Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A CZYM CIE TAK SMOCZYCA WNERWIŁA WIOLUS??
MOJA TO MNIE WKURZA SAMYM SWOIM WIDOKIEM, JAK JA WIDZE TO DOSTAJĘ FURII :laugh:

AGA84 MI TEZ SIE WYDAJE ZE TEN BUJACZEK MOZNA JAKOS ROZŁOZYC TAK, ABY MÓGŁ Z NIEGO KORZYSTAC NIEMOWLAK LEŻĄC.


O WŁASNIE MÓJ NIEMOWLAK SIE OBUDZIŁ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ 🙂

DZIEWCZYNY ROZMAWIAŁAM ZNÓW Z EMILKĄ I SERDECZNIE WAS POZDRAWIA 🙂
AGNIESZKOW NA DZIEŃ DZISIEJSZY NA RAZIE NIC NIE JEST POTRZEBNE ALE PO PRZESZCZEPIE OWSZEM POTRZEBNE BĘDĄ OPATRUNKI CZYLI RÓŻNEGO RODZAJU BANDAŻE I MAŚCI 😞 POWIEDZIAŁAM JEJ JAK COŚ BĘDZIE POTRZEBNE TO MA SIĘ ZGŁASZAĆ ALBO PISAĆ NA FORUM A MY JEJ POMOŻEMY 😞
MARTUSIA MA POPARZONE RĄCZKI, BRZUSZEK I UDA 😞 I PRAWDOPODOBNIE JUŻ W TE RANKI JAKIEŚ BAKTERIE SIĘ DOSTAŁY BO ZACZĘŁO ŚMIERDZIEĆ TO POPARZONE MIEJSCE I POBRALI WYMAZ NA BADANIA 😞 JUTRO COŚ BĘDZIE WIĘCEJ WIEDZIAŁA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny dziewczyny czy to jest kryzys wieku niemowlęcego czy co bo mój syn śpi w dzień tylko 1,5 godziny... Zasypia przy cycku w ciągu dnia ale zaraz się budzi i oczy jak 5zł więc jest zmęczony na maxa ja też i już nie mam siły bo cały dzień jest u mnie na rękach i w ogóle tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeżeli coś jest nie tak to przed założeniem wątka piszcie to pozmieniam żeby było dobrze 🙂

Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie do nas na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA DORUNIA MI MÓWIŁA ŻE POPARZYŁA SIĘ HERBATĄ 😞 CAŁĄ WYLAŁA NA SIEBIE 😞 ALE MUSIAŁO TO BYĆ DUŻO TEJ HERBATY I TO PRAKTYCZNIE DOPIERO CO ZALANEJ WRZĄTKIEM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu świetny pomysł z założeniem wątku! Ode mnie też oklask!

Kajtucha widzę, że Szymuś daje Ci popalić. Piotruś też coraz mniej śpi w dzień, ale tak to już będzie, że nasze maluchy będą coraz mniej spały.

Wiola nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi :P

Co do teściowych to każda z nas nią kiedyś będzie więc musimy pamiętać co nas denerwuje i nie powtarzać tych błędów 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie po kilku tygodniach...
Hmmm...co by tu napisac... nie bylo mnie dlugo i pewnie duzo sie zmienilo nasze pociechy rosna jak na drozdzach a my z dnia na dzien coraz bardziej je kochamy...
Co tam u was ciekawego bo u nas superowo jak do tej pory i mamy nadzieje ze tak bedzie nadal 🙂
Mala spi juz od 4 do 6h robi kupke raz dziennie gaworzy smieje sie przewraca na brzuszek i kilka dni temu miala wielka kapiel z tata w wannie 😉 ...jak ten czas leci...

Buziaki dla was mamusie i dla waszych slodkich dzieciaczkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Gosiu jesteś wielka 🙂 ode mnie też łap oklaska 😘

Podczytywałam Was wczoraj,ale jakoś czasu brak,chociaż Emilka wczoraj dziwnie się zachowywała.Była bardzo senna ale i bardzo marudna każda drzemka kończyła się płaczem i jak brałam ją na ręce to w moment za chwile zasypiała.Pogrzebałam troszke w necie i niby pisali że ząbkowanie dziecko tak może przechodzić,tylko u nas to raczej za wcześnie i pisało też że jakakolwiek zmiana w życiu dziecka i tak może zareagować.Tak sobie pomyślałam że we wtorek byłyśmy u teściowej i maleńka była tam pierwszy raz i może babcia jej się nie spodobała 🤪 No w każdym bądź razie zobaczymy jak będzie dzisiaj na razie od rana przywitała mnie sporą dawką uśmiechów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Ojj ta Dorunia to sie nacierpi... wierze,ze los jej te wszystkie cierpienia wynagrodzi!

Gosia2301 tez myslalam o tym ,zeby jakis watek zalozyc albo nawet gdzies do jakiejs fundacji to zglosic? a w watku warto uwzglednic ,ze dorunia jest w 5tc ciazy...

AgaK to ja wiem co czuje Martusia... chociaz ja wylalam na siebie herbate juz jak chwile postala... a i tak bolalo jak cholera... mialam wtedy 5 lat :|

Julia dlaczego do nas nie zagladasz?? mam nadzieje,ze ksiezniczka zdrowo rosnie...

AAAA KOBIETKI A JA WLASNIE SIE ZASTANAWIAM BO MNIE NIE POKOILO ZE WIKI ROBI JEDNA EWENTUALNIE 2 KUPKI DZIENNIE ALE WCZORAJ CZYTALAM ZE DZIECKO KARMIONE SZTUCZNYM MLEKIEM MOZE ROBIC JEDNA KUPKE I JESLI CALY DZIEN SIE NIE PREZY TO JEST OK... ?

mittka moze faktycznie babcia Emilce sie nie spodobala? 😉
a moja "tesciowa" od siedmiu bolesci Wiki jeszcze nie widziala... raz dzwonila,zapowiadala sie ze przyjedzie ale nei przyjechala... ale na chrciny chyba ja zaprosimy... zobaczymy...
Wiki sie budzi wiec lece. papa dziewczyny bede zagladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...