Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Fredeczkaa to my pierwszą nocke taką mieliśmy że mała marudziła teraz w nocy spała ładnie za to mnie męczył ból zęba 😞 całą ciąże miałam spokój a teraz się odezwało,a właśnie nie wiecie dziewczynki czy można brać coś przeciw bólowego jak się karmi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka w26 nie rozmawiałam z lekarzem bo w sumie zawsze chodziłam spać późno około 2, wiem teraz to przegięcie totalne po 7 dopiero usnąć ale bez sensu teraz się tym zajmować bo w poniedziałek do szpitala już idę...

Mój problem ze snem pojawił się również w momencie kiedy na rozstępach pojawiły mi się krostki niemiłosiernie swędzące 😞
Budziłam się bo cały czas się drapałam po brzuchu, przestałam stosować krem na rozstępy i oliwkę bo przeczytałam że to uczulenie może być albo PUPPP i zaczęłam smarować linomagiem na szczęście krostki znikają i już nie swędzi tak bardzo 🤨

Kajtucha całe szczęście że sny na odwrót się sprawdzają bo był straszny ten sen bryyyyyyyyyy 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula mam nadzieję, że miną Ci te problemy ze snem jak urodzisz, bo naprawdę to musi byc strasznie uciązliwe...
Ja w sumie tez mam czasem kłopot z zaśnieciem, ale to trwa najwyżej do godziny 1.00 no max 2.00 w nocy, potem budze się o 5.00 rano i nie mogę zasnąc np. do 8.00 ... ale wczesniej tak nie miałam i mam nadzieję, że jak urodze, to mój sen zakłócac będzie tylko moja córeczka 🙂

Mittko a jakie drugie imie wybrała Dominisia dla siostrzyczki??
Co do leków przeciwbólowych podczas karmienia to chyba tak jak podczas ciąży, że nie za bardzo można... ja tak myslę, na zdrowy rozum, bo wszystko chyba przenika do pokarmu matki. Najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale pospałam :laugh:
M wychodził do pracy po 7 to zrobił mi kanapke i herbatke żeby mnie głodek nie dopadł i dalej spałam, przed chwilą obudziłam sie z głodu hahahah

justyna gratulacje serdeczne!!!

Kajtucha wszystkiego naj... naj... naj... 😘 😘 😘

a u mnie dalej nic 😞 chyba zostane sama z brzuchem do stycznia 😞 😞
do szpitala dopiero 21.12 ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja co Ty nas tu kłamiesz, Twój suwaczek mówi wszystko, jesteś juz szczęsliwą mamą:laugh: :laugh: :laugh:
A tak poważnie to nie martw się, ja razem z Tobą pewnie będę rodzic w styczniu, w sumie miałam rodzić z Emmax , ale ona cos kombinuje chyba, bo pisała że ją brzuch bolał hahahaha:laugh:

A tak najbardziej poważnie to prędzej czy później będziemy tulić swoje maleństwa, to jest najbardziej pewne i nie ma się co nakręcać, przeciez urodzić musimy..tylko najgorsze jest to czekanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekujemy 🙂 czujemy sie dobrze.

bylismy z basia w poradni patologii niemowlat ze wzgl na basi wczesniactwo. musi byc rehabilitowana jak wiekszosc wczesniaczkow, ale za to przybrała na wadze i wazy juz 2650! i mierzy 53 cm
a mnie nadal boli krocze... podobno lubi rwac na zmiane pogody ;/
Mlodociana (tak ja pieszczotliwie tatus nazywa) teraz odessala sie ode mnie 🙂 i spi ;]

jedna reka ja trzymam a druga pisze 🙂 ahhh ten nałóg ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 ja też mam nadzieję że po porodzie mi to minie 🤨

Idę gotować brokułową, od dziś zero czekolady tłustych potraw i tego typu jedzonka trzeba się przygotowywać powoli i zdrowo jeść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Akompf,jestem daleka od brania czegokolwiek,ale w nocy tak mnie wymęczyło że chciała bym mieć chociaż świadomość że coś tam moge wziąść.
U mnie z kroczem na szczęście coraz lepiej zaczęłam się już "pruć" :laugh:

A Dominika wybrała dla siostrzyczki na drugie Julia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula Ty obiadek gotujesz a ja wcinam śniadanko 🤪

macie racje dziewczynki, do 18 urodzin nie bedziemy nosic naszych dzieciaków ale ja bym juuuuuż chciała miec to za sobą-boje sie, że znowu wpadne w doła jak w tamtym tyg 🤢

chyba też zrobierundke po schodach jak Kajtucha :laugh: tymczasem lece ogarnąc mieszkanko i prasowanie jeszcze mam 🙂

do napisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te leki brałam jeszcze w szpitalu, raz nawet ketonal dostałam. A dlaczego mnie boli to nie wiem... wszystko sie ładnie zrosło, sladu nie ma praktycznie a boli wieczorami jak cholerka

wstawiam wam foto basi :


. [img size=459]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_7708male_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne imie Julia...
A ja nadal nie mam imienia dla mojej kruszynki, może dlatego nie chce wychodzić z brzuszka???
O kurcze, dziś musze przeprowadzić poważną rozmowę z męzem. Albo decydujemy się na konkretne imie, ale zostaje Ania !

Ale Wam zazdroszczę tego bólu krocza, tez juz bym chciała, żeby mnie bolało, bo to będzie oznaczać, że mam już Maleńką przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja 25 w sumie to też niedawno jadłam śniadanie bo wstałam o 11 🙂 dla porównania wczoraj spałam do 13:40 🤪

Coś nie mogę się oderwać od brzuszka do tego obiadu 😁

Akompf śliczniutka jest Basia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Basi dziękuję. Właśnie ją weranduję...

A tak w ogóle to Basia wczoraj skończyła 3 tygodnie! 🙂 Ale ten czas leci!

AgnieszkaW - jak Mittka pisała - nie masz co zazdrościc tego bólu, później go będziesz przeklinać. A dlaczego mnie tak długo trzyma to nie wiem, niby wszystko jest ok. ;/

A dziewczynki, Wy nie wybudzacie Maleństw co 3 - 3,5 godziny na jedzonko?? Ja miałam taki nakaz ze szpitala, teraz nie muszę bo Basia budzi sie co 2 albo i częściej i ją do cycka przystawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Wpadłam życzyć życzenia Wszystkiego najlepszego dla kajtuchy! Lekkiego porodu i silnego, zdrowego maleństwa! Może dzisiaj w dniu swoich urodzin urodzi swoje dzidzi... ale by było 😉

Akompf dzidzia śliczny, Ja też już chceee..... swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...