Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ale ja jestem dzisiaj zakręcona nie mogę wstawić zdjęcia bo zamiast wstaw zdjęcie wstawiam plik- ale to chyba ze zmęczenia 🤪 [img size=245]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anto__2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia to ta twoja dzidzia to olbrzym 🤪 gdzie ona sie tam zmiescila 🙂
ja mam spakowane ciuszki dla malego bo u mnie akurat nie ma wiec chyba baede miec wiecej rzeczy od ciebie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia śliczny Antoś i chyba największy z grudniowych dzieciaczków:P
A ja mam 2 torby, do siebie i do małej biorę wszystko, w jednej ciuchy a w 2 środki higieniczne spakowałam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie że ja też nie wiem gdzie to moje kochanie się pomieściło i jescze z taką masą potrafiło się obrócić. No ale ja już po wszystkim. A macie może aktualną tabelkę bo ja od momentu moje porodu to nie wiem co się u na działo.

Agnieszko a co u ciebie się dzieje że nie możesz synka karmić 😞

Bo ja to mam tyle pokarmu że całą armię Antków bym wykarmiła. Choc nie powiem że początki po cięciu były straszne. Ale się nie poddałam i dopiełam swojego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Gosiu Antoś jest słodki 🙂 i taki duży 🙂
A my po wizycie położnej,wszystko w porządku 🙂

Dziewczynki tak dobrze Was rozumiem To zniecierpliwienie i to zmęczenie jak bym słyszała siebie jeszcze dwa tygodnie temu.Trzymajcie się kochane i trzymam za Was kciuki.Łapcie buziaki na osłode tych końcowych dni 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...