Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ewa fajnie, ze daliście Piotrusiowi drugie imie po tatusiu 🙂 mąż pewnie peka z dumy 🙂

A mój mąz nafuczony na mnie już 3 dzień, za to że mu prawde o jego matce powiedziałam...ja pierdziele, jakie te niektóre chłopy są głupie...

A jeszcze wracając do soli fizjologicznej to ja kupiłam cos takiego dla Malutkiej http://www.kosmetykionline.pl/product-pol-6194-Nivea-BABY-Spray-do-nosa-dla-niemowlat-i-dzieci-100-ml-4005808862061-.html, tylko ze dopiero w domu przeczytałam, że można stosowac dopiero po 3 miesiącu życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga u takiego maluszka nie można, później już tak, bo za mocno leci czy coś takiego, a buteleczki to kropelkę nalewasz na płatek noska i ona sama wleci, nie jest tak mocno inwazyjna jak spray, są w aptekach buteleczki po 5 i 10 ml jakieś grosze to kosztuje i kilka godz można przechowywać w lodówce otwarte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pisałam, że ten spray to dopiero mozna od 3 misiąca zycia stosowac 🙂
A na początek kupie cos bezpieczniejszego, tak jak Ty np w tych buteleczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siora stosowała w sprayu i tez się nic nie stało, lekarz jej tak przepisał, więc każdy mówi coś innego, a same musimy wiedziec co najlepsze dla naszego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kinder niespodzianki! ;];];];]

Ja wg poleceń położnej zakraplam nosek jedną kroplą soli fizjologicznej (podnosząc główkę później, żeby do przełyku nie poleciała) oraz przemywam nią oczka (Kropla na zamknięte oczko do pozostawienia). Wszystko trzy razy dziennie. A pępuszek przemywam gazikami LEKO - dostepne w aptece - małej się pięknie zagoił ;]

Kobietki, a które dziewuszki rodzą/urodziły????

Buziaki dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akompf 🙂
Straszne pustki na naszym forum, fajnie że zajrzałas...sie porobiło:laugh: :laugh:
A pamietam jeszcze jak latem czasem po 3 godzinach nieobecności na brzuszku trzeba było 60 stron nadrabiac :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było ... 😁

Idę sie połozyc.

Dobranoc Emmax , bo widzę że tylko Ty i ja zostałyśmy na placu boju i chyba naprawde raze urodzimy i pewnie jako ostatnie :laugh:

No i innym grudniówkom tez dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinder niespodzianki :-) dobre :-)
właśnie złożyłam zamówienie u znajomej aptekarki na te gaziki o których pisze Akompf, sól fizjologiczną w buteleczkach i tą maść do smarowania sutkow b... coś tam... A no i ma mi ukręcić, tzn zrobić krem do pupy i do buzi.
Kurcze tak mnie w krzyżu łupie że nie wiem jak mam usiąść, położyć się czy co... A do kibelka to biegiem dziś pędzę tak mnie czyści... Skurcze były ale się skończyły i koniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha ty to siedź na walizkach spakowana, : czop odszedł, czyści cię, jakies skurcze, oj niebawem znów będzie dzidziuś:laugh: jak fajnie 🙂 🙂 🙂

edytka zaglądaj częściej bo naprawdę pustki 🙂

Dobranoc Agaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to jestem zła bo mąż siedzi u swojej mamusi i oprócz kilku smsków, nie odezwał się wcale... Nie zadzwonił... Drażni mnie to bo jak jest tam sam to tak jakby wchodził w inny świat... Pewnie padł zmęczony po całej nocy jazdy ale to i tak go nie usprawiedliwia... Smutno mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc brzuszki. Wlasnie wrrocilam do domu...
Boju ale nudy, z mezem wojna i nie ma go calymi dniami w domu wiec nie mam z kim pogadac kolezankowe ploteczki juz mnie dzis znudzily pol dnia z kolezankami, chcialabym przytulic sie do meza i spedzic reszte wieczoru z nim no ale coz.. nie potrafi zrozumiec ze ja go teraz potrzebuje to nie ja juz na sile nie bede go prosic... Za niedlugo bede miala moja kruszynke przy sobie to napewno mu dupa usiadzie w miejscu. Ale ja zaczynam sierobic na wszystko obojetna, non stop sie klocimy, on non stop gdzies lazi i to wszystko zaczelo sie pod koniec mojej ciazy 😞 😞 😞 dlaczego on sie tak zmienil??? Moze juz mnie nie kocha, moze sie znudzil??? Nie wiem co mam myslec bo zawsze byl taki kochany taki pomocny zawsze mnie rozsmieszal.. Co sie z nim stalo??? Tlumaczylam sobie ze postanowil sie wybawic przed ojcowskim czasem ale smutno mi sie juz robi bez niego


Sorki za moje smutasy ale musialam sie gdzies wygadac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie przejmuj się, mój jak wraca od mamusi to tak zdanie zmienia od wypowiedzianego wcześniej że szok:laugh: a do końca tygodnia zostaniesz mamusią, tak mi sie wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu dzisiaj jako etatowy pocieszacz robię: Julia on pewnie boi się zbliżającego terminu porodu, boi się o ciebie o dziecko i tak mi się wydaje wszystkich zmian jakie nadejdą, na 1000% nie przestał cie kochać, jak dzidzi sie urodzi to zobaczysz, że wszystko wróci do normy, tylko daj mu do zrozumienia, że nie jest dla ciebie mniej ważny bo masz już dziecko, bo tak na prawdę to nasi mążczyźni nadal powinni być dla nas najwazniejsi i nie powinnysmy wszystkiego poświęcac dziecku bo je wychowujemy dla innych, a kiedys to własnie z mężem zostaniemy, łatwo mi powiedziec pewnie trudniej będzie zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja nie daje mu do zrozumienia ze jest mniej wazny bo dzidzia no moze na poczatku bo to cos nowego...ciaza itp ale to tylko na poczatku ciazy
Ale pozniej az do teraz i pozniej zawsze on bedzie dla mnie najwazniejszy bo przeciez gdyby nie on to by nie bylo dzidzi
Ale ile mozna??? Non stop sama w domu, przedwczoraj ubralismy choinke wiec mam towarzysza 🙂
Wydaje mi sie ze az za bardzo mu w tylek wlaze bo ja bedac w ciazy nadal smigam rano i robie mu sniadania obiady i kolacje do niedawna nawet sama sprzatalam, teraz juz on odkurza bo ja nie daje rady....wrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠

Emmax dzieki za wsparcie buziak 😘 i oklask dla Ciebie a co?? Przynajmniej sie wygadalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...