: ale fajnie:P

laseczki idę się się doprowadzić do stanu używalności, zajrzę jeszcze przed wyjściem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...