Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A tak mi się wydawało, że ktos juz go wstawiał na forum.

Idę spać kochane, mam zajebistego doła, boli mnie głowa od płaczu...

Może jutro będzie lepiej.


Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja tu z wiadomościa od Agik ale wy już wiecie, Agak i karola gratuluję 🙂 🙂 🙂

u mnie ok, mam wyczekiwać porodu i zgłaszać się do szpitala, generalnie nic się na wizycie nie dowiedziałam, bo mnie nie badał, ale brzuch mnie tak napierdziela, że masakra, a jeśli się przeterminuje to tydzien po terminie do szpitala 🤪

uciekam bo juz siedzieć nie daje rady 🙃

do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś głowa do góry! Jutro będzie lepiej, tylko się porządnie wyspij i jutro wstań prawą nogą! Buziak na otarcie łez!
Super że są wiadomości od Wiolki! Może jutro do nas zajrzy :-)
Emmax a Ty co za ból brzucha masz? Nie mów że zaczynasz rodzić?
U mnie nic oprócz bólu krzyża... Normalnie to jest jakiś koszmar! Przypomina mi się miesiączkowy ból... Nie ma nic gorszego!
Dobranoc tym co poszły spać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwa ja z tym moim mężem dostanę na łeb! Ja tu zaraz mogę rodzić a ten osioł dzwoni żeby mi powiedzieć że jutro nie wróci od razu po badaniach tylko odwiedzi jeszcze swoje siostrzyczki, gdzie jedna pracuje do 15 i zanim dojedzie to będzie ok 17... Zanim się nagada to do domu wróci w nocy jak nie w sobotę bo znając jego siostry, będą go namawiać na zostanie na noc... I jeszcze mi bezczelnie powie że przeze mnie nic nie może załatwić. Że ja go zawsze muszę wkurzac. Ja jego... Dobre... Bo oczywiście ważniejsze jest to że on się zdenerwował niż to że ja i że zaraz mogę przez to zacząć rodzic...
Kurna czy nikt tu już o mnie nie myśli? Ale się rozryczałam... Jestem tak wściekła że zaraz ściany zacznę chyba rozwalać i jest mi tak przykro i smutno że dla mnie ten człowiek może już do domu nie wracać... Jeszcze bezczelnie powie że przecież termin mam na 27 więc nie mam panikować... Zabije go, udusze gołymi rękoma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór:P
Nawet nie miałam siły dzisiaj na brzuszka przez cały dzień wejść tak mnie w dole brzucha bolało jak nie wiem , teraz troszkę lepiej.

Kajtucha nie denerwuj się tak!! Kiedyś ktoś mi powiedział,że :"Denerwować się, to mścić się na sobie za głupotę innych." Dlatego nie warto:-) Buziak na pocieszenie.

Emmax, a po co masz się zgłaszać do szpitala?Po terminie czy przed? Ja mam termin na sobotę i tak się zastanawiam czy jak nie urodzę to mam jechać do szpitala na kontrolę czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnie 🙂

Gosiag ja tak cały czas czekam że poród zacznie się wcześniej i będzie wcześniej cesarka, no i sobie siedzę i czekam i czekam i czekam i nic 😁

Siedzę i przez godzinę wypiłam już litr mineralnej i nie wiem po czym mnie tak suszy ale wiem że do WC co 5 minut będę biegała 🤨

Oficjalnie zaczęłam 39 tydzień ciąży 🤪 Kamilku nie ciasno już Ci tam w moim brzusiu??? 😉 😁

Ciekawe która Grudniówka dzisiaj urodzi 🙂 Może ja 🤪 😁 wątpię... choć fanie by było dziś jest pięciomiesięcznica mojego ślubu 😉

Uciekam się położyć, przespanej nocy Kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was grudniówki 🙂 😁
Ale Wam fajnie!! Życze powodzenia świeżym mamusia!! i przyszłym bezbolesnych porodów! 🙂 jeszcze chwilka i styczniowe mamusie bedą sie "sypac" heh
agusia nie martw sie tymi ludzmi 🙂 teraz jest czas tylko dla WAS hehe ale wyobrazam sobie jak to będzie jak mnie ludzie sie juz teraz non stop pytaja czy to juzzzz.

kajtucha nie czekaj:P wtedy przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie 🙂 i bedzie suprise!!! 🙂 powodzenia!

Pozdrawiam WAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!
Agusia mnie tez brzuch i plecy bolą co jakis czas a potem przechodzi, termin ten z usg minął mi wczoraj i tez się zastanawiam czy nie isc dzis do lekarza, ale do szpitala to nie i tak Cie odeslą do domu jak nie ma skurczy.
Kajtucha widze ze mąz Cie konkretnie wkurzyła, mam nadzieje ze przez noc Ci przeszło 🙂 Ja mojego tez już od miesiąca nie wypuszczam bo sobie wkreciłąm ze urodze przed czasem a tu nic, no i on już trochę zartuje a trochę narzeka ze go uwięziłąm w domu, no trudno
A pani w sklepie, w ktorym co dzien rano robie zakupy, przywitała mnie dzis, : a pani jeszce na chodzie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki zranka 🙂ja nadal z duzym brzuchem ... tak sie zastanawiam czy jesli termin mi wypada jutro to czy do szpitala nie zglosic sie dopiero w poniedzialek jesli mi nic nie bedzie - mam skierowanie .... i jak tam ncka bo u mnie nie za ciekawie - kilka razy w lazience i to chrapanie pawla - doprowadza mnie do szalu ... dobra lece na sniadanko ... sle causki na poczatek dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Picasso , do szpitala to chyba za wczesnie jak nie ma skurczy, jak juz to do lekarza na kontrolęi jesli on stwierdzi ze do spitala to do szpitala. Mnie termin minął wczoraj i już sie zapisałam na 11.30 do kontroli, pewnie stwierdzi ze szyjka nie gotowa jeszcze i mam duuużo czasu 🙂 ( a mnie cholera trafi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki.
Ciekawe co przyniesie dzisiejszy dzień... Może powitamy kolejnego dzidziusia?
Ja właśnie karmię malutką a potem muszę dzwonić do lekarza. Mam powtórkę z rozrywki... zatrzymało mi się krwawienie -tak jak po pierwszej ciąży ☺️ więc baz leków się nie obejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!
PannoNikt, a to niedobrze jak nie ma krwawienia?
Dziś mi trochę przeszło choć mój mąż się nie odzywa a pewnie jest już w drodze na badania. Zawsze mamy taki zwyczaj że piszemy jak któreś z nas wyjeżdża, przyjeżdża, żeby się nie denerwować albo np nie dzwonić do siebie jak jedno prowadzi czy coś... A tu cisza...
Ale wiecie co, połowa sukcesu bo znalazłam kartę ciąży, w sumie namierzyłam 🙂 zostawiłam u gina. Moja ciotencja ma po nią dziś podjechać bo niedaleko pracuje 🙂
Poza tym zobaczcie co mi się w dolnym suwaczku napisało 🙂 ale się uśmiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...